Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |

1. Nazwa witryny : Windykacja - Gorzów Wielkopolski

Windykacja - Gorzów Wielkopolski
Opis strony :

Sprawdzanie wiarygodności finansowej kontrahenta to działanie zapobiegawcze i prewencyjne, które skutecznie zweryfikuje stopień ryzyka podejmowanego w związku ze współpracą z danym kontrahentem. Kompleksowe usługi związane ze sprawdzaniem wiarygodności klientów oraz wszelkiego rodzaju usługi windykacyjne oferuje firma Ssyndyk ze Szczecina. Dzięki kooperacji z biurami komorniczymi i adwokackimi firma świadczy profesjonalne i przede wszystkim wysoce skuteczne usługi windykacji na terenie całej Polski oraz Europy.

adres strony : http://ssyndyk.pl/


Data dodania : 2013-04-17

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Firmy windykacyjne

Firmy windykacyjne
Opis strony :

Blog o windykacji wierzytelności; praktyczny serwis edukacyjny. Wiele osób posiada mylne wyobrażenia na tema możliwości oraz uprawnień firm windykacyjnych. Autor bloga, będący doświadczonym windykatorem, na podstawie praktycznych przypadków wyjaśnia specyfikę pracy firm windykacyjnych. Omawiane są narzędzia i techniki windykacyjne oraz specyfika komorniczych postępowań egzekucyjnych. Wbrew bowiem dość powszechnemu mniemaniu, stosunkowo niewiele należności udaje się firmom windykacyjnym wyegzekwować na etapie windykacji przedsądowej i współpraca z komornikami to konieczność. Sporo zatem miejsca bloger poświęca właśnie egzekucji komorniczej której skuteczność często zależy od informacyjnego ws

adres strony : http://pamietnikwindykatora.pl/


Data dodania : 2013-06-18

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Windykacja należności - E-Kancelaria.com

Windykacja należności - E-Kancelaria.com
Opis strony :

E-Kancelaria to spółka prawno-finansowa, która jest jedną z najskuteczniejszych przedsiębiorstw trudniących się odzyskiwaniem zadłużeń na polskim rynku administrowania i obrotu roszczeniami. W 2010 roku e-Kancelaria została przeobrażona w spółkę akcyjną, a jej priorytetem jest umiejętne połączenie sprawności windykacyjnej wraz z specjalistyczną obsługą prawniczą. Firma zapewnia generalną obsługę każdego klienta, w skład której wchodzą obsługa prawna, windykacja egzekucyjna i kupno wierzytelności. Zapraszam na stronę internetową firmy e-Kancelaria.

adres strony : http://e-kancelaria.com/


Data dodania : 2014-01-14

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Windykacja.nf.pl

Windykacja.nf.pl
Opis strony :

Platforma internetowa windykacja.nf.pl pozwala użytkownikom na precyzyjnie wyszukanie właściwych organizacji z branży odzyskiwania należności i faktoringowej. W oddanej do użytku bazie danych staramy się umieszczać wyłącznie starannie skontrolowane informacje, które są przez nas w miarę sposobności stale uaktualniane oraz zwiększane o dodatkowe firmy działające w branży. Naszym użytkownikom oddajemy w pełni funkcjonalny produkt, który pozwala ustawić kryteria wyszukiwania według dokładnie dobranych cech, dzięki czemu wyświetla tylko przydatne użytkownikowi w danej chwili dane. Każda firma została również w kilku zdaniach scharakteryzowana dla Państwa wygody.

adres strony : http://windykacja.nf.pl/


Data dodania : 2014-03-24

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : IBSpolska.pl

IBSpolska.pl
Opis strony :

Firma ibspolska.pl oferuje klientom kompletne czynności zawierające usługi windykacji wszelkich zobowiązań oraz pomocy w zakresie legislacyjnym oraz finansowym dla przedsiębiorców. Nasza firma jest bardzo doświadczoną organizacją, która ma za sobą wiele skutecznych zakończonych zleceń. Kooperacja ze specjalistami z różnych dziedzin wiedzy rzutuje profesjonalizmem i dużą skutecznością świadczonych przez nas czynności. Każdy zleceniodawca posiada indywidualnego opiekuna, który zawiadamia o stanie wskazanego zlecenia oraz odpowie na każde pytania klienta.

adres strony : http://ibspolska.pl/


Data dodania : 2014-04-18

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020