Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Kursy księgowe i administracyjne.

Kursy księgowe i administracyjne.
Opis strony :

Propozycja usług księgowych firmy Tax Consilium adresowana jest do wszystkich przedsiębiorców chcących skoncentrować się przede wszystkim na rozwoju swojej firmy. Dość zaprzątania sobie głowy niepotrzebnymi dokumentami! Nasi wykładowcy to osoby pełne pasji i zaangażowania, a przy tym obeznane w swoich specjalizacjach - prócz usług księgowych prowadzimy także szkolenia. Tylko w ostatnim kwartale z usług firmy Tax Consilium korzystały Państwowe Urzędy Pracy w takich miejscowościach jak Kielce, Radom, Ostrów Świętokrzyska, Mława, Koszalin, Tczew czy Wieliczka.

adres strony : http://www.taxconsilium.com/


Data dodania : 2013-11-12

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Biuro Rachunkowe w Krakowie

Biuro Rachunkowe w Krakowie
Opis strony :

Biuro księgowe L-Beneficio wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, do każdego podchodzi jednostkowo, profesjonalnie i solidnie oferując kompleksową księgowość, doradztwo rachunkowo-finansowe i gospodarcze na wysokim poziomie. Sądzimy bowiem, że dobry księgowy powinien się tymi właśnie cechami kierować w swojej pracy. Zgodnie z wymogami Ministerstwa Finansów biuro rachunkowe jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej, dlatego niezależnie od wielkości i profilu firmy poszukujmy najlepszych rozwiązań i możliwości, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo. Biuro rachunkowe L-Beneficio mieści się w centrum Krakowa przy Alejach Słowackiego 17a, pokój 408.

adres strony : http://www.l-beneficio.pl/


Data dodania : 2015-02-16

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Marek Wcisło Biuro Usług Księgowych

Marek Wcisło Biuro Usług Księgowych
Opis strony :

Biuro księgowo-podatkowe Marka Wcisło oferuje Państwu najwyższą jakość usług oraz rzetelność prowadzonych spraw. Posiada on wieloletnie doświadczenie, które jest nieustannie wzbogacane przez uczestnictwo w szkoleniach organizowanych przez Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Jego biuro posiada ubezpieczenie OC a także odpowiednie Świadectwa Kwalifikacyjne wydane przez Ministerstwo Finansów. Jego działalność obejmuje swym zakresem taki sprawy jak Księgi Handlowe i Podatkowe, rozliczanie, ZUS, GUS i inne. Ponadto zajmuje się on rozliczaniem VAT-u, prowadzeniem obsługi w zakresie kadr i płac oraz oferuje doradztwo podatkowe.

adres strony : http://www.wksiegowy.pl/


Data dodania : 2015-03-04

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020