Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : zajęcia dla dzieci kraków

zajęcia dla dzieci kraków
Opis strony :

Przedszkole Kraków zaprasza rodziców na zajęcia dla dzieci. W naszej ofercie terapia nad wymową, zajęcia dla kobiet w ciąży, warsztaty rozwojowe dla kobiet, warsztaty edukacyjne oraz psycholog dziecięcy. Profesjnalne zajęcia pod okiem doświadczonej kadry. Przedszkole Kraków zaprasza rodziców na zajęcia dla dzieci. W naszej ofercie terapia nad wymową, zajęcia dla kobiet w ciąży, warsztaty rozwojowe dla kobiet, warsztaty edukacyjne oraz psycholog dziecięcy. Profesjnalne zajęcia pod okiem doświad

adres strony : http://www.pozytywka.edu.pl/


Data dodania : 2009-06-26

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Zajęcia dla dzieci - Bam Bam Studio - urodziny dla dzieci

Zajęcia dla dzieci - Bam Bam Studio - urodziny dla dzieci
Opis strony :

Bam Bam Studio to przyjazna i pobudzająca wyobraźnie przestrzeń dla dzieci i rodziców. Naszym celem jest aktywne wspieranie rozwoju dzieci, tak aby przebiegał radośnie i harmonijnie. Z myślą o najmłodszych przygotowaliśmy ciekawą ofertę m.in. zajęcia ogólnorozwojowe, adaptacyjne, plastyczne i ruchowe, Punkt Przedszkolny, jak również urodziny dla dzieci. Dla rodziców oferujemy szereg zajęć i warsztatów, które pozwalają poczuć się pewniej w roli mamy czy taty oraz poszerzyć swoją wiedzę na temat opieki i wychowania dzieci.

adres strony : http://www.bambamstudio.pl/


Data dodania : 2011-08-31

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : SIEDEM OGRODÓW Zajęcia dla dzieci we Wrocławiu

SIEDEM OGRODÓW Zajęcia dla dzieci we Wrocławiu
Opis strony :

Rozległa oferta różnego typu rozrywek i imprez okolicznościowych organizowanych przez firmę "Siedem Ogrodów" ściśle z propozycjami slow life, dopasowana jest do poszczególnych zainteresowań i potrzeb dzieci, młodzieży a także dorosłych. Poprzez dolnośląskie przedsiębiorstwo możliwe jest zaaranżowanie m.in. zabaw okolicznościowych czy tematycznych urodzin (np. w krainie lego i dinozaurów albo świecie księżniczek oraz innych) prowadzonych przez ujmującą oraz wykwalifikowaną Animatorkę Dziecięcą. poza tym "Siedem Ogrodów" zaprasza na warsztaty tańca i teatralne a nawet kosmetyczne dla osób w każdym wieku! Dogłębny kierunek usług opublikowano na www.

adres strony : http://siedemogrodow.pl/


Data dodania : 2013-07-18

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Roboty i spółka - sposób na urodziny dla dzieci

Roboty i spółka - sposób na urodziny dla dzieci
Opis strony :

Zajęcia z zakresu robotyki i doświadczeń prowadzi firma Roboty i Spółka. Warsztaty prowadzimy na obszarze całej Polski. Jeśli są Państwo zainteresowani zorganizowaniem takich warsztatów swoim dzieciom zachęcamy do kontaktu i zaaranżowania warsztatów. Zajęcia są doskonałą zabawą jednocześnie dla chłopców jak i dziewczynek. Program naszych zajęć pozwala pobudzać rozwój imaginacji przestrzennej, rozwój pasji poznawaniem oraz wykonywania doświadczeń a także zgłębianie wiedzy z obszaru nauk ścisłych. Nasi prowadzący kształtują w dzieciach pasję budowaniem i programowania połączoną z dobrą rozrywką.

adres strony : http://robotyispolka.pl/


Data dodania : 2014-03-03

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : BABY CLUB CAFE urodziny dla dzieci w Łodzi

BABY CLUB CAFE urodziny dla dzieci w Łodzi
Opis strony :

Zadbaj nie tylko o swoje dziecko, ale równocześnie o siebie. Baby Club Cafe znajdujący się w Łodzi to świetne rozwiązanie na to, aby rodzice odpoczęli w spokojnym miejscu, wypili kawę oraz zjedli ciastko. W tym czasie ich pociechy znajdują się pod najlepszą kontrolą. Wykwalifikowane opiekunki ośmielają maluchy do wspólnych rozrywek, zajęć tanecznych oraz nauki angielskiego. Dzięki temu pomogą dzieciom poznać się z równolatkami i z nimi współdziałać. To wszystko w przyszłości zaowocuje tym, że nasze pociechy bez strachu będą pragnęły pójść do przedszkola. Po wszelkich atrakcjach na zgłodniałe szkraby czekają specjalnie dobrane posiłki. Jeśli chciałbyś poznać szczegóły, zajrzyj na witrynę.

adres strony : http://www.babyclubcafe.pl/


Data dodania : 2014-08-02

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021