Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Domki letniskowe nad jeziorem. Mazury

Domki letniskowe nad jeziorem. Mazury
Opis strony :

Wczasy, wypoczynek, wakacje i urlop w regionie Mazury Garbate. Dwa domki letniskowe nad jeziorem. Domki posiadaja wszystkie media i pelne wyposazenie. Na dzialce znajduja sie:2 stawy,altana,miejsce na ognisko,wedzarnia,boiska,warzywniak i sadek.Do dyspozycji:kajak,lódz,rower wodny,rowery górskie

adres strony : http://zielonetarasy.com/


Data dodania : 2008-01-16

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Tarasy

Tarasy
Opis strony :

Firma Omnicom z o.o. specjalizuje się w glazurze i terakocie. Atrakcyjna oferta firmy spowodowała że po 1998r. sprzedajemy ponad milion m2 płytek rocznie. Posiadamy wyroby czołowych producentów płytek ceramicznych, zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Oferujemy najwyższą jakość towarów zarówno krajowych jak i zagranicznych. Dla stałych klientów udzielamy korzystnych rabatów.

adres strony : http://www.omnicom.com.pl/


Data dodania : 2009-04-22

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Mieszkania Katowice, Mieszkania Śląsk - Dębowe Tarasy

Mieszkania Katowice, Mieszkania Śląsk - Dębowe Tarasy
Opis strony :

Dębowe tarasy - nowe osiedle mieszkaniowe w Katowicach - mieszkania Śląsk - mieszkania Katowice. Dębowe Tarasy - to nowe osiedle mieszkaniowe, które powstaje przy ul. Ściegiennego w pobliżu Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku im. Gen. Jerzego Ziętka w Chorzowie, i wielofunkcyjnego miejskiego centrum Silesia City Center. Zaletą projektu jest lokalizacja w centrum Katowic, w bezpośrednim sąsiedztwie głównych arterii komunikacyjnych Śląska. To idealne miejsce zarówno dla osób szukających akty

adres strony : http://debowetarasy.pl/


Data dodania : 2009-07-16

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Deski

Deski
Opis strony :

Drewniany taras od firmy Deck-Dry z drewna różnych gatunków, tanich i droższych. Układane swobodnie na betonie, styrodurze, ziemi. W ofercie drewno egzotyczne, deska egzotyczna, system decków i tarasów który zapewnia najwyższą trwałość. Pomosty, deska egzotyczna oraz deska tarasowa, drewno egzotyczne, gretingi, teak. Bez przebijania izolacji wodnej podłoża. Drewniany taras - oferujemy też serwis i montaż.

adres strony : http://www.deck-dry.com/


Data dodania : 2010-05-28

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : KORHAN-BUD - budowa domów, podłogi drewniane, tarasy, wykładziny

KORHAN-BUD - budowa domów, podłogi drewniane, tarasy, wykładziny
Opis strony :

Zapraszamy Państwa serdecznie do odwiedzenia naszej strony. Jesteśmy firmą budowlaną z 10-letnim stażem na rynku usług budowlanych. Zajmujemy się budowaniem domów, układaniem podłóg zarówno z: paneli, parkietów, deskek litych, warstwowych, wykładzin. Oferujemy swoje usługi również w zakresie montażu tarasów drewnianych. Na naszej stronie dostepne są przykładowe galerie z wykonanych przez nas realizacji. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

adres strony : http://www.korhan-bud.pl/


Data dodania : 2010-09-11

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020