Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: prawo,

Kategoria :
Zdrowie i uroda, Pożyczki, kredyty, konta, Turystyka i wypoczynek, Budownictwo, Inne, Handel i usługi, Moda, Transport, Nauka, Motoryzacja, Informatyka, Biznes i ekonomia, Aktualności i media, Prawo i podatki, Praca, Edukacja,

Wpisów: :
Ochrona środowiska - Ekomeritum.pl Ochrona środowiska - Ekomeritum.pl

Środowisko naturalne to nasza tematyka. Od lat firma Ekomeritum dba o tę dziedzinę i zajmuje się nią bardzo chętnie. Solidna jakość działania sprawdza się przez pewien czas. Niejedna osoba docenia działalność profesjonalnej firmy i spokojnie zajmuje się takimi działaniami. W spektrum naszych działań są doradztwo, konsulting w zakresie ochrony środowiska. Pozwolenia na emisję gazów i pyłów także są udzielane, a także operaty wodnoprawne są załatwiane solidnie. Porządne pomiary, badania oraz sprawozdawczość w ochronie środowiska także są załatwiane regularnie i w sposób najlepszy z możliwych.

adres www: https://www.ekomeritum.pl/


:: Ochrona środowiska - Ekomeritum.pl
link nie działa/spam?

Kancelaria Prawna - Prawo Wodne Kancelaria Prawna - Prawo Wodne

Kancelaria prawna prawa publicznego z siedzibą w Warszawie (ul. Puszczyka 5/23 możliwość kontaktu przez komunikator internetowy, obowiązkowe podpisanie umowy o świadczenie usług prawnych). Kancelaria wspiera głównie jednostki samorządu terytorialnego, wykonawców i zleceniodawców w strefie zamówień publicznych. Prawo handlowe, prawo wodne i prawo administracyjne to tylko niektóre z kluczowych specjalizacji.

adres www: http://kppp.com.pl/


:: Kancelaria Prawna - Prawo Wodne
link nie działa/spam?

Prawo pracy Lublin - kancelaria-siedlec.pl Prawo pracy Lublin - kancelaria-siedlec.pl

Potrzebujesz pomocy w zakresie prawa pracy? Jeśli tak, pora zdać sobie z czegoś sprawę nasza oferta jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Odnosząc się do atutów, na pewno warto zaznaczyć wiedzę i spore doświadczenie. W niektórych sytuacjach doświadczenie może okazać się nieocenione. Prawo pracy w Lublinie to nie wszystko, czym się zajmujemy. Można nawet powiedzieć, że jest to niewielka część oferty (wśród propozycji jest choćby prawo upadłościowe, windykacja czy ochrona danych osobowych). Więcej na stronie kancelarii.

adres www: http://www.kancelaria-siedlec.pl/


:: Prawo pracy Lublin - kancelaria-siedlec.pl
link nie działa/spam?

Obsługa prawna biznesu - salirekancelaria.pl Obsługa prawna biznesu - salirekancelaria.pl

Kancelaria Salire to zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, którzy z sukcesami wykazują się na rynku prawniczym. Ich działania dotyczą przede wszystkim obsługi prawnej biznesu. Najcenniejszymi wartościami wyznaczającymi kierunek działania prawników Kancelarii Salire są prawo, strategia, zaufanie. Kompetentny zespół ekspertów oferuje doradztwo prawne, pomaga przedsiębiorcom zrozumieć zawiłość przepisów prawnych, proponuje skuteczne rozwiązania prawne oraz stworzyć idealną strategię biznesową wspierającą rozwój firmy. Prawnicy zatrudnieni w Kancelarii Salire to ludzie, którzy cieszą się zaufaniem klientów, o czym świadczy fakt długoletniej współpracy z wieloma przedsiębiorcami.  

adres www: http://salirekancelaria.pl/


:: Obsługa prawna biznesu - salirekancelaria.pl
link nie działa/spam?

Podział majątku Poznań - prawo-spadkowe-poznan.pl Podział majątku Poznań - prawo-spadkowe-poznan.pl

Porady spadkowe świadczone przez adwokata Iwo Klisza, realizowane są za pomocą Kancelarii Klisz i Wspólnicy. Głównym obszarem działalności i funkcjonowania Kancelarii jest stwierdzenie nabycia spadku w Poznaniu, sprawy o zachowek, podział majątku i wsparcie przy negocjacjach w Poznaniu. Adwokat od spraw spadkowych Iwo Klisz specjalizuje się w prawie spadkowych. Świadczy pomoc osobom, które pragną uzyskać wsparcie m.in.: przy wyjaśnianie treści testamentu, dochodzenia wypełniania przepisów i poleceń, czy uchylenia się od skutków przyjęcia zadłużonego spadku.

adres www: http://prawo-spadkowe-poznan.pl/


:: Podział majątku Poznań - prawo-spadkowe-poznan.pl
link nie działa/spam?

Stwierdzenie nabycia spadku - Gdańsk Stwierdzenie nabycia spadku - Gdańsk

Specjalnością Kancelarii prowadzonej przez Iwo Klisza jest prawo spadkowe. Pomoc jest świadczona z zakresu: podziału majątku w Gdańsku, wsparcia przy negocjacjach, stwierdzania nabycia spadku, spraw o zachowek, a także porad spadkowych świadczonych m.in.: przez radcę prawnego z Gdańska. Wszelkie informacje na temat trybu pracy i formy świadczonej pomocy znajdują się na stronie prawo-spadkowe-gdansk.pl.

adres www: http://prawo-spadkowe-gdansk.pl/


:: Stwierdzenie nabycia spadku - Gdańsk
link nie działa/spam?

Adwokat - prawo spadkowe Adwokat - prawo spadkowe

Sprawa rozwodowa, podział majątku i wystąpienie o alimenty to trudna decyzja. Gdy pragniemy zakończyć relację małżeńską powinniśmy udać się do renomowanej kancelarii o przynajmniej 10 letnim doświadczeniu, aby zminimalizować dyskomfort, a zmaksymalizować skuteczność. Jeśli mieszkasz w Gdańsku i szukasz adwokata, który poprowadzi Twoją sprawę, to kancelaria adwokacka Gdańsk - Adwokat Koprowski jest najlepszym wyborem.

adres www: http://adwokat-koprowski.pl/


:: Adwokat - prawo spadkowe
link nie działa/spam?

Odszkodowanie za odwołany lot - Prawopasazera.pl Odszkodowanie za odwołany lot - Prawopasazera.pl

Nie dotarłeś na czas? Linie lotnicze nie poinformowały Cię o opóźnieniu? Czas wystąpić o odszkodowanie za poniesione straty. Często bywają ogromne - przepadające kontrakty, niepodpisane umowy i wiele innych ważnych kwestii. Jeśli spotkała Cię taka nieprzyjemna sytuacja, koniecznie zgłoś się do nas. My wiemy jak napisać reklamację do Lufthansy, Rayaner, WizzAir, Rynair, Air Cairo czy innych linii lotniczych. Decyzja należy do Ciebie, my szybko i sprawnie uzyskamy dla Ciebie stosowną rekompenstatę.

adres www: http://prawopasazera.pl/


:: Odszkodowanie za odwołany lot - Prawopasazera.pl
link nie działa/spam?

Kancelaria -  prawo karne we Wrocławiu Kancelaria - prawo karne we Wrocławiu

Karnista Wrocław? Tak, to właśnie my! Jesteśmy obecni na rynku już od nader sporego czasu, a co za tym idzie posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. Na naszym blogu znajdziesz wiele przeróżnych publikacji, które już nieraz pomogły niejednej osobie. Staramy się zawsze, aby nasze wpisy pojawiały się na stronie w regularnym czasie. Przy każdym artykule staramy się w dodatku, aby każdy temat był wyczerpany. W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, pozostajemy przez cały czas do Państwa dyspozycji.

adres www: http://www.adwokat-prawo-karne.info/


:: Kancelaria - prawo karne we Wrocławiu
link nie działa/spam?

Prawnik w Poznaniu -  Prawo Pracy Prawnik w Poznaniu - Prawo Pracy

Prawnik Poznań prawo pracy? Zapraszamy właśnie do nas. Dostaniesz w naszej propozycji głównie usługi z zakresu prawa praca. Oferujemy Tobie między innymi: ochronę danych osobowych, ochronę tajemnicy przedsiębiorstwa oraz dużo innych. Decydując się na nasze usługi, stawiasz głównie na wysoką jakość. Zawsze podchodzimy do każdego w pełni merytorycznie. W razie pytań jesteśmy przez cały czas do państwa dyspozycji. Dobro i interes naszego klienta jest najważniejszy.

adres www: http://prawnik-dla-pracodawcy.pl/


:: Prawnik w Poznaniu - Prawo Pracy
link nie działa/spam?

Adwokat we Wrocławiu Adwokat we Wrocławiu

Adwokat Wrocław? Prawo spadkowe? Chciałabym ciebie przywitać oraz pogratulować dobrego wyboru. Tutaj twoje poszukiwania mogą się pomyślnie zakończyć. Jestem adwokatem pracującym we Wrocławiu. Moją specjalizacja zawodową jest dokładnie prawo spadkowe, które bardzo często pozwala moim klientom na zatrzymanie majątku, który ktoś chce im odebrać. Moja skuteczność jest bardzo wysoka z czego bardzo zadowoleni są moi klienci.

adres www: http://prawo-spadkowe-wroclaw.pl/


:: Adwokat we Wrocławiu
link nie działa/spam?

Kancelaria prawna w Krakowie -  Krakowska Kancelaria Kancelaria prawna w Krakowie - Krakowska Kancelaria

Usługi prawne Kraków? Możesz zdecydować się na pomoc Krakowskiej Kancelarii. Kancelaria świadczy swoją pomoc klientom biznesowym. Prawnicy Krakowskiej oferują obsługę korporacyjną spółek obejmującą przekształcenia, likwidację, upadłość lub restrukturyzację. Kancelaria zajmuje się także sprawami z zakresu gospodarczego prawa karnego obejmujące przestępczość gospodarczą oraz skarbową czy oszustwa podatkowe oraz bankowe a także prawa IT oraz nowych technologii obejmującą prawo reklamy i prasowe lub gaming.

adres www: http://krakowskakancelaria.pl/


:: Kancelaria prawna w Krakowie - Krakowska Kancelaria
link nie działa/spam?

Obsługa prawna firm transportowych - Wrocław Obsługa prawna firm transportowych - Wrocław

Czasami nie jest trudno o problemy na drodze prawnej. Polskie prawo nad wyraz często zajmuje się karaniem tych niewłaściwych osób. Dlatego żebyś był pewien tego, że nic się tobie nie stanie, a kara nie zostanie wymierzona tobie niesprawiedliwie, prawidłowo byłoby skorzystać z pomocy. Dlatego możesz zapytać w wyszukiwarce kancelaria adwokacka Wrocław. Po wybraniu tej właściwej możesz być spokojny o sprawiedliwy wyrok.

adres www: http://www.kancelaria-borowski.pl/


:: Obsługa prawna firm transportowych - Wrocław
link nie działa/spam?

Kancelaria TMH porady prawne w Rzeszowie - prawo spółek Kancelaria TMH porady prawne w Rzeszowie - prawo spółek

Jeśli chodzi o zaprezentowaną w tym miejscu kancelarię prawną, na szczególną uwagę zasługuje przede wszystkim fakt, że proponowane usługowe rozwiązania obejmują zarówno obsługę prawną osób indywidualnych, jak też klientów korporacyjnych. Jest rzeczą całkowicie naturalną, że pozyskanie odpowiedniej pomocy prawnej będzie zapewniać doskonałe rezultaty, w różnych sprawach. Porozumienie z Klientami to klucz w działaniach kancelarii każdego dnia. Wszystkie najważniejsze treści opublikowane są na stronie internetowej, a także po kontakcie mailowym lub telefonicznym. Stosowne dane kontaktowe również dostępne są na łamach naszej strony.

adres www: http://ktmh.pl/


:: Kancelaria TMH porady prawne w Rzeszowie - prawo spółek
link nie działa/spam?

Obsługa prawna - lexnord.com Obsługa prawna - lexnord.com

Stworzona przez nas kancelaria prawna działa kompleksowo w takim obszarze jak prawo bankowe. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów jeśli chodzi o spory z bankami. W obszarze działań naszej kancelarii zawiera się między innymi dochodzenie odszkodowania. Czym się zajmujemy? Między innymi to prawo gospodarcze. Serdecznie zapraszamy na naszą oficjalną stronę lexnord.com oraz do nawiązania kontaktu z nami.

adres www: http://www.lexnord.com/


:: Obsługa prawna - lexnord.com
link nie działa/spam?

Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl

Zapoznaj się z ofertą Kancelarii Adwokackiej Gabriela Więckowska. Nasza kancelaria mieści się w odpowiednim miejscu Krakowa co jest jej innym plusem. Pośród dziedzin prawa, w ramach których prowadzona przez nas kancelaria świadczy swoje usługi jest prawo rodzinne, prawo związane ze spadkami, prawo cywilne, prawo związane ze sprawami karnymi, prawo gospodarcze, prawo medyczne i inne obszary prawa. Na stronie www kancelarii można szczegółowo zapoznać się z ofertą, jak również odnaleźć praktyczne informacje na tematy z różnych dziedzin prawa, bądź też wszelkie wymagane dane kontaktowe.

adres www: http://www.adwokatwieckowska.pl/


:: Kancelaria Adwokacka Kraków - adwokatwieckowska.pl
link nie działa/spam?

Moto-abc.pl - dobre sklepy motocyklowe Moto-abc.pl - dobre sklepy motocyklowe

Strona Moto-abc jest serwisem, w którym możecie kupić części i akcesoria do motocykli z odpowiednim atestem i w korzystnych cenach. Dodatkowo mogą Państwo wybrać odpowiedni kask motocyklowy i odzież. W asortymencie sklepu znajdują się motocykle 125, motocykle powyżej 125, motorowery, quady przeprawowe, quady sportowe i skutery.rnDostępne na stanie akcesoria, części do motocykla i quada oraz kaski, odzież od Moto-abc.pl to najwyższa jakość, którą od lat osiągamy zaufaniem bardzo wielu zadowolonych klientów w całym kraju. rnW ofercie sklepu możecie znaleźć plecaki, kufry, interkomy, gogle, środki pielęgnacyjne oraz filtry oleju i powietrza, kierownice, tłoki, tarcze i klocki hamulcowe, felgi

adres www: https://www.moto-abc.pl/


:: Moto-abc.pl - dobre sklepy motocyklowe
link nie działa/spam?

Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl

Gdy chcemy porady związanej ze zdrowiem serca należy udać się do kardiologa, gdy posiadamy problem dotyczący nauki matematyki udajemy się do osoby nauczającej ten przedmiot, jeśli chcemy stworzyć program dotyczący komputerów zgłaszamy się do osoby zajmującej się programowaniem. Nie inaczej powinno być z osobami znajdującymi się na prawie, gdyż prawo jest bardzo złożone, pojawia się dużo nowości oraz różnego rodzaju interpretacji przepisów. I dlatego według nas kancelarie, które specjalizują się w pewnych konkretnych obszarach mogą zagwarantować rzetelną pomoc prawną. Tego rodzaju kancelarią jest Kancelaria Adwokacka Adwokata Dominika Filipa z Sopotu. Warto zdecydować się na nasze usługi.

adres www: http://dominikfilip.pl/


:: Kancelaria adwokacka - dominikfilip.pl
link nie działa/spam?

Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie

Dla wszystkich, których interesują kwestie prawne dotyczące prawa pracy godną uwagi stroną będzie strona należąca do Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego. Kancelaria ta umieszcza na swojej stronie ciekawe artykuły dotyczące prawa pracy, które można przeczytać za darmo, a w sposób zrozumiały oraz czytelny tłumaczą przeważnie sporne kwestie oraz trudne sprawy, z którym spotkać się jest w stanie każdy. Zachęcamy też do zaznajomienia się z usługami Kancelarii Adwokackiej Jacka Sosnowskiego, która mieści się w Warszawie oraz obsługuje zarówno klientów prywatnych, a także firmy różnego rodzaju.

adres www: http://www.adwokat-prawo-pracy.net/


:: Adwokat prawo pracy - Warszawa - opinie
link nie działa/spam?

ALIEN nauka jazdy w Szczecinie ALIEN nauka jazdy w Szczecinie

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Alien, która oferuje kursy na prawo jazdy kategorii A i B jak i jazdy doszkalające. Obok naszej szczecińskiej siedziby znajduje się plac manewrowy, na którym rozpoczynamy nasze zajęcia. Kursy prowadzone są na samochodach marki Hyundai i motocyklach Kawasaki bądź Yamaha. Nasi instruktorzy są wykwalifikowani i doświadczeni a szkolenie odbywa się w miłej, bezstresowej atmosferze. Zapewniamy wszelkie materiały dydaktyczne a także wiele zniżek bądź promocji. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością egzaminów. Więcej szczegółów znajduje się na naszej stronie internetowej.

adres www: http://www.alien.szczecin.pl/


:: ALIEN nauka jazdy w Szczecinie
link nie działa/spam?

Biuro rachunkowe Mariusz Marczak - usługi kadrowo-płacowe i księgowość Biuro rachunkowe Mariusz Marczak - usługi kadrowo-płacowe i księgowość

Biuro rachunkowe Mariusz Marczak specjalizuje się w księgowości, prawie podatkowym i doradztwie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Oferta biura księgowego obejmuje między innymi: prowadzenie ewidencji przychodów i rozchodów, reprezentowanie klientów w ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych... Na stronie WWW dostępny jest pełen zakres usług, jakie realizuje Mariusz Marczak i jego biuro rachunkowe w Radomsku, przy ul. Sadowej 5. Poza doświadczeniem i profesjonalizmem, biuro i jego pracownicy gwarantują klientom indywidualne podejście do każdej sprawy, konkurencyjne ceny usług oraz dyskrecję.

adres www: http://www.biuro-rachunkowe-marczak.pl/


:: Biuro rachunkowe Mariusz Marczak - usługi kadrowo-płacowe i księgowość
link nie działa/spam?

Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody

Łódzka kancelaria prawników z KDK odzyska należne Tobie odszkodowanie. Jeśli uległeś wypadkowi lub lekarz popełnił błąd, na skutek którego ucierpiałeś Ty bądź straciłeś kogoś bliskiego - masz prawo domagać się zadośćuczynienia! Adwokaci: Piotr Kozłowski, Bernard Długosz i Damian Kuchta gruntownie zbadają Twoją sprawę i podejmie odpowiednie kroki. Ich kancelaria prawna znana jest z tego, że działa szybko, rozważnie i kreatywnie. Prawnicy mają na swoim koncie wiele wygranych spraw. Cechują się empatią, lojalnością i zawsze działają na korzyść sowich klientów. Nie trać czasu i nie szargaj swoich nerwów - jeśli potrzebujesz pomocy w walce o odszkodowanie, zgłoś się do specjal

adres www: http://kdkadwokat.pl/


:: Kancelaria prawna KDK w Łodzi - odszkodowania, windykacje, spadki, rozwody
link nie działa/spam?

Kancelaria Radców Prawnych Justyna Witas-Chłopek Kancelaria Radców Prawnych Justyna Witas-Chłopek

Nasza kancelaria radców prawnych oferuje rozwiązania dedykowane klientom indywidualnym i biznesowym. Podstawową specjalizacją kancelarii jest prawo zamówień publicznych. Pomagamy przygotować dokumentację postępowania, wspieramy komunikację między wykonawcami i zamawiającymi, optymalizujemy koszty zatrudnienia i doradzamy w procesie zatrudniania cudzoziemców. W ramach swoich usług reprezentujemy Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi. Działalność prowadzimy w Krakowie.

adres www: http://www.jwrp.pl/


:: Kancelaria Radców Prawnych Justyna Witas-Chłopek
link nie działa/spam?

Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl

W ofercie Kancelarii Klisz i Wspólnicy klienci odnajdą duży zakres usług dotyczących prawa. Jedną z naszych specjalności jest prawo karne. Zapewniamy wysoką efektywność działania, na którą ma wpływ precyzyjne realizowanie każdych prac, pozwalające na wybranie właściwych metod. Oferujemy pomoc fachowców w licznych dziedzinach prawa. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej propozycji znajdą Państwo na prowadzonej przez nas stronie internetowej. Ludzi zainteresowanych współpracą zapraszamy do rozmowy.

adres www: http://sprawy-karne.biz.pl/


:: Adwokat we Wrocławiu - sprawy-karne.biz.pl
link nie działa/spam?

Psychotesty - Bełchatów Psychotesty - Bełchatów

Jeżeli interesują Państwa kursy zawodowe lub szkolenia, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo OKZiJ LABORA, którego siedziba zlokalizowane jest w Bełchatowie. Oferujemy między innymi kursy na prawo jazdy. Gwarantujemy opiekę wykwalifikowanych instruktorów i wykładowców, mających długoletnie doświadczenie w branży. Pozwala nam to na zaproponowanie najwyższej klasy usług. Przedstawiliśmy szczegóły propozycji na prowadzonej przez nas witrynie w internecie. Zapraszamy klientów do współpracy.

adres www: http://labora.com.pl/


:: Psychotesty - Bełchatów
link nie działa/spam?

Nieruchomości szczecin-prawobrzeze.pl Nieruchomości szczecin-prawobrzeze.pl

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem, sprzedażą lub dzierżawą dowolnej nieruchomości, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Biuro Nieruchomości Magnolia, której siedziba usytuowana jest w Szczecinie. Przygotowana przez nas duża różnorodność czynności pozwala na dopasowanie propozycji do określonych przez klienta oczekiwań. Starannie traktujemy każde zlecenie, oferując profesjonalną pomoc na każdym etapie realizowania transakcji. Oferujemy również pomoc w uzyskaniu kredytu.

adres www: http://www.szczecin-prawobrzeze.pl/


:: Nieruchomości szczecin-prawobrzeze.pl
link nie działa/spam?

Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu

Potrzebny adwokat w Poznaniu? Poszukiwany specjalista prawnik od takich tematów jak prawo karne, jak pomoc prawna? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z tym co przygotowuje kancelaria prawna Olga Wawrzynkiewicz. Wieloletnie doświadczenie oraz liczne sukcesy na koncie i ogromny zasób wiedzy to właśnie oferta przygotowana przez najlepszych specjalistów w tej dziedzinie, to usługi tej kancelarii prawnej

adres www: http://www.adwokat-poznan.eu/


:: Adwokat, kancelaria prawna w Poznaniu
link nie działa/spam?

Prawo rynku kapitałowego - MC-LEGAL z Warszawy Prawo rynku kapitałowego - MC-LEGAL z Warszawy

Gwarantujemy elastyczne podejście do każdej sprawy oraz pełen profesjonalizm. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej Zbigniew Marek Czarny – Kancelaria Prawna : www.mc-legal.pl . Można się z nami skontaktować telefonicznie : +48 602 58 50 39 , mailowo : [email protected] bądź przez formularz kontaktowy na naszej stronie. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie 02-761, na ulicy Macedońskiej 5. Zapraszamy Serdecznie !

adres www: http://mc-legal.pl/


:: Prawo rynku kapitałowego - MC-LEGAL z Warszawy
link nie działa/spam?

Psychotesty - badania psychologiczne kierowców, na broń - Wrocław Psychotesty - badania psychologiczne kierowców, na broń - Wrocław

Pracownia Badań Psychologicznych OPTIMAL świadczy usługi specjalistycznych badań psychologicznych w obszarze psychologii transportu i psychologii pracy włączając kompleksowe badania psychologiczne (zwyczajowo: psychotesty, badania psychotechniczne) kierowców, operatorów wszelkiego rodzaju maszyn, wysokościowe i inne wymagające pełnej sprawności psychofizycznej. Wykonujemy również badania psychologiczne osób ubiegających się o pozwolenie na broń lub chcących przedłużyć licencję myśliwską, sportową, palną, kandydatów ubiegających się na stanowisko sędziego, prokuratora, kuratora sądowego, strażnika miejskiego, osób ubiegających się lub posiadających prawo do wykonywania lub kierowania dział

adres www: http://badania-optimal.pl/


:: Psychotesty - badania psychologiczne kierowców, na broń - Wrocław
link nie działa/spam?

Adwokat w Głogowie Adwokat w Głogowie

Przeznaczeniem strony internetowej Kancelarii Adwokackiej w Głogowie jest dostarczanie informacji o rodzaju oferowanej pomocy prawnej. W gronie prezentowanych na stronie www Kancelarii pól działania znaleźć można m.in. takie obszary praktyki jak prawo karne, prawo wykroczeń, prawo cywilne, prawo spadkowe czy dochodzenie odszkodowań. Wszystkie aspekty dotyczące udzielanej pomocy prawnej przez zespół Kancelarii zostały zaprezentowane w wysoce dokładny sposób. W przypadku pytań lub niejasności istnieje możliwość uzyskania dodatkowych danych o usługach kancelarii za pośrednictwem formularza mailowego zamieszczonego na witrynie.

adres www: http://www.adwokatpreda.pl/


:: Adwokat w Głogowie
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021