Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Centralny.co

Centralny.co
Opis strony :

Firma Cowork Centralny wyspecjalizowało się w wynajmowaniu biur do coworkingu. Gwarantujemy kameralną atmosferę w dobrze wyglądającej kamienicy. Oferujemy duży wybór usług dodatkowych, które poprawiają wygodę pracy. Pośród naszych usług klienci odnajdą takie czynności jak ofertę użyczenia wirtualnego adresu lub możliwość wypożyczenia sal konferencyjnych. Gwarantujemy kontrahentom możliwość bezpłatnego przetestowania oferowanych pomieszczeń. Proponujemy pomoc w wyborze oferty do określonych przez kontrahenta oczekiwań.

adres strony : http://centralny.co/


Data dodania : 2015-10-14

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Wirtualne biuro

Wirtualne biuro
Opis strony :

Czy wirtualne biura zrewolucjonizowały przedsiębiorczość w Polsce? Wirtualne biuro to niewątpliwie duży krok w przyszłość. Usługa ta coraz częściej zachęca nie tylko małych, ale również średnich oraz dużych przedsiębiorców. Samo słowo "wirtualne" oznacza, iż nasze przedsiębiorstwo nie musi znajdować się fizycznie pod podanym adresem. Opcja ta umożliwia znaczne zredukowanie kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, zwłaszcza z wynajmem lokalu i zatrudnieniem pracowników związanych z obsługą biurową. Wirtualne biura służą pomocy przedsiębiorcy - oszczędzają nie tylko jego pieniądze, ale również czas. Rejestracja przedsiębiorstwa pod wirtualnym,

adres strony : http://www.wirtualne-biuro-krak.pl/


Data dodania : 2015-11-20

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : City Office

City Office
Opis strony :

Potrzebny ci jest wirtualny adres? Nie stać Cię na wynajmowanie biura? Jeżeli tak to gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Oferujemy wirtualny adres w bardzo prestiżowej lokalizacji w stolicy. Zajmujemy się przyjmowaniem korespondencji przychodzącej i wychodzącej, umożliwiamy dostęp do sali konferencyjnych. A ponadto jesteśmy w stanie pomóc w rejestracji spółek czy też prowadzeniu księgowości. Pracują u nas wyłącznie specjaliści, którzy z całą pewnością poradzą sobie nawet w najbardziej skomplikowanych zadaniach. Z nami szybko rozpoczniesz swój biznes.

adres strony : http://www.city-office.pl/


Data dodania : 2016-04-29

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Wirtualny adres

Wirtualny adres
Opis strony :

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami wynajmu stanowisk biurowych albo wirtualnym adresem, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę COPOINT, której siedziba usytuowana jest w Warszawie. Za sprawą dużego zróżnicowania czynności możemy zaspokoić oczekiwania niemal wszystkich kontrahentów. Precyzyjnie dobieramy świadczenia, dopasowując je do określonych potrzeb. Wszystkie oferowane przez nas czynności cechuje atrakcyjna cena a także świetna klasa. Zapraszamy Państwa do rozmowy telefonicznej lub korespondencji mailowej.

adres strony : http://www.copoint.pl/


Data dodania : 2016-12-22

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020