Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : ślub i wesele

ślub i wesele
Opis strony :

Nasza firma oferuje Państwu kompleksową organizację ślubów i wesel. Konsultanci ślubni i weselni są dla państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Zorganizuj ślub i wesele swoich marzeń. Zaufaj nam, a my zajmiemy się wszystkim. Zapoznaj się z naszą ofertą, wypełnij formularz, my skontaktujemy się z Tobą!

adres strony : http://www.imagine.net.pl/


Data dodania : 2009-04-03

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Wesela w Krakowie

Wesela w Krakowie
Opis strony :

Przedstawiamy Krakowski Serwis Weselny wesele.krakow.pl Jest to strona dla planujących wesele w Krakowie jak i w bliskiej okolicy Krakowa. Sale bankietowe i sale weselne w Krakowie oraz ślub i wesele w Krakowie. Przedstawiamy spis firm oferujących usługi z zakresu: organizacja wesel w Krakowie, catering, sale weselne, kwiaciarnie, limuzyny, suknie ślubne oraz wiele innych. Polecamy i zapraszamy na stronę krakowskiego serwisu weselnego.

adres strony : http://www.wesele.krakow.pl/


Data dodania : 2012-01-09

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Zespół na wesele Kraków - Wadowice

Zespół na wesele Kraków - Wadowice
Opis strony :

Zespół Singlee to super zespół na wesele pięcioosobowy skład zespołu sprawia, że muzyka wykonywana przez zespół brzmi bardzo dobrze. zespół wykonuje muzykę wyłacznie na żywo. Skład: Paulina wokalistka, Grzegorz saksofon, Łukasz instrumenty klawiszowe,Dawid instrumenty perkusyjne,Arkadiusz - Gitara basowa .Wszyscy członkowie zespołu śpiewają oraz wspanale baiwą ludzi. zespół posiada własne oświetlenie, własne nagłosnienie oraz transport. Repertuar zespołu to utwory typowo weselne jak również największe śiwatowe evergreeny, zespół gra również tak zwane marsze ( wyprowadziny) w domu Panstwa Młodych. Super zabawa z zespołem na wesele Krakowa-Wadowic gwarantowana z nami wszytsko się uda ! S

adres strony : http://www.singlee.com.pl/


Data dodania : 2013-05-07

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Www.artmuza.eu

Www.artmuza.eu
Opis strony :

Organizacja Media Art istnieje w sektorze muzycznym, proponując szeroki asortyment oferowanych zleceń. Trudnimy się koordynacją koncertów rozpoznawalnych z małopolskiej sceny zawodowych artystów. Zapewnimy idealną oprawę muzyczną na dowolnym przyjęciu, jak również na weselu każdego klienta. Do wyboru oddajemy kilka grup muzycznych, z którymi ciągle kooperujemy. Ponadto zapewniamy specjalistyczne głośniki a także kompletny system oświetlenia, które zadbają o właściwy nastrój danego występu. Możecie Państwo również posłużyć się naszym studiem nagraniowym do stworzenia profesjonalnego krążka albo dowolnego dema.

adres strony : http://www.artmuza.eu/


Data dodania : 2014-03-28

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Sale weselne

Sale weselne
Opis strony :

Oświadczyłeś się swojej dziewczynie i teraz szukasz sali weselnej? Mamy dla ciebie portal internetowym, w którym możesz znaleźć sale weselne z całej polski. Dzięki naszemu portalowi internetowemu znajdziesz wymarzoną salę weselną w dowolnym mieście w Polsce. Nasz portal stworzyliśmy dla Narzeczonych planujących się pobrać oraz dla wszystkich osób poszukujących informacji o lokalach weselnych. Serdecznie wszystkich zapraszamy do naszego portalu internetowego.

adres strony : http://Tuwesele.pl/


Data dodania : 2014-05-06

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020