Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |

1. Nazwa witryny : Płyty drogowe 24 - Nowe i używane

Płyty drogowe 24 - Nowe i używane
Opis strony :

Historia pokazuje że płyty wykonane z betonu to gwarancja wytrzymałości i długowieczności. Takie właśnie są płyty drogowe od naszej firmy. U nas znajdziesz zarówno nowe jak i używane płyty drogowe. Podwójne zbrojenie wykonane ze stali St3SY-b500, 34GS, St3S-b500 wraz z uchwytami montażowymi St3SXb, St3S, o wadze 55 kg to idealne rozwiązanie przy budowie drogi. Sprawdzają się w każdych warunkach atmosferycznych, wytrzymują wzmożony ruch pojazdów, których masa całkowita dochodzić może nawet do 60 ton. Betonowe płyty drogowe sprawdzą się wszędzie i dla każdego.

adres strony : http://plytydrogowe24.pl/


Data dodania : 2011-12-09

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Części używane w AutoParto.pl

Części używane w AutoParto.pl
Opis strony :

Jeśli szukasz używanych części samochodowych, których cena jest odpowiednio wysoka w stosunku do ich jakości - zapraszamy do Autoparto.pl. Serwis stanowi platformą handlową ułatwiającą kontakt osób sprzedających używane części, z osobami które tych części poszukują. Bezpłatna rejestracja oraz łatwość w obsłudze sprawiają, że liczba stałych Użytkowników rośnie. Zapraszamy szczególnie osoby posiadające auta, do których bardzo ciężko jest znaleźć części zamienne w tradycyjnych sklepach.

adres strony : http://www.autoparto.pl/


Data dodania : 2012-10-16

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Dekoracje wnętrz w stylu skandynawskim, vintage, Shabby Chic

Dekoracje wnętrz w stylu skandynawskim, vintage, Shabby Chic
Opis strony :

Ptaszynka.pl oferuje dekoracje do domu, ogrodu i pokoju dziecka. Znajdziesz u nas styl skandynawski, Shabby Chic, angielski, vintage, retro, prowansalski oraz wyroby hand made (rękodzieło). Z nami Twoja kuchnia, sypialnia, łazienka czy salon staną się niezwykłymi wnętrzami. Proponujemy dodatki do wnętrz jak drewniane litery i napisy, zabawki, anioły, tekstylia, meble, puszki, klatki, pudełka, serca, akcesoria dziecięce i wiele innych. Oferujemy również ubranka dziecięce nowe i używane znanych marek jak np. next. Tylko u nas niepowtarzalne prezenty na wszystkie okazje np. upominki dla gości weselnych czy chrzest.

adres strony : http://WWW.PTASZYNKA.PL/


Data dodania : 2013-01-19

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Agencja Mienia Wojskowego

Agencja Mienia Wojskowego
Opis strony :

AMW została stworzona w 1996 roku. Jest jednostką państwową nadzorowaną przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Prowadzi działalność na terenie Polski, przede wszystkim w zakresie zagospodarowania mienia Skarbu Państwa a także zaopatrywania wojska RP w sprzęt jak również materiały ogólnie dostępne. Agencja prowadzi sprzedaż w formie przetargów nieużytecznych dla MON i Ministerstwa Spraw Wewnętrznych nieruchomości wojskowych. Agencja Mienia Wojskowego posiada w swym zasobie szeroki asortyment rzeczy ruchomych (między innymi używane samochody ciężarowe i osobowe), niewykorzystywanych przez jednostki organizacyjne podległe Ministerstwu Obrony Narodowej jak również Ministrowi Spraw Wewnętrznych i

adres strony : http://www.amw.com.pl/


Data dodania : 2013-02-19

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Kontenery, sprzedaż kontenerów, serwis kontenerów, kontenery używane

Kontenery, sprzedaż kontenerów, serwis kontenerów, kontenery używane
Opis strony :

Firma zajmuje się sprzedażą nowych oraz używanych kontenerów. Specjalizuje się dodatkowo w serwisie oraz remontach. Spółka pracuje nad rozbudową kolejnych placów składowych i infrastruktury transportowej,a także poszerzeniem floty kontenerów. Działa na terenie Polski i Unii Europejskiej. Dba o potrzeby klientów. Nieustannie inwestuje w swój rozwój, a jakość usług podnosi dzięki programowi ciągłych szkoleń pracowników.

adres strony : http://www.balticon.pl/


Data dodania : 2013-03-25

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020