Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Węże ssawne

Węże ssawne
Opis strony :

Sklep internetowy Kuma to oferta różnego rodzaju węży oraz przewodów wentylacyjnych w atrakcyjnych cenach. Kuma istnieje już od wielu lat i jest doświadczonym i renomowanym producentem różnego typu węży. W ofercie można znaleźć między innymi węże PCV, węże do cieszy, wentylacji, węże do beczkowozów czy spalin samochodowych, węże do artykułów sypkich czy wysokich temperatur oraz wiele innych węży z różnym zastosowaniem. Kuma oferuje węże w relatywnie niskich cenach w odniesieniu do wysokiej jakości i wytrzymałości produktów.

adres strony : http://sklep-kuma.pl/


Data dodania : 2013-02-04

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Odciągi do trocin

Odciągi do trocin
Opis strony :

Węże elastyczne wykonane z poliuretanów wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu w tym przemysłu drzewnego są produktem szczególnie polecanym przez nasz zakład Kuma. Jako firma z długoletnim stażem produkujemy jedynie produkty dobrej jakości, sprawdzone i solidne. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz dzięki hali magazynowej wiele produktów mamy gotowe do wysyłki, co skraca czas oczekiwania. Zapewniamy pakowanie naszych węży w formie, która pozwala na dostarczenie produktu bez jakichkolwiek uszkodzeń.

adres strony : http://www.metal-flex.pl/


Data dodania : 2013-06-25

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Węże do beczkowozów

Węże do beczkowozów
Opis strony :

Zapraszamy do odwiedzenia www.kuma.pl. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dokładny wykaz oferowanych przez nas węży wraz z wyczerpującymi opisami, wizualizacjami i informacjami m.in. o zakresie dopuszczalnych temperatur. Wieloletnie doświadczenie w tej branży pozwoliło nam dostosować swoją ofertę pod potrzeby rynku z czasem przeszliśmy z importera na producenta równie dobrych jakościowo, polskich wyrobów. Po wejściu na naszą stronę internetową mogą Państwo zapoznać się z dokładnym cennikiem oferowanych przez nas produktów, wystarczy pobrać plik pdf z zakładki cennik .

adres strony : http://www.kuma.pl/


Data dodania : 2013-07-08

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020