Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |

1. Nazwa witryny : Kupię odzież używaną

Kupię odzież używaną
Opis strony :

Nie wiesz co zrobić ze stosem używanych ubrań? Przerażają cię koszty ich utylizacji? Nikt ich nie chce kupić? Firma JRrecykling jest profesjonalnym skupem tego typu odzieży. Przyjmujemy każdą ilość surowca, dlatego możesz mieć pewność, że zawsze ci zapłacimy. Ustalamy z każdym dostawcom indywidualne stawki za ubrania dlatego możesz zarobić naprawdę duże pieniądze. Przy dużych ilościach to my po nosimy koszty dostawy. Płacimy gotówką bez zbędnych formalności. Skontaktuj się z nami, a z pewnością skorzystasz.

adres strony : http://www.jrrecykling.pl/


Data dodania : 2013-06-25

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : MOJE JCB Giełda maszyn

MOJE JCB Giełda maszyn
Opis strony :

Wyszukujesz informacji na temat maszyn firmy JCB? Strona mojejcb.pl pozostał stworzony naturalnie dla osób zainteresowanych zakupem urządzeń tej firmy, a także odbiorców sprzętu JCB. Na naszej stronie wynajdą Państwo nie jedynie wartościowe informacje, ale również różną galerię zdjęć urządzeń JCB w akcji. Nasze forum zespala osoby pracujące na urządzeniach rodzaju JCB, jakie nadzwyczaj otwarcie dzielą się opiniami na temat użytkowania maszyn. Piszemy o koparkach, ładowarkach, nośnikach teleskopowych a także wielu innych urządzeniach marki JCB. W dziale giełda zdołają Państwo zakupić i sprzedać urządzenia. Osoby zainteresowane zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

adres strony : http://www.mojejcb.pl/


Data dodania : 2013-07-17

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Wózki widłowe - www.sawimbis.pl

Wózki widłowe - www.sawimbis.pl
Opis strony :

W całej Polsce od kilku lat powstają bardzo liczne magazyny. Ich sprawna obsługa możliwa jest jedynie dzięki przygotowanym specjalnie maszynom, które są w stanie zapewnić przewóz sporych ilości materiałów nie musząc angażować mięśni ludzkich. Tym sprzętem zajmuje się m.in. firma Sawim-bis, która oferuje nowe i używane wózki paletowe i wózki widłowe. Obie te maszyny przy obsłudze magazynów są niewyobrażalnie ważne oraz gwarantują sprawną pracę połączoną z jej wysoką efektywnością. Firma od ponad 20 lat jest obecna na rynku magazynowego sprzętu prowadząc m.in. serwis wózków widłowych, gdzie pracują najlepsi fachowcy od tych maszyn. Wszystkie wykorzystywane przez nas części do wózków widłowych

adres strony : http://www.sawimbis.pl/


Data dodania : 2013-10-16

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Odzież ze Szkocji oraz Anglii w ofercie hurtowni AlokinTrade.

Odzież ze Szkocji oraz Anglii w ofercie hurtowni AlokinTrade.
Opis strony :

Niniejsza oferta to używana odzież z zachodu, zarówno dla Pań jak i Panów. Ceny naszej odzieży wahają się od 7 do 7,20 złotego za kilogram w zależności od kraju pochodzenia towaru. Zainteresowani niniejszą propozycją? Firma otwarta jest na nawiązanie współpracy z firmami, których dotyczy jej oferta, stąd AlokinTrade czeka na ewentualne propozycje obopólnej współpracy. Dla wygody naszych klientów udostępniliśmy na stronie internetowej w zakładce kontaktowej szczegółową mapkę ilustrującą dojazd do nas.

adres strony : http://www.alokintrade.com/


Data dodania : 2013-10-29

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Kupno Sprzedaż Samochodu

Kupno Sprzedaż Samochodu
Opis strony :

Kupno auta za granicą to dostęp do dużego rynku aut używanych. Możemy wybierać z niemal niezliczonej ilości propozycji, dostosowywać je do indywidualnych oczekiwań. Z reguły auta użytkowane za granicą są w lepszym stanie. Trzeba jednak pamiętać, że kupno samochodu w innym państwie wiąże się z obowiązkiem uregulowania większej ilości spraw formalnych. Sprawdź co lepiej sprawdzić nim kupimy dany pojazd.

adres strony : http://www.kupnosprzedazsamochodu.pl/


Data dodania : 2013-12-20

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020