Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Wczasy rodzinne

Wczasy rodzinne
Opis strony :

Ośrodek Wypoczynkowy Burzenin nad Wartą, 54km od miasta Łódź. Sportowa Osada zaprasza na wakacje z dzieckiem i wczasy rodzinne. Ośrodek Wypoczynkowy Łódź - pokoje nad rzeką, Kwatery, noclegi Burzenin. Dom wczasowy Łódź, Burzenin - serdecznie zapraszamy.

adres strony : http://www.sportowaosada.pl/


Data dodania : 2008-07-15

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Wakacje z dzieciakiem :: Opinie i relacje turystów z dziećmi

Wakacje z dzieciakiem :: Opinie i relacje turystów z dziećmi
Opis strony :

Wakacje z dzieciakiem to baza wiedzy od turystów dla turystów. Preferowane są … opinie rodziców podróżują…cych z dziećmi, ale każdy może tu zamieścić informacje na temat miejsc atrakcyjnych, jak i tych, które okazały się niemłą… niespodzianką, a dodatkowo zilustrować je zdjęciami. Z pewnością wielu z Was poszukiwało informacji, co można zobaczyć w okolicy miejsca wypoczynku, poza obowiązkową dla dziecka plażą czy basenem. Mamy nadzieję, że tutaj znajdziecie poszukiwane informacje i podzielicie się własnymi doświadczeniami oraz komentarzami, które na pewno przydadzą się innym.

adres strony : http://wakacjezdzieciakiem.pl/


Data dodania : 2011-09-12

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Weekend w spa - neptuno.pl

Weekend w spa - neptuno.pl
Opis strony :

Hotel Neptuno w swojej ofercie ma bogaty zestaw różnych ofert. W naszym hotelu można zaplanować spędzenie świąt Bożego Narodzenia wraz z całą rodziną. To świetny pomysł na odpoczynek dla wszystkich domowników. Na tym nie koniec, gdyż w naszej ofercie specjalnej można znaleźć też przywitanie Nowego Roku. Zapewniamy szampańską zabawę oraz sporo wspomnień, które zapewne nie opuszczą ciebie do kolejnego tak udanego Sylwestra.

adres strony : http://www.neptuno.pl/


Data dodania : 2018-12-05

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019