Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Muzea watykańskie - Licencjonowany przewodnik

Muzea watykańskie - Licencjonowany przewodnik
Opis strony :

Jestem autoryzowanym przewodnikiem po Rzymie i jego okolicach. Zapraszam Was do miasta, w którym mieszają się wszystkie style i kultury ludzkie. Skorzystajcie z moich usług, a gwarantuję niezapomnianą podróż i odkrywanie tajemnic miasta Romulusa. Oferuję pomoc w zorganizowaniu waszego pobytu w Rzymie i poza miastem, tworzenie indywidualnych programów zwiedzania, porady w znalezieniu dobrego noclegu, nie tylko w Rzymie, propozycje poruszania sie po mieście, rezerwacje biletów do muzeów. Zabiorę Was w odległe czasy życia miasta i wspólnie poznamy jego historię od czasów zamierzchłych do dnia dzisiejszego, aż na koniec poczujecie się prawdziwymi Rzymianami. Moje wieloletnie doświadczenie zdobyt

adres strony : http://marzynska.com/


Data dodania : 2010-09-21

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Krakowskie Centrum Wycieczkowe

Krakowskie Centrum Wycieczkowe
Opis strony :

Tani nocleg w Krakowie. Planujesz wyjazd do Krakowa sam lub ze zorganizowaną grupą? Skorzystaj z usług naszego Krakowskiego Centrum. Tani nocleg w sieci naszych hoteli na terenie całego Krakowa. Usługi przewodnickie. Zapraszamy do Krakowa. Oferujemy tanie noclegi z pełnym wyżywieniem w wybranych hotelach w Krakowie. Na życzenie klientów zaplanujemy cały pobyt w Królewskim Mieście Krakowie, łącznie z usługami przewodnickimi

adres strony : http://www.krakow-taninocleg.pl/


Data dodania : 2010-10-14

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : El Sol Centrum Podróży

El Sol Centrum Podróży
Opis strony :

Biuro Podróży El Sol znajduje się blisko centrum Krakowa.Oferujemy wycieczki LAST MINUTE w atrakcyjnych cenach.W Centrum Podróży El Sol znajdziecie z naszą pomocą podróż swoich marzeń! Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w turystyce oraz pasję podróżowania zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę każdego Klienta, służymy radą w wyborze oferty, oferujemy bezpłatne kalkulacje wybranych przez Was imprez.

adres strony : http://www.elsoltravel.pl/


Data dodania : 2010-11-16

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Wycieczki Peru, Boliwia, Galapagos - podróże w małych grupach

Wycieczki Peru, Boliwia, Galapagos - podróże w małych grupach
Opis strony :

Polska strona peruwiańskiej firmy turystycznej specjalizującej się w organizowaniu wycieczek objazdowych po Peru w grupach 4-6 osobowych. Obszar działania biura to Peru, Boliwia, Galapagos. Terminy wycieczek dowolne, programy zwiedzania ustalane indywidualnie dla każdej grupy. Agencja organizuje też trekkingi w Andach, w tym trekking Szlakiem Inków (Inca Trail). Z biurem możesz zobaczyć takie miejsca jak Machu Picchu, Cuzco, tajemnicze linie na pustyni Nazca, Konion Colcę, jezioro Titicaca czy dolinę rzeki Urubamba.

adres strony : http://www.wakacjeperu.pl/


Data dodania : 2011-02-02

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Guru

Guru
Opis strony :

Wiemy, jak ciężko jest zaplanować ciekawy plan wycieczki szkolnej. My, w GURU zajmujemy się tym od lat i mając doświadczenie zaplanujemy ci wyjazd, który uczniowie będą wspominać latami. Biwak integracyjny w Łapinie, żegluga po Jeziorze Ryńskim, zjazd na linie w Jurze to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają na twoich uczniów w jednej z naszych sześciu placówek. Jesteśmy pasjonatami wycieczek i opracowaliśmy specjalny program oparty na aktywności intelektualnej, emocjonalnej i fizycznej, który dopasowaliśmy do każdej grupy wiekowej.

adres strony : http://www.guru.edu.pl/


Data dodania : 2014-04-23

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020