Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |

1. Nazwa witryny : Windykacja, porady prawne - Kancelaria

Windykacja, porady prawne - Kancelaria
Opis strony :

Jeżeli chcesz odzyskać dług i skutecznie ściągnąć należność od swojego dłużnika to dobrze trafiłeś.rnrnŚwiadczymy swoje usługi w zakresie:rnrn- Dochodzenia należności trudnychrn- Działań prewencyjnych i monitoringu płatności rn- Doradztwa w zakresie windykacji miękkiej i twardejrn- Wywiadu gospodarczego rn- Oddłużania firm i osób fizycznych rn- Ustalania majątku rn- Wyszukiwania sposobów egzekucyjnychrn- Monitorowania egzekucji komorniczej i spraw umorzonychrn- Raportów handlowychrnrnSzybko, skutecznie, bez opłat wstępnych.rn

adres strony : http://www.kancelariaultimatum.pl/


Data dodania : 2012-01-09

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Windykacja w Anglii

Windykacja w Anglii
Opis strony :

Skuteczna windykacja należności za granicą tylko z Tenet.rnJesteśmy pierwszą w naszym kraju kancelarią, która specjalizuje się w windykacji od podmiotów zarejestrowanych poza granicami naszego kraju. W celu zapewnienia najwyższej jakości usług i szybkości podjęliśmy się współpracy z najlepszymi kancelariami w Europie. Specjalizujemy się w postępowaniach polubownych, w razie konieczności jednak zapewniamy zastępstwo procesowe.

adres strony : http://www.europejski-nakaz.pl/


Data dodania : 2012-09-21

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : kaseberg.pl

kaseberg.pl
Opis strony :

Jeśli poszukują Państwo skutecznego partnera w odzyskiwaniu długów to kancelaria KASEBERG się do tego idealnie nadaje. Posiadamy bardzo duże doświadczenie w tej dziedzinie, ponieważ działamy na polskim rynku od 1991 roku. Przez ten czas zdobywaliśmy wiedzę i umiejętności w sprawnym i szybkim realizowaniu powierzonych nam zadań. Dzięki współpracy z najlepszymi prawnikami oraz pracownikami terenowymi jesteśmy w stanie doprowadzić do ugody nawet z najbardziej opornymi dłużnikami, którzy aktywnie unikają kontaktu.

adres strony : http://www.kaseberg.pl/


Data dodania : 2012-11-13

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Egzekucje komornicze

Egzekucje komornicze
Opis strony :

Podstawą egzekucji jest tytuł wykonawczy, a sama egzekucja może zostać wstrzęta z urzędu lub na wniosek wierzyciela, prokuratora lub też organizacji pozarządowej. Na stronie internetyowej kancelarii komorniczej komornika sądowego Mariusza Bojeczko znajdą Państwo do pobrania m.in. wnioski egzekucyjne. Zapraszamy również do zapoznania się z działem FAQ, gdzie można znaleść odpowiedzi na pytania takie jak - co jest potrzebne do wstrzęcia egzekucji i co powinien zawierać wniosek egzekucyjny.

adres strony : http://www.komornik-gdansk.eu/


Data dodania : 2012-11-28

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne
Opis strony :

Biuro detektywistyczne Fides Sp. z o. o. to firma specjalizująca się w usługach detektywistycznych. Wykonujemy m.in. poszukiwanie osób i mienia, wykrywanie sprawców przestępstw, ustalamy tożsamość osób i okoliczności zdarzeń. Prowadzimy też obserwację osób i obiektów i dokumentujemy zdarzenia. W firmie pracują przede wszystkim byli policjanci i byli funkcjonariusze służb specjalnych. Działalność prowadzimy na podstawie koncesji Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji. Gwarantujemy wysoki poziom wykonywanych przez nas usług.

adres strony : http://www.detektywi-fides.pl/


Data dodania : 2012-12-05

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020