Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
« Strona Główna
Szukano: angielski,

Kategoria :
Film, Internet, Aktualności i media, Muzyka, Motoryzacja, Rodzina, Budownictwo, Towarzyskie, Turystyka i wypoczynek, Prawo i podatki, Transport, Moda, Sztuka, Mieszkanie, Inne, Sport, Zwierzęta, Nauka, Informatyka, Biznes i ekonomia, Handel i usługi, Edukacja,

Wpisów: :
Angielski dla dzieci franczyza - edubears.pl Angielski dla dzieci franczyza - edubears.pl

Chcesz, aby Twoje dziecko nauczyło się angielskiego? Wejdź na edubears.pl i zapoznaj się z nowoczesnymi rozwiązaniami edukacyjnymi Edu Bears. Dzięki Teddy Eddie i Savvy Ed Twoje dziecko szybko opanuje angielski. Teddy Eddie jest przeznaczony dla dzieci od 2 do 7 lat, a Savvy Ed dla starszych dzieci - od 7 do 10 lat. Znajdź już teraz szkołę językową, która posługuje się tymi metodami, a nie zawiedziesz się!

adres www: http://edubears.pl/


:: Angielski dla dzieci franczyza - edubears.pl
link nie działa/spam?

 Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w

Niepubliczne przedszkole Hipopo to świetnie przygotowana, doświadczona oraz otwarta na nowoczesną pracę z dziećmi kadra. Oferujemy opiekę nad dziećmi w wieku od 1,5 do 7 lat. Dzieci poprzez zabawę i miłe spędzanie czasu rozwijają swoje umiejętności twórcze i uczą się języka angielskiego oraz hiszpańskiego. Dzięki nowoczesnym metodom pracy, przedszkole Kraina Uśmiechu gwarantuje nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Zapraszamy serdecznie, przedszkole Hipopo znajduje się w Warszawie na ulicy Dzieci Warszawy 27A

adres www: http://www.hipopo.pl/


:: Hipopo Dwujęzyczno Niepubliczne Przedszkole XXI w
link nie działa/spam?

Tłumacz chiński - baczkowski.pro Tłumacz chiński - baczkowski.pro

Zadajesz sobie pytanie, kto może zaoferować tłumaczenia ekspresowe? W takiej sytuacji możesz liczyć na moje wsparcie zajmuje się francuskim, angielskim, chińskim i polskim. Mam wiedzę, doświadczenie i co równie ważne, wychodzę naprzeciw oczekiwaniom (oferta dzieli się na tłumaczenia zwykłe, przysięgłe ustne i przysięgłe pisemne). Jeśli zastanawiasz się nad ceną, to znak, że czas na dokonanie wyceny (szczegóły na stronie baczkowski.pro).

adres www: http://baczkowski.pro/


:: Tłumacz chiński - baczkowski.pro
link nie działa/spam?

Kursy języka angielskiego - noProblem Kursy języka angielskiego - noProblem

Szkoła języka angielskiego noProblem oferuje kursy i zajęcia indywidualne o różnym stopniu zaawansowania. Od 20 lat przeprowadziliśmy blisko 200 000 godzin warsztatów, szkoląc zarówno studentów oraz osoby pracują w Wielkiej Brytanii, jak i specjalistów w danej branży. Zapewniamy praktyczne podejście do nauki, innowacyjną formułę nauczania oraz indywidualnie dopasowaną tematykę do zainteresowań naszego kursanta. Poznaj noProblem bliżej i ucz się angielskiego online!

adres www: http://www.noproblem.edu.pl/


:: Kursy języka angielskiego - noProblem
link nie działa/spam?

Copywriter angielski - copymark.eu Copywriter angielski - copymark.eu

Zadajesz sobie pytanie, gdzie mogę znaleźć najlepsze teksty SEO po angielsku? Jeśli tak, musisz zdawać sobie z czegoś sprawę moje teksty są tym, czego szukasz. Zastanawiasz się nad tym, z czego wynika takie przekonanie? W takiej sytuacji nie pozostaje nic innego, jak zapoznać się ze stroną działalności (można też powiedzieć, że mam po swojej stronie wiedzę i doświadczenie, a doświadczenie to efekt zaufania).

adres www: http://www.copymark.eu/


:: Copywriter angielski - copymark.eu
link nie działa/spam?

Business english Warszawa - coaction.pl Business english Warszawa - coaction.pl

Coaction.pl, to strona internetowa firmy CoAction Warszawa, od 8 lat oferującą angielski dla firm, business english, specjalistyczne szkolenia i egzaminy. Proponujemy sprawdzone rozwiązania, które zapewnią Twojej firmie rzeczywisty zwrot z inwestycji w rozwój językowy pracowników. Nauka angielskiego z naszymi lektorami, to czas poświęcony wyłącznie temu, czego potrzebujesz Ty i Twój biznes. Sprawdź sam i odwiedź naszą stronę internetową.

adres www: http://coaction.pl/


:: Business english Warszawa - coaction.pl
link nie działa/spam?

Profesjonalne Usługi Lektorskie Profesjonalne Usługi Lektorskie

Oferuję nagrania lektorskie po angielsku – doskonały angielski głos, idealne brzmienie, fantastyczna dykcja i brytyjski akcent. Posiadam wszystkie niezbędne cechy do realizacji profesjonalnej anglojęzycznej reklamy radiowej bądź telewizyjnej. Moje studio lektorskie jest dostosowane do realizacji rozmaitych projektów. - reklamy radiowe i telewizyjne, - zapowiedzi telefoniczne, - spoty reklamowe. - filmy anglojęzyczne, - audiobooki, - bajki i gry komputerowe Moja oferta jest bardzo rozbudowana, lecz gdyby w portfolio zabrakło nagrań, jakich Wam potrzeba, jestem otwarty i elastyczny. Wszystkich zainteresowanych zachęcam do odsłuchania demo na mojej stronie internetowej.

adres www: http://uslugilektorskie.pl/


:: Profesjonalne Usługi Lektorskie
link nie działa/spam?

Język angielski - poangielsku.com Język angielski - poangielsku.com

Język angielski jest wymaganiem dosłownie każdego pracodawcy. Co do tego nie ma na pewno żadnych wątpliwości. Czy jest on trudny w przyswojeniu? To przede wszystkim zależy od twoich predyspozycji. Okaże się trudny na pewno dla wszystkich tych osób, które nie lubią nauki gramatyki, dlatego, że język angielski cechuje się przede wszystkim sporą ilością czasów gramatycznych. Co prawda nie są one aż tak skomplikowane, jednak należy poświęcić na nie odrobinę czasu zanim zostaną opanowane do perfekcji, co umożliwi płynne porozumiewanie się.

adres www: http://poangielsku.com/


:: Język angielski - poangielsku.com
link nie działa/spam?

Niemiecki  w Gdańsku - English Unlimited Niemiecki w Gdańsku - English Unlimited

Prowadzone przez nas kursy angielskiego gdańsk to zapewnienie stu procent najlepszych skutków gdy spojrzeć na nowoczesną i ukierunkowaną na osiąganie konkretnych efektów naukę języka. Zachęcamy ogromnie serdecznie do przyjrzenia się dostępnym u nas produktom kursowym. W razie pytań, zachęcamy do skontaktowania się z naszymi placówkami, będzie to naprawdę doskonały wybór jeśli chodzi o kursy językowe gdańsk. Stawiamy na skuteczność, która zachęca do języka, a nie czyni z jego nauki przykrej konieczności i to ewidentnie najlepiej się sprawdzi. Zobacz koniecznie.

adres www: http://eu.com.pl/


:: Niemiecki w Gdańsku - English Unlimited
link nie działa/spam?

Meble gdańskie Gdańsk Meble gdańskie Gdańsk

Gosz (Gdańsk, Gdynia, Wejherowo, pomorskie, trójmiasto), czyli producent meble gdańskie. Firma Gosz proponuje doskonale przygotowane meble gdańskie, znakomicie prezentujące się meble myśliwskie, czy przepiękne meble artystyczne. Oferta firmy to również meble rzeźbione, czy prawdziwy hit, mianowicie meble starogdańskie. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia pełnej oferty, teraz również na stylowe meble angielskie

adres www: http://www.gosz.combiz.pl/


:: Meble gdańskie Gdańsk
link nie działa/spam?

Angielski - www.speakingo.pl Angielski - www.speakingo.pl

Nauka języka angielskiego online Speakingo robi bardzo duże zmiany w sposobie nauczania języka obcego przy wykorzystaniu internetu. Jego podstawowym celem jest skuteczna nauka mówienia, w związku z tym kurs nie jest skupiony na teoretycznych rozważaniach, ale na rozwijaniu typowo praktycznych umiejętności. Kurs pozwala kształcić się swoim tempem, w dowolnym czasie, samodzielnie i zawsze wtedy kiedy masz na to czas i ochotę. Kurs stosuje haki pamięciowe a także ciekawy system powtórek, co zapewnia skuteczność oraz efektywność. Zobacz jak to działa a także wypróbuj kurs za darmo!

adres www: http://www.speakingo.pl/


:: Angielski - www.speakingo.pl
link nie działa/spam?

Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia. Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia.

Zapisz się już dziś na jeden z kursów jakie ma w ofercie Szkoła Języków Obcych Akcent z takiego miasta jak Poznań! W ofercie znajdziesz półkolonie dla dzieci, kursy językowe dla firm, kursy językowe w Anglii, weekendowe spotkania klubu konwersacyjnego, a także profesjonalne tłumaczenia, zarówno ustne jak i pisemne. Kursy angielskiego w takim mieście jak Poznań są z pewnością dostępne w wielu placówkach, jednak przy wyborze warto zwrócić uwagę na metody nauczania. Akcent to Szkoła Językowa która posługuje się autorskim programem nauczania, wypracowanym na bazie wielu lat doświadczeń.

adres www: http://www.akcent-poznan.com.pl/


:: Szkoła Języków Obcych Akcent - Kursy i szkolenia.
link nie działa/spam?

Nauka języka angielskiego - edueduonline.pl Nauka języka angielskiego - edueduonline.pl

Oferta kształcenia EduEduOnline jest skierowana do wszystkich tych, którzy chcą intensywnie a także skutecznie kształcić się języków z innych krajów, a jednocześnie nie chcą tracić na to dużej ilości czasu. Stąd nowoczesna forma kształcenia. Korzystając z kursów proponowanych przez EduEdu ciągle ma się bezpośredni kontakt ze specjalistą, ale nie zużywa się czasu na dojazd do szkoły, zajęcia mogą być organizowany w każdym miejscu gdzie jesteś, a do tego każdy uczestnik kursu ma dostęp do zapisów z lekcji a także do różnych materiałów edukacyjnych. Po zakończeniu kursu każdy uczestnik dostaje również certyfikat.

adres www: http://edueduonline.pl/


:: Nauka języka angielskiego - edueduonline.pl
link nie działa/spam?

Przygotowanie do matury - kursymaturalne.pl Przygotowanie do matury - kursymaturalne.pl

Oferta z zakresu kształcenia Edukaris w zakresie robienia kursów przeznaczonych do nauki przed maturą to bardzo dobra oferta na rynku. Ciekawe zajęcia z takich przedmiotów jak język polski, język angielski, historia, wos, matematyka, fizyka, biologia, chemia jak i geografia, prowadzą doświadczeni nauczyciele, którzy wykonują też funkcje egzaminatorów na maturach, znajdą więc doskonale oczekiwania egzaminacyjne, konstrukcje zadań oraz klucze ich oceniania. Oferta firmy Edukaris jest ciągle poszerzana od samego rozpoczęcia działalności, czyli od przeszło dziesięciu lat.

adres www: http://www.kursymaturalne.pl/


:: Przygotowanie do matury - kursymaturalne.pl
link nie działa/spam?

Angielski dla dzieci - mobilelanguage.pl Angielski dla dzieci - mobilelanguage.pl

Szkoła językowa mobilelanguage specjalizuje się w świadczeniach językowych. Oferujemy kontrahentom kursy, korepetycje i dużą liczbę innych. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Gwarantujemy każdorazowo opiekę lektorów z dużymi kwalifikacjami, którzy mają długoletnie doświadczenie w branży. Na rynku funkcjonujemy nieprzerwanie od 2011 roku. Oferujemy usługi w licznych miastach na terenie kraju. Zapewniamy możliwość przyjazdu do kontrahenta. Zainteresowane osoby zachęcamy do zaznajomienia się ze szczegółami naszej propozycji.

adres www: http://mobilelanguage.pl/


:: Angielski dla dzieci - mobilelanguage.pl
link nie działa/spam?

Skuteczne metody nauki języka angielskiego - JustSpeak Skuteczne metody nauki języka angielskiego - JustSpeak

Ciekawą ofertę powiązaną z wyjazdowymi kursami na których uczymy języka angielskiego znajdą Państwo w ofercie firmy JustSpeak.pl. Opracowana przez nas duża różnorodność kursów sprawia, że każdy klient wyszuka u nas ciekawą dla siebie propozycję. Wszystkie proponowane przez naszą firmę kursy cechuje wysoka efektywność oraz ogromna intensywność zajęć. Na naszych kursach wyjazdowych klienci mówią wyłącznie w języku angielskim. Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych native speakerów dla wszystkich uczestników.

adres www: http://www.justspeak.pl/


:: Skuteczne metody nauki języka angielskiego - JustSpeak
link nie działa/spam?

Adwokat - Białystok Adwokat - Białystok

Odpowiednie traktowanie każdego klienta to motyw przewodni działania Kancelarii Adwokackiej Justyna Targońska-Reduta. Umożliwia nam to zapewnienie dużej efektywności oferowanych usług. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Przygotowana przez nas propozycja zawiera duży zbiór specjalności prawa, co pozwala na zapewnienie kompletnej obsługi dla naszych kontrahentów. Długoletni staż w branży jest kolejnym atutem. Proponujemy kontrahentom możliwość porozumiewania się i prowadzenia spraw w języku angielskim oraz niemieckim. Zachęcamy Państwa do kooperacji.

adres www: http://bialystok-adwokat.pl/


:: Adwokat - Białystok
link nie działa/spam?

Płyn do płukania z Niemiec Płyn do płukania z Niemiec

Firma AleChemia.pl specjalizuje się w oferowaniu chemii gospodarczej. Nasza propozycja obejmuje produkty angielskie oraz niemieckie. Oryginalność produktów jest zagwarantowana za sprawą kooperacji ze starannie wybranymi, renomowanymi dostawcami. Naszą propozycję cechuje duża różnorodność, która pozwala na znalezienie właściwego artykułu dla każdego klienta. Regularnie przygotowujemy dla klientów ciekawe akcje promocyjne. Przygotowaliśmy duży wybór dogodnych metod płatności. Zachęcamy klientów do kooperacji.

adres www: http://alechemia.pl/


:: Płyn do płukania z Niemiec
link nie działa/spam?

Korekta tekstów - redacto.pl Korekta tekstów - redacto.pl

Jeśli interesują Państwa świadczenia powiązane z korektą lub redakcją tekstów angielskich, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę Redacto, której siedziba usytuowana została w stolicy. Oferujemy duży wybór czynności, dlatego posiadamy pewność, że każdy klient znajdzie u nas odpowiednią dla siebie ofertę. Zajmujemy się również tłumaczeniami. Staranne traktowanie każdego zlecenia umożliwia nam zagwarantowanie satysfakcjonującej każdego klienta klasy proponowanych usług.

adres www: http://www.redacto.pl/


:: Korekta tekstów - redacto.pl
link nie działa/spam?

Wpisy na bloga - skutecznycopywriting.pl Wpisy na bloga - skutecznycopywriting.pl

Propozycja udostępniona na witrynie internetowej skutecznycopywriting.pl pozwoli Państwu na zlecenie wykonania doskonałej klasy tekstów na potrzeby pozycjonowania w sieci. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz odpowiednim umiejętnościom, możemy zapewnić klientom doskonałą klasę oferowanych czynności. Ponadto przygotowaliśmy możliwość stworzenia opisów w języku angielskim. Na naszej witrynie internetowej umieściliśmy poglądowy cennik czynności. Zachęcamy do kontaktu w celu dopasowania czynności do konkretnych oczekiwań.

adres www: http://skutecznycopywriting.pl/


:: Wpisy na bloga - skutecznycopywriting.pl
link nie działa/spam?

Speed Szkoła Języka Angielskiego Speed Szkoła Języka Angielskiego

Firma MySpeed wyspecjalizowało się w świadczeniach powiązanych z uczeniem języka angielskiego. Oferujemy nowoczesne metody nauki, które zapewniają dużą efektywność. Nauka jest dodatkowo wspierana przez przystosowaną do tego aplikację. Udostępniliśmy wiele kursów, które są zróżnicowane pod względem wieku uczestników. Gwarantujemy możliwość elastycznego dostosowania czasu lekcji do konkretnych potrzeb klientów. Z naszych usług klienci mogą korzystać w licznych obszarach w całej Polsce. Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu.

adres www: http://myspeed.pl/


:: Speed Szkoła Języka Angielskiego
link nie działa/spam?

Przedszkole językowe - Kabaty Przedszkole językowe - Kabaty

W przedszkolu językowym Świat Dziecka gwarantujemy najwyższą jakość edukacji poprzez zabawę. Dzięki stosowaniu autorskich programów nauczania, dzieci w naszym przedszkolu mają możliwość wszechstronnego rozwoju. Ciepła atmosfera, dużo ciekawych zajęć oraz coraz to nowe wyzwania, sprawiają, że dzieci z przyjemnością spędzają czas w naszej placówce. Przedszkole językowe Świat dziecka oferuje wszystkim dzieciom naukę języka angielskiego metodą immersji. Zapraszamy!

adres www: http://przedszkoleswiatdziecka.edu.pl/


:: Przedszkole językowe - Kabaty
link nie działa/spam?

Kompleksowa księgowość Kompleksowa księgowość

BDB-AGOS to nowoczesna księgowość dopasowana do potrzeb klienta. Nasze biuro rachunkowe działa na terenie Łodzi od ponad dwóch dekad. Współpracowaliśmy z firmami z całego kraju, świadcząc usługi także w języku angielskim i hiszpańskim. Nasz zespół tworzą certyfikowani profesjonaliści: radcy prawni, księgowi, adwokaci i biegli rewidenci. Prowadzimy księgi rachunkowe dla dużych i małych firm. Biuro rachunkowe BDB-AGOS zajmuje się kompleksową obsługą rachunkowości dla małych i dużych firm. Prowadzimy pełną księgowość, częściową, jak i in house, dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować każdemu klientowi indywidualny model współpracy i księgowości. Jesteśmy zespołem wykwal

adres www: http://www.bdbagos.com/


:: Kompleksowa księgowość
link nie działa/spam?

INFINITY - Szkoła Języków Obcych - angielski w  Krakowie INFINITY - Szkoła Języków Obcych - angielski w Krakowie

Szkoła języków obcych INFINITY uczy w Krakowie języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego. Posiadamy możliwość nauczania innych języków obcych.rnNajbogatszą ofertą naszej szkoły jest nauka języka angielskiego w Krakowie. Dla naszych klientów oferujemy organizację kursów i obozów wakacyjnych, a dla dzieci oferujemy wakacyjne półkolonie z językiem angielskim.rnDla seniorów również mamy przygotowane kursy języka angielskiego pozwolą mimo podeszłego wieku opanować język angielski.rnNasze kursy językowe zorganizowane w Krakowie z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego realizowane są na najwyższym poziomie. Wszystko to nie wyjeżdżając z Krakowa!

adres www: http://www.infinity-krakow.pl/


:: INFINITY - Szkoła Języków Obcych - angielski w Krakowie
link nie działa/spam?

Kurs angielskiego na Małym Ryneku w  Krakowie Kurs angielskiego na Małym Ryneku w Krakowie

Jeżeli chcą Państwo nauczyć się języków obcych, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę Mały Rynek Językowy, której siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Proponujemy duży wybór zajęć językowych, które każdy uczestnik może dopasować do określonego zasobu wiedzy oraz do możliwości czasowych. Indywidualnie podchodzimy do każdego kontrahenta, gwarantując wybór najbardziej efektywnej metody nauczania. Każdy klient może wybierać z dużej oferty językowej, przygotowanej przez prowadzoną przez nas firmę.

adres www: http://malyrynek.pl/


:: Kurs angielskiego na Małym Ryneku w Krakowie
link nie działa/spam?

Kursy angielskiego w Anglii z firmą Angloville Kursy angielskiego w Anglii z firmą Angloville

Wybierz ofertę firmy Angloville, która posiada doskonałą ofertę intensywnych kursów języka angielskiego zarówno w formie stacjonarnej jak i kursów wyjazdowych w naszej specjalnej angielskiej wiosce. Nasza oferta to niebywała szansa dla osób prywatnych, ale także grup pracowników różnych firm, którzy potrzebują podszkolić się z branżowego słownictwa i zwrotów. Proponujemy unikalny system nauki opracowany przez wieloletnią praktykę oraz pasję do nauki języka angielskiego przez pracowników i założycieli Angloville. Zapraszamy do kontaktu.

adres www: http://angloville.pl/


:: Kursy angielskiego w Anglii z firmą Angloville
link nie działa/spam?

Hotel Swarzędz *** Astoria Romantica serdecznie zaprasza Hotel Swarzędz *** Astoria Romantica serdecznie zaprasza

Astoria Romantica jest hotelem który stawia sobie za nadrzędny cel profesjonalną realizację wymagań swoich gości. W swojej ofercie posiada dwa pakiety. Romantyczny Weekend - to oferta przeznaczona dla zakochanych par, które pragną spędzić czas w przytulnej scenerii. Hotel zapewnia romantyczną kolację wraz z noclegiem w udekorowanym na tę okazję pokoju oraz śniadaniem serwowanym w postaci angielskiego i szwedziego bufetu. Drugi pakiet zwany biznesowym, oferuje m.in. nocleg ze śniadaniem, całodobowo monitorowany parking. Walorem hotelu jest także idealna lokalizacja, która daje możliwość szybkiego dotarcia do stolicy Wielkopolski, zarazem zapewniając spokój..

adres www: http://astoria-romantica.pl/


:: Hotel Swarzędz *** Astoria Romantica serdecznie zaprasza
link nie działa/spam?

Britishimport.eu - importer odzieży z Anglii Britishimport.eu - importer odzieży z Anglii

Głównym elementem działalności przedsiębiorstwa Britishimport jest zakup i przywóz towarów z Anglii. Naszą specjalnością jest oferowanie odzieży używanej, ale na życzenie klienta możemy sprowadzić każdy produkt. Zapewniamy fachową negocjację cen oraz kompleksową usługę dostarczenia każdego zlecenia. Dbamy o dostarczenie każdego towaru w określonym terminie. Gwarantujemy wysoką klasę oferowanych produktów. Zachęcamy do rozmowy z naszym krajowym lub zagranicznym biurem. Porozumiewamy się w języku polskim oraz angielskim.

adres www: http://britishimport.eu/


:: Britishimport.eu - importer odzieży z Anglii
link nie działa/spam?

Portal ogłoszeniowy w Wielkiej Brytanii Portal ogłoszeniowy w Wielkiej Brytanii

Anonse.CO.UK. to bezpłatna platforma ogłoszeniowa w Anglii. Ogłoszenia są kierowane do wszystkich Polaków zarówno przebywających w Wielkiej Brytanii jak i planujących wyjazd. Anonse zawierają oferty pracy w Anglii, anonse nieruchomości, anonse towarzyskie oraz wiele innych, które dostarczają informacji niezbędnych dla Polaków w Anglii. Ułatwiają dzięki temu odnalezienie się Polakom w nowej rzeczywistości - znalezienie dobrej pracy w Anglii czy mieszkania. Szczególnie pomocne mogą być dla osób bez znajomości języka angielskiego, ponieważ pomagają ominąć barierę językową i dotrzeć do poszukiwanych informacji. Każdy, kto planuje wyjazd do Wielkiej Brytanii dzięki Anonse.CO.UK. może poszukać pra

adres www: http://www.anonse.co.uk/


:: Portal ogłoszeniowy w Wielkiej Brytanii
link nie działa/spam?

GOLDENSTEIN Biuro księgowe w Szczecinie GOLDENSTEIN Biuro księgowe w Szczecinie

Kancelaria Goldenstein & Partner funkcjonuje od 1992 roku i specjalizuje się w obsłudze prawnej oraz podatkowej przedsiębiorców. Aktualnie kancelaria zatrudnia 80 pracowników w swoich biurach w Poczdamie, Berlinie, Hamburgu, Poznaniu oraz Szczecinie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i rozeznaniu w prawie podatkowym służy swoim Klientom pomocą w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań. Obsługujemy klientów w języku polskim, angielskim i rosyjskim, co pozwala skutecznie prowadzić sprawy na arenie międzynarodowej. Zapewniamy naszym Klientom profesjonalizm i dyskrecję. Po szczegóły naszej oferty zapraszamy na stronę internetową.

adres www: http://goldenstein.pl/


:: GOLDENSTEIN Biuro księgowe w Szczecinie
link nie działa/spam?


RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021