Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Zwalczanie pluskiew w Krakowie

Zwalczanie pluskiew w Krakowie
Opis strony :

Zajmujemy się profesjonalnym zwalczaniem pluskiew, komarów, much i muszek. Stosujemy renomowane produkty światowych producentów, a na nasze usługi udzielamy gwarancji. Poza zabiegami odmuszania, odkomarzania oraz zwalczaniem pluskiew świadczymy usługi w zakresie deratyzacji, dezynsekcji, dezynfekcji oraz dezorodyzacji w domach mieszkalnych, blokach, szpitalach, sklepach, piekarniach, restauracjach itp. na terenie Krakowa i okolic.rn

adres strony : http://www.dezynsekcja-krakow.pl/


Data dodania : 2012-06-20

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Marlonddd.pl

Marlonddd.pl
Opis strony :

Specjalizujemy się w realizowaniu najwyższej jakości usług związanych z dezynfekcją. Nasze usługi kierujemy zarówno do firm, instytucji, jak też do klientów indywidualnych. Jesteśmy w stanie zapewnić wykonanie usług w dużych obiektach, jak zakłady pracy, zakłady przemysłowe, jak też w domach oraz mieszkaniach. Posiadamy również doświadczenie w realizowaniu w skuteczny sposób deratyzacji, dezynsekcji z wykorzystaniem odpowiednio dobranych, nowoczesnych metod., które oparte są na metodach wykorzystywanych w UE oraz Polsce. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

adres strony : http://marlonddd.pl/


Data dodania : 2015-02-06

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Dezynsekcja w Warszawie

Dezynsekcja w Warszawie
Opis strony :

Jeśli interesują Państwa świadczenia dezynfekcji, dezynsekcji lub deratyzacji, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez firmę TEDAN, której siedziba znajduje się w stolicy. Oferujemy duży wybór usług, co sprawia, że umiemy dostosować się do indywidualnych oczekiwań każdego kontrahenta. Na świetną skuteczność proponowanych usług wpływa zastosowanie najnowocześniejszych urządzeń oraz rozwiązań technologicznych. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowy opis działalności oraz orientacyjny cennik.

adres strony : http://tedan.com.pl/


Data dodania : 2015-10-27

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020