Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Rury, rury metalowe, rury miedziane, rury pcv, rury kształtne - PORTAL

Rury, rury metalowe, rury miedziane, rury pcv, rury kształtne - PORTAL
Opis strony :

Rury - Świat rur - portal branżowy, rury, metale, stal, wszystko o rurach.

adres strony : http://www.swiatrur.pl/


Data dodania : 2007-06-15

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Pręty ciągnione

Pręty ciągnione
Opis strony :

FPG sp. z o.o. - renomowany dystrybutor wyrobów hutniczych o zasięgu ogólnopolskim z siedzibą w Warszawie. Indywidualne podejście do klienta, bogata oferta oraz atrakcyjne ceny to krótka charakterystyka firmy. W ofercie można znaleźć: pręty okrągłe,kwadratowe,płaskie, sześciokątne, pręty ciągnione, blachy i inne.

adres strony : http://www.fpg.com.pl/


Data dodania : 2008-07-02

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Stal - Rury, Pręty, Blachy

Stal - Rury, Pręty, Blachy
Opis strony :

Stalmont oferuje sprzedaż wyrobów hutniczych oraz produkcję konstrukcji stalowych. Oferta handlowa obejmuje blachy, rury, pręty, kształtowniki (teowniki, dwuteowniki, ceowniki) oraz wiele innych specjalistycznych elementów, których brak jest w ofercie polskich hut. Hardox, Weldox. Produkcja konstrukcji stalowych obejmuje betoniarnie, multicyklony, kompensatory, zbiorniki, hale, bramy, ogrodzenia, rurociągi, gazociągi, elementy przemysłu energetycznego oraz wiele innych.

adres strony : http://www.stalmont-stal.pl/


Data dodania : 2009-08-31

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Wyroby hutnicze, blachy

Wyroby hutnicze, blachy
Opis strony :

Elektrometal Sp.J. to firma będąca dystrybutorem wyrobów hutniczych. Działa w Zabrzu już od 1992 roku i jest akcjonariuszem Grupy Polska Stal S.A. w Krakowie. Elektrometal przyczynił się również do powstania Polskiej Unii Dystrybutorów Stali w Warszawie. Oferuje blachy ocynkowane, blachy zimnowalcowane, stal zbrojeniową, taśmy ocynkowane i taśmy stalowe. Dzięki wykorzystaniu środków unijnych Elektrometal zbudował serwis cięcia blach, który przerabia blachy ocynkowane, blachy zimnowalcowane i blachy gorącowalcowane trawione. Serwis stalowy posiada trzy nowoczesne linie produkcyjne. Firma posiada również swój oddział w Wałbrzychu.

adres strony : http://www.elektrometal.pl/


Data dodania : 2010-06-24

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Druty nawojowe - ewmar.com.pl

Druty nawojowe - ewmar.com.pl
Opis strony :

Przedsiębiorstwo EWMAR-NESS wyspecjalizowało się w oferowaniu łożysk i licznych dodatków. W naszej propozycji klienci odnajdą również stal a także sterowniki do kotłów. Starannie wybieramy dostawców. Sprawia to, że możemy zagwarantować kontrahentom odpowiednią jakość każdego sprzedawanego wyrobu. Jesteśmy znani z ekspresowego dostarczania zakupionych produktów. Funkcjonujemy w branży od wielu lat. Jest to najlepsze zapewnienie wysokiej klasy proponowanych usług. Zachęcamy Państwa do kontaktu a także kooperacji.

adres strony : http://www.ewmar.com.pl/


Data dodania : 2017-04-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021