Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Koloseum - Muay Thai Poznań - Boks tajski

Koloseum - Muay Thai Poznań - Boks tajski
Opis strony :

Strona klubu Muay Thai - Koloseum Zapraszamy na treningi Muay Thai (Boksu Tajskiego) w Poznaniu,Środzie Wlkp. oraz w Obornikach Wlkp. Zajęcia prowadzi trener po wielomiesięcznym szkoleniu w Tajlandii. Pierwszy trening gratis. więcej informacji na naszej stronie nternetowej www.muaythai-poznan.pl tel +48 503-074-986 e-mail: [email protected] Serdecznie zapraszamy.

adres strony : http://www.muaythai-poznan.pl/


Data dodania : 2008-08-10

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : koty rasowe

 koty rasowe
Opis strony :

Hodowla Kotów Rasowych Kicia*PL (koty tajskie i syberyjskie). Staramy się mieć jak najlepsze koty, o czym świadczą osiągane sukcesy na międzynarodowych wystawach kotów rasowych. Jeżeli szukasz kociaka z rodowodem w dobrej cenie - odwiedź naszą warszawską hodowlę kotów. Na stronie: galerie zdjęć, aktualności, informacje o kociętach na sprzedaż.

adres strony : http://www.kicia.home.pl/


Data dodania : 2008-11-09

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : najlepsze przepisy na dania orientalne

najlepsze przepisy na dania orientalne
Opis strony :

Tylko na tej stronie dowiesz się jak samodzielnie przygotować sushi, sajgonki, kimchi, kurczaka w cieście czy kaczkę po pekińsku. Na orientalnie.net znajdziesz wspaniałe przepisy kuchni japońskiej, chińskiej, koreańskiej, tajskiej i wietnamskiej. Odkryj magię kuchni orientalnej i zaskocz swoich gości wspaniałymi azjatyckimi daniami, które do tej pory jadali tylko w restauracjach. Zapraszamy!

adres strony : http://www.orientalnie.net/


Data dodania : 2009-01-08

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Klub Muay Thai - Am Nat

Klub Muay Thai - Am Nat
Opis strony :

Oficjalna strona krakowskiego klubu Muay Thai - Am Nat. Dowiesz się z niej czym jest boks tajski, jaka jest jego historia i dlaczego ta sztuka walki stała się aż tak popularna w Polsce. Na stronie znajdziesz także informacje jaki jest aktualny plan treningów, kto je prowadzi, możesz oglądnąć galerię klubu, a także znajdziesz informacje na temat aktualnych wydarzeń w klubie krakowksiego thaiboxingu. Polepsz swoją kondycję, poczuj się pewniej, spędź aktywnie swój czas - zapraszamy.

adres strony : http://amnat.pl/


Data dodania : 2010-08-31

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Modelowanie sylwetki - naturanga.pl

Modelowanie sylwetki - naturanga.pl
Opis strony :

Specjalizująca się w oferowaniu świadczeń z zakresu poprawy kondycji i urody, firma Naturanga, ma siedzibę zlokalizowaną w Bielsku-Białej. Gwarantujemy kontrahentom darmowe miejsce postojowe. Oferujemy dużą liczbę zabiegów. Dodatkowo proponujemy sposobność zakupienia wielu naturalnych preparatów. Dzięki pracy do późnych godzin wieczornych, każdy nasz klient może umówić się w satysfakcjonującym czasie. Stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty i prezenty. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, które udostępnione zostały na prowadzonej przez nas stronie internetowej.

adres strony : http://www.naturanga.pl/


Data dodania : 2015-10-02

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020