Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Spychanie lodu i śniegu

Spychanie lodu i śniegu
Opis strony :

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MP.POLRAJ. Śnieg zalega na parkingu, dachu czy posesji? Nie masz czasu na odśnieżanie? Chcesz usunąć nadmiar śniegu lub skuć lód? MP.POLRAJ szybko i bardzo skutecznie usuwa skutki ostrej zimy. Odśnieżanie, usuwanie sopli oraz lodu czy wywóz śniegu. Kompleksowe usługi świadczone w Poznaniu i okolicach. Oferta skierowana dla instytucji, firm jak i osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie na rynku, 5 profesjonalnych ekip oraz nowoczesny sprzęt, który poradzi sobie z każdym śniegiem.

adres strony : http://odśnieżaniewielkopolska.pl/


Data dodania : 2012-11-05

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Odśnieżanie chodników Warszawa

Odśnieżanie chodników Warszawa
Opis strony :

Odśnieżanie na terenie Warszawy i okolic to podstawa działalności przedsiębiorstwa reklamującego się na stronie internetowej bezsniegu.pl. Przedsiębiorstwo zarządza profesjonalnym sprzętem do odśnieżania, posiada także wykwalifikowanych pracowników. Świadczenia firmy dotyczą nade wszystko odśnieżania chodników oraz dachów. Firma jest jednak w stanie przeprowadzić odśnieżanie nawet najbardziej wymagających miejsc. Z usług przedsiębiorstwa mogą skorzystać tak samo klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Przedsiębiorstwo posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia, jest też w stanie przeprowadzić odśnieżanie o każdej porze.

adres strony : http://bezsniegu.pl/


Data dodania : 2014-01-29

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Odśnieżanie dachów w Warszawie

Odśnieżanie dachów w Warszawie
Opis strony :

No-snow.pl proponuje klientom kompleksowe usługi odśnieżania na obszarze stolicy i okolic. Trudnimy się także usuwaniem sopli i wywozem śniegu. Każdorazowo do zadania podchodzimy indywidualnie. Oferujemy Klientom konkurencyjne rabaty oraz gwarantujemy żwawość działania. Nasi ludzie mają niezbędne uprawnienia do pracy na wysokościach, a park maszynowy którym dysponujemy umożliwia transport zalegającego śniegu. Naszą organizację wyróżnia pewność oraz dyspozycyjność, co jest szczególnie ważne w przypadku zaśnieżenia lub oblodzenia różnorodnych obszarów.

adres strony : http://no-snow.pl/


Data dodania : 2014-03-13

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Usługi odśnieżania firmy Sorted

Usługi odśnieżania firmy Sorted
Opis strony :

Wybierając usługi firmy Odśnieżanie Warszawa zapomną Państwo o kłopotach z zalegającym śniegiem. Dysponująca fachowymi urządzeniami do odśnieżania firma jest znana z punktualnego i dokładnego realizowania każdych przyjętych zleceń. Działamy w obrębie miasta stołecznego oraz na pobliskich terenach. indywidualnie podchodzimy do wszystkich zapytań, gwarantując klientom atrakcyjne ceny realizowanych usług. Dysponujemy niezbędnym sprzętem do wywozu śniegu. Świadczone przez nas prace kierujemy do osób prywatnych, instytucji oraz przedsiębiorstw.

adres strony : http://www.warszawa-odsniezanie.pl/


Data dodania : 2014-07-21

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020