Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Lekarze Opole - informacja medyczna

Lekarze Opole - informacja medyczna
Opis strony :

Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych - adresy, numery telefonów. Serwis zawiera dane teleadresowe oraz informacje o zakresie świadczonych usług podmiotów z branży medycznej działających na terenie Opola i okolic. W dwóch kliknięciach znajdziecie Państwo specjalistę i wszelkie informacje konieczne, aby umówić się na wizytę. Zapraszamy!

adres strony : http://www.lekarzeopole.pl/


Data dodania : 2010-03-14

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : MEDIS Ortopeda w Katowicach

MEDIS Ortopeda w Katowicach
Opis strony :

MEDIS Prywatny Ośrodek Leczniczy od 1993 roku proponuje pacjentom z Katowic posługi lekarskie w różnych specjalizacjach medycznych. Ośrodek znajduje się blisko ulicy Szeptyckiego 1 i zlokalizowany jest w granicach osiedla lokalowego, na skutek czemu gwarantuje proste dotarcie okolicznym pacjentom. Nasze usługi proponowane są zarówno prywatnie jak i na zasadzie porozumienia z Narodowym Funduszem Zdrowia, który przynosi darmową opieką w ramach refundacji. Gwarantujemy rady specjalistyczne takie jak poradnia lekarza rodzinnego, Poradnia ginekologiczno-położnicza, Poradnia dermatologiczna i inne. Więcej informacji odnajdą Państwo na naszej stronie.

adres strony : http://www.medis.pl/


Data dodania : 2013-07-23

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Rehabilitacja we Wrocławiu

Rehabilitacja we Wrocławiu
Opis strony :

Dla osób którzy doznali obrażeń w zdarzeniu komunikacyjnym Dolnośląskie Centrum Medyczne MEDICAL oferuje możliwość wykonania bezpłatnych konsultacji lekarskich oraz późniejszego leczenia. Opłata za wizyty pobierana jest od firmy będącej ubezpieczycielem sprawcy danego wypadku. Kryterium skorzystania ze specjalistycznej opieki jest przedstawienie całej dokumentacji dotyczącej zaistniałego wypadku komunikacyjnego. Nasza przychodnia świadczy także usługi związane z medycyną pracy. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszą dolnośląską placówką w celu zarezerwowania terminu wizyty.

adres strony : http://www.dcmmedical.pl/


Data dodania : 2014-07-07

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Medic House

Medic House
Opis strony :

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości usługami medycznymi, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Medic House, której siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Zatrudnianie doskonałej klasy fachowców, którzy mają długoletni staż pracy, pozwala nam na zagwarantowanie naszym pacjentom najwyższych standardów oferowanych usług. Klienci odnajdą u nas dużą liczbę gabinetów specjalistycznych, co pozwoli na dostosowanie lekarza do określonych przypadłości. Udostępniamy możliwość rezerwacji terminów internetowo albo telefonicznie.

adres strony : http://medichouse.pl/


Data dodania : 2015-11-22

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Ortopeda Andrzej Boszczyk

Ortopeda Andrzej Boszczyk
Opis strony :

Andrzej Boszczyk, dr n. med., specjalizuje się głównie w ortopedii. Zdobywał doświadczenie w wielu ośrodkach na całym świecie, co pomaga mu podejmować skuteczne decyzje w swoim gabinecie. Jeżeli cierpisz z powodu schorzeń stawów lub stopy, dr Andrzej Boszczyk na pewno będzie w stanie ci pomóc. Ortopeda stosuje leczenie zachowawcze i chirurgiczne w przypadku leczenia stopy opadającej, paluchów koślawych, złamań kości stopy i wielu innych. W tej chwili, dr Boszczyk przyjmuje w Idea Ortopedia oraz ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji w Warszawie.

adres strony : http://boszczyk.pl/


Data dodania : 2020-08-17

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021