Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Schody granitowe

Schody granitowe
Opis strony :

GRANIKA jest zakładem kamieniarskim, w którym wykonywane są wyroby z marmuru, granity, a także piaskowca. W firmie można dokonać realizacji takich zamówień jak schody, parapety, posadzki, tablice, nagrobki, ołtarze itp. Każde zamówienie realizowane jest według indywidualnych potrzeb klienta od fazy projektowania do finalnego montażu. Na stronie firmy znajduje się galeria wykonanych prac, a także szczegółowe informacje dotyczące aktualnej oferty.

adres strony : http://www.granika.pl/


Data dodania : 2013-01-26

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Producent billboardów i tablic reklamowych - Billboard-X

Producent billboardów i tablic reklamowych - Billboard-X
Opis strony :

Producent billboardów, tablic i szyldów reklamowych firma Billboard-X zaprasza serdecznie do współpracy wszystkie firmy i instytucje, które cenią sobie prestiż i wysoką jakość usług. Gwarantujemy skuteczną i estetyczną reklamę, która będzie bardzo dobrze widoczna, a jednocześnie będzie współgrała z otoczeniem i przestrzenią publiczną. Jesteśmy również liderem w produkcji unijnych tablic informacyjnych i pamiątkowych. Jeśli poszukujesz idealnego miejsca na reklamę swojej firmy - skontaktuj się z nami!

adres strony : http://billboard-x.pl/


Data dodania : 2014-08-22

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Michał Batkiewicz - rzeźby z brązu

Michał Batkiewicz - rzeźby z brązu
Opis strony :

Sztuka nie musi być nudna Nazywam się Michał Batkiewicz i od kilkudziesięciu lat zajmuję się tworzeniem figur z brązu, nowoczesnych pomników, tablic pamiątkowych i mnóstwem innych dzieł, którymi z przyjemnością dzielę się z innymi. Inspiracje czerpię z motywów zwierzęcych, które są dla mnie nośnikiem wartości nieskalanych. Sprawdź moje prace, zobacz, jaki efekt one w Tobie wywołują i podziel się wrażeniami.

adres strony : http://rzezba.com.pl/


Data dodania : 2020-03-14

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020