Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Wyposżaenie kuchni restauracji gastronomii - urządzenia gastronomiczne

Wyposżaenie kuchni restauracji gastronomii - urządzenia gastronomiczne
Opis strony :

HoReCa Express to wyposażenie kuchni, restauracji oraz wszelkiej gastronomii. Urządzenia gastronomiczne oferowane przez naszą firmę charakteryzuje najwyższa jakość. Przedstawiamy ofertę firmy atotech. HoReCa Express zajmuje się dostarczaniem profesjonalnych środków czystości oraz sprzętu gastronomicznego. Chemia dla gastronomii i hacaap.

adres strony : http://www.horeca-express.pl/


Data dodania : 2009-04-09

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Akcesoria-gastronomiczne

Akcesoria-gastronomiczne
Opis strony :

GASTRON - urządzenia gastronomiczne, wyposażenie dla gastronomi - Akcesoria-gastronomiczne.pl. Bogaty wybór profesjonalnych narzędzi i akcesorii kuchennych od zastawy stołowej, aż po urządzenia chłodnicze, lady, i kloce masarskie. Dla każdego właściciela punktu gastronomicznego- cukiernii, resaturacji, pizzeri, baru , ale także dla gospodyni domowej. Zajmujemy się kompleksowym wyposażeniem restauracji, barów, kawiarni, zakładów produkcyjnych i zbiorowego żywienia w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. W ofercie naszej firmy znajdują się urządzenia gastronomiczne oraz wyposażenie gastronomiczne renomowanych firm polskich i zagranicznych. Duzy wybór porcelany, sztućców i

adres strony : http://www.akcesoria-gastronomicze.pl/


Data dodania : 2010-10-20

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Regały jezdne

Regały jezdne
Opis strony :

Mebleznierdzewki.pl posiada sprzęt gastronomiczny ze stali nierdzewnej. Działamy w przemyśle od wielu lat, co umożliwia nam proponowane najkorzystniejszych rozwiązań. Wszystkie nasze meble możliwe są do kupienia w wielu różnych zestawieniach i rozmiarach. Oferujemy m.in. stoły do pracy, regały jezdne, okapy gastronomcizne, wózki kelnerskie i wiele innych. Nasze meble potrzebne są w każdym hotelu, bufecie, czy restauracji. Produkujemy na zamówienie meble ze stali kwasoodpornej.

adres strony : http://mebleznierdzewki.pl/


Data dodania : 2013-03-07

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Gastrro - sprzęt gastronomiczny

Gastrro - sprzęt gastronomiczny
Opis strony :

Gastrro.pl należy do czołowych na rynku dystrybutorów sprzętu gastronomicznego. Jej podstawowym celem jest optymalne dopasowanie cen produktów oraz ich pełnej profesjonalizacji. Działalność firmy cechuje maksymalna rzetelność i uczciwość. Pracownicy sklepu, dzięki kierunkowemu wykształceniu i ogromnej sile doświadczenia, służą swoją radą i wsparciem. Dzięki temu dobranie propozycji idealnie pasującej do gustu i zasobności portfela każdego Klienta nie stanowi żadnego problemu. Firma gastro.pl świadczy usługi z zakresu projektowania zakładów gastronomicznych, doradztwa, pośrednictwa w serwisie i montażu zakupionego sprzętu. Na życzenie Klienta organizowane są również szkolenia produktowe oraz

adres strony : http://www.gastrro.pl/


Data dodania : 2014-08-07

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : PE-PE wyposażenie restauracji

PE-PE wyposażenie restauracji
Opis strony :

Przedsiębiorstwo Pe-Pe istnieje w swej branży cały czas od 1990 roku. Zajmuje się hurtową sprzedażą urządzenia lokali gastronomicznych. Obsługujemy takie placówki jak pizzerie, stołówki, domy wczasowe bądź restauracje. Wszelkiemu z klientów proponujemy bogaty wybór ekspresów do kawy, pieców konwekcyjno-parowych, mebli ze stali nierdzewnej i specjalistycznych noży. Drugą gałęzią naszej aktywności jest dystrybucja wysokiej jakości ceramiki bolesławieckiej, która ma ręczne zdobienia. Tego rodzaju naczynia z porcelany wspaniale ozdabiają oraz nadają niepowtarzalny nastrój w każdej restauracji czy pizzerii. Jeżeli chciałbyś poznać szczegóły, zajrzyj na naszą stronę.

adres strony : http://www.pe-pe.com.pl/


Data dodania : 2014-12-11

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021