Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Dertex - deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, Bielsko, Śląsk

Dertex - deratyzacja, dezynsekcja, dezynfekcja, Bielsko, Śląsk
Opis strony :

Firma DERTEX DDD jest jedną z największych firm ogólnopolskich w branży PEST CONTROL. Duży udział w rynku pozwala zająć nam pozycję lidera. Znani jesteśmy z efektywnych rozwiązań we wszystkich problemach ze szkodnikami. Dertex to jakość, szybkość reakcji i dynamiczny kontakt z klientem.

adres strony : http://www.dertex.com.pl/


Data dodania : 2009-03-11

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Dezynsekcja w Bydgoszczy

Dezynsekcja w Bydgoszczy
Opis strony :

Wykonujemy tanio i solidnie usługi w zakresie: odrobaczania, odszczurzania, dezynfekcji wody i pomieszczeń, fumigacji magazynów zbożowych. Usługi wykonujemy w systemie HACCP. Prowadzimy także sprzedaż środków deratyzacyjnych i dezynfekcyjnych. Gwarantujemy skuteczność i odpowiedzialność w tępieniu wszelkiego rodzaju robactwa i gryzoni. Cena usług zależy od ilości i jakości zużytego środka. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów. Wystawiamy faktury VAT. Prowadzimy także sprzedaż szero

adres strony : http://www.dezynfekcja.info.pl/


Data dodania : 2009-03-17

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : dezynsekcja Warszawa - DDD Perfekt Legionowo - STRONA GŁÓWNA

dezynsekcja Warszawa - DDD Perfekt Legionowo - STRONA GŁÓWNA
Opis strony :

DDD Perfekt to działająca od 2005 roku firma z tradycjami i z doświadczeniem świadcząca usługi z zakresu dezynsekcji i deratyzacji.Dbając o zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi wykonujemy zgodnie z systemem HACCP (AnalizaZagrożeń i Krytyczne Punkty Kontrolne).Dezynsekcja warszawa. Skutecznie zwalczamy: Prusaki, pluskwy, karaluchy, mole, gryzki, rybiki, mrówki, pająki, kleszcze, osy, szerszenie, komary, meszki, muchy, szczury, myszy!!

adres strony : http://www.dezynsekcja.home.pl/


Data dodania : 2010-03-23

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : GRUTOX-Zakład dezynfekcji,tel:501333444.www.grutox.eu

GRUTOX-Zakład dezynfekcji,tel:501333444.www.grutox.eu
Opis strony :

DERATYZACJA.DEZYNSEKCJA.DEZYNFEKCJA.fumigacja silosów i innych obiektów,zwalczanie szkodników zbożowo-mącznych,opryski ULV na terenach otwartych, Rok powstania firmy 1987. Wdrażanie systemu HACCP,monitoring szkodników PEST CONTROL. Obsługujemy tylko firmy i instytucje-nie obsługujemy osób prywatnych.! Od 2007 roku wykonujemy także w/w usługi na terenie Republiki Czech i Słowacji-grutox.cz Nasze motto: Trujemy...........z pasją.!!!

adres strony : http://www.grutox.eu/


Data dodania : 2010-04-11

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : P.U.H.KAJA Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, HACCP

P.U.H.KAJA Dezynsekcja, Deratyzacja, Dezynfekcja, HACCP
Opis strony :

P.U.H.KAJA,zajmująca się Dezynsekcja,Deratyzacja,Dezynfekcja,haccp,zwalczaniem szkodników Gryzonie-myszy, szczury,nornice itd. Insekty-prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, mrówki, rozkruszki i wiele innych insektów. Zwalczanie drobnoustrojów bakterie, wirusy i grzyby. Usuwamy nieprzyjemne zapachy stęchlizny, nikotyny, zwierząt itd. Oczyszczamy mieszkania z drobnoustrojów. Wszystkie zabiegi są wykonywane metodą ozonowania. Sprawdź naszą ofertę! Doświadczenie to podstawa nie ryzykuj zaufaj specjalistom.

adres strony : http://www.dddkaja.pl/


Data dodania : 2010-09-09

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021