Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Telewizje satelitarne Astra

Telewizje satelitarne Astra
Opis strony :

Podczas przeglądania witryny internetowej, poświęconej telewizji satelitarnej marki ASTRA, można zdobyć wiedzę, która pozwoli na zdecydowanie, czy jest się zainteresowanym skorzystaniem z ich usług. Przede wszystkim, na stronie została przedstawiona oferta ASTRY, związana na przykład z korzystaniem z bardzo szybkiego Internetu szerokopasmowego albo telewizji w jakości HD. Osoby, które mają dodatkowe pytania, mogą zapoznać się z odpowiedziami na najczęściej padające ze strony klienta pytania, a jeśli tam nie znajdą wyjaśnienia, to skorzystać ze znajdującego się na stronie formularza kontaktowego.

adres strony : http://www.onastra.pl/


Data dodania : 2013-09-05

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : www.cyfryzacja24h.pl

www.cyfryzacja24h.pl
Opis strony :

Proces zmian, jaki nastąpił w ostatnim czasie w zakresie telewizji cyfrowej i analogowej w naszym kraju, na pewno poprawił jakość oglądanych programów. Aby jednak ogarnąć całość tych procesów, potrzeba odpowiedniej wiedzy. Jaki sprzęt jest wymagany, jakie programy możemy teraz oglądać, jak terytorialnie przebiegał proces cyfryzacji, a także bardzo wiele innych informacji możemy uzyskać korzystając ze strony cyfryzacja24. To jedno z najpewniejszych źródeł wiedzy, dzięki któremu możemy w pełni skorzystać z tego, co zostało dla nas przygotowane.

adres strony : http://www.cyfryzacja24h.pl/


Data dodania : 2014-01-19

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Telewizja cyfrowa

Telewizja cyfrowa
Opis strony :

Wiadomo jest, że wraz z postępem technologicznym, mamy coraz większe możliwości. Jeśli mówimy w tym miejscu o telewizji, to z pewnością jednym z pojęć, które są nowe, jest 3D. Zasadniczo stykamy się z nim podczas seansów kinowych, aczkolwiek nie tylko. Teraz seanse w 3D są możliwe również we własnych domach. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, warto jest odwiedzić stronę internetową discovery-science-24. Tam mamy podane wszelkie przydatne informacje na temat tego, jak można mieć telewizję 3D we własnym domu.

adres strony : http://www.discovery-science-24.pl/


Data dodania : 2014-01-19

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : www.tvpinfo-24.pl/

www.tvpinfo-24.pl/
Opis strony :

Strona internetowa tvpinfo-24 to niewątpliwie bogate źródło wiedzy na wiele tematów. To z tego miejsca możemy dowiedzieć się wiele na temat, w jaki sposób oglądać bezpiecznie dzikie zwierzęta, jak śledzić interesujące nas zawody sportowe, jak poradzić sobie z doborem anteny, czym jest cyfryzacja, jak również wiele informacji na inne tematy. Stronę czyta się łatwo, jest ona bardzo czytelna i napisana w sposób jak najbardziej zrozumiały dla każdego. Warto, więc to miejsce odwiedzić, aby dowiedzieć się nieco więcej na te tematy, o których wcześniej była mowa.

adres strony : http://www.tvpinfo-24.pl/


Data dodania : 2014-01-19

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : www.tvpseriale-24.pl

www.tvpseriale-24.pl
Opis strony :

Odbiorcy którzy po przejściu na telewizję cyfrową mają pewne pytania i problemy do rozwiązania. Między innymi można się zastanawiać w jaki sposób odbierać tą telewizję. Odpowiedź na to pytanie możemy znaleźć na stronie internetowej tvpseriale-24. Jak najbardziej będziemy mogli się tutaj zapoznać z tym, jakiej anteny należy użyć po przejściu na cyfrowy system odbioru telewizji naziemnej, toteż nie trzeba w takim razie daleko szukać tych i innych odpowiedzi.

adres strony : http://www.tvpseriale-24.pl/


Data dodania : 2014-01-19

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019