Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |

1. Nazwa witryny : Kserokopiarki

Kserokopiarki
Opis strony :

Dzierżawa kserokopiarki bez ponoszenia kosztów ich zakup, nowe, niższe ceny - Biuro-Styl - wysokiej klasy kopiarki Warszawa. Życzymy udanego korzystania z naszego serwisu, dzierżawa kserokopiarki, serwis kopiarek, kserokopiarki używane. Używane z importu, niskie przebiegi - udzielamy pisemnej gwarancji. Także fabrycznie nowe, wynajem krótkoterminowy, proste i szybkie finansowanie. Posiadamy szeroki wybór modeli - dzierżawa kserokopiarek, wynajem, sprzedaż, naprawa oraz leasing kopiarek i kserokopiarek Warszawa. Sklep zaprasza po kserokopiarki używane z importu oraz nowe. Niższe ceny - xero, urządzenia biurowe, kopiarki i kserokopiarki Canon. Kserokopiarka konica-minolta w Warszawie, mazowiec

adres strony : http://www.biuro-styl.com.pl/


Data dodania : 2010-09-19

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Palety - Palety Euro - Beczki - Furex.pl - europalety EUR EPAL sprzeda

Palety - Palety Euro - Beczki - Furex.pl - europalety EUR EPAL sprzeda
Opis strony :

Firma FUREX zajmuje się skupem oraz sprzedażą nowych i używanych palet euro, europalet, palet EUR, EPAL, oraz palet przemysłowych i jednorazowych (gat.I, gat.II, gat.III 1200x800, 1200x1000, 600x800, na płozach, Dusseldorf). Przejmujemy na siebie całą gospodarkę paletową, i związany z tym obowiązek recyklingu. Firma FUREX skupuje i sprzedaje nowe i używane palety euro, europalety oraz palety przemysłowe i jednorazowe. Mamy możliwość wykonania opakowań drewnianych na Państwa indywidualne zamówienie. Ponadto prowadzimy sprzedaż beczek, beczek metalowych i plastikowych, kanistrów, nowe używane i po renowacji, nowych używanych i po regeneracji.

adres strony : http://furex.pl/


Data dodania : 2010-09-22

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : MotoOkazja - ogłoszenia motoryzacyjne, samochody używane, komis

MotoOkazja - ogłoszenia motoryzacyjne, samochody używane, komis
Opis strony :

Giełda motoryzacyjna jaką rolę pełni serwis Motookazja jest internetowym zbiorem ogłoszeń motoryzacyjnych. Obecnie serwis dysponuje bazą ogłoszeń motoryzacyjnych samochodów osobowych .Delaerzy, salony samochodowe w serwisie Motookazja znajdą przede wszystkim atrakcyjne opcje abonamentowe, możliwość utworzenia własnej, administrowanej przez siebie strony www, a także mnóstwo dodatkowych opcji wyróżnień własnych ogłoszeń. Pełne ogłoszenie oferujemy w cenie już od 3 zł płatne via sms lub e-przelewem.

adres strony : http://www.motookazja.pl/


Data dodania : 2010-10-22

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Toyota Material Handling Polska Wózki Widłowe

Toyota Material Handling Polska Wózki Widłowe
Opis strony :

Wózki widłowe czołowe marki Toyota oraz sprzęt magazynowy marki BT. Sprzedaż, serwis i wynajem wózków widłowych - nowych i używanych. Wózki widłowe z przeciwwagą elektryczne i spalinowe, wózki wysokiego składowania, wózki do kompletacji, wózki paletowe, wózki do wąskich korytarzy. Toyota Material Handling sp. z o.o. jest wyłącznym autoryzowanym dystrybutorem i serwisem produktów marki Toyota i BT na polskim rynku!

adres strony : http://www.toyota-forklifts.pl/


Data dodania : 2010-11-03

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, tanie otomoto.pl

Darmowe ogłoszenia motoryzacyjne, tanie otomoto.pl
Opis strony :

Motooferty.net.pl to internetowy serwis z ogłoszeniami motoryzacyjnymi, darmowa auto giełda samochodowa. Oferty sprzedaży w dużej mierze pochodzą prosto z giełd samochodowych. Dodawanie ogłoszeń jest dla każdego bezpłatne. Dzięki współpracy Naszego serwisu z otomoto.pl, każde ogłoszenie może zostać dodatkowo opublikowane na tej popularnej stronie za niewielką cenę. Dla osób przymierzających się do nowego zakupu mamy takie narzędzi, jak system automatycznych powiadomień, dzięki któremu nie przeoczą ciekawej oferty, a także przejrzysta porównywarka ogłoszeń, pomagająca w ostatecznym wyborze.

adres strony : http://www.motooferty.net.pl/


Data dodania : 2010-12-05

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020