Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |

1. Nazwa witryny : Artur Strudziński - tłumacz przysięgły języka angielskiego

Artur Strudziński - tłumacz przysięgły języka angielskiego
Opis strony :

Przedsiębiorstwo Trans Lingua tłumacza Artura Strudzińskiego zajmuje się wykonywaniem rzetelnych translacji z zakresu języka angielskiego. Przekłady dostępne są w obie strony, mogą to być zarówno przekłady pisemne, jak i ustne. Firma prowadzi współpracę także z fachowcami z różnych dziedzin, klienci mogą więc liczyć na profesjonalne tłumaczenie nawet bardzo specjalistycznych tekstów. Przedsiębiorstwo reprezentuje też innowacyjne podejście do tłumaczeń gwarantując nie tylko terminowość realizacji zleceń, ale też i odbiór treści do przetłumaczenia za wykorzystaniem poczty elektronicznej. Zrealizowane tłumaczenia dostarczane są pocztą.

adres strony : http://strudzinski.pl/


Data dodania : 2014-04-29

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : PRO LINGUA. BIURO TŁUMACZEŃ MAREK BAGIŃSKI - BIAŁYSTOK

PRO LINGUA. BIURO TŁUMACZEŃ MAREK BAGIŃSKI - BIAŁYSTOK
Opis strony :

Mieszkający w Białymstoku Marek Bagiński to uznany i fachowy tłumacz zaprzysiężony języków angielskiego i niemieckiego. Od 2012 roku ma członkostwo w Polskim Towarzystwie Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. Jego kompetencje potwierdza duża rzesza zleceniodawców zadowolonych z profesjonalizmu oraz terminowości jego pracy. Tworzy z największą dokładnością tłumaczenia prawnicze umów handlowych, pełnomocnictw, publikacji naukowych i innych dokumentów. Zajmuje się też tłumaczeniami specjalistycznymi medycznymi oraz technicznymi i tłumaczeniami ustnymi na szkoleniach oraz spotkaniach biznesowych. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

adres strony : http://prolingua.com.pl/


Data dodania : 2015-02-09

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Tłumacz przysiegły języka niemieckiego - Rybnik

Tłumacz przysiegły języka niemieckiego - Rybnik
Opis strony :

Jeżeli poszukujesz dobrze wykwalifikowanego tłumacza przysięgłego języka niemieckiego odwiedź moją stronę internetową. Jestem osobą, która wykonuje szybkie i profesjonalne tłumaczenia dokumentów z języka niemieckiego bez względu na dziedzinę jakiej dokumenty dotyczą. Moimi atutami są: profesjonalizm, rzetelność i skuteczność. Od 15 lat z powodzeniem uczę dzieci oraz młodzież na różnych poziomach zaawansowania. Podchodzę indywidualnie do każdego klienta, tak by dostosować odpowiednią i skuteczną metodę edukacji. Zapraszam.

adres strony : http://allesklar.edu.pl/


Data dodania : 2015-06-23

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Tłumaczenia przysięgłe Sworny

Tłumaczenia przysięgłe Sworny
Opis strony :

Serwis Sworny.com proponuje zainteresowanym czytelnikom sposobność znalezienia osób trudniących się profesjonalnymi przekładami w wielu językach. Gwarantujemy sposobność realizacji tłumaczeń zwykłych a także przysięgłych. Klienci znajdą w prowadzonym przez nas serwisie bardzo atrakcyjne cenowo oferty tłumaczeń. Dbamy o bezpieczeństwo zawieranych transakcji. Zarejestrowane w naszej bazie osoby mają dużą wiedzę oraz doświadczenie w zakresie tłumaczeń. Zachęcamy do zapoznania się z przygotowaną przez nas propozycją.

adres strony : http://www.sworny.com/


Data dodania : 2015-12-15

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Tłumacz niemieckiego

Tłumacz niemieckiego
Opis strony :

Jeśli szukają Państwo tłumacza polskiego, zapraszam do współpracy ze mną. Nazywam się Karolina Kosior i pracuję jako tłumacz przysięgły na terenie miasta Berlina. Oferuję tłumaczenia pisemne i ustne. Tłumaczę akty notarialne, statuty spółek, kosztorysy, dokumenty przetargowe, specyfikacje techniczne, a także strony internetowe, ulotki, reklamy, artykuły prasowe oraz inne wybrane teksty. Gwarantuję rzetelność, jakość i elastyczność. Oferuję również tłumaczenia ekspresowe. Zapraszam do skorzystania z mojej oferty.

adres strony : http://polnisch-uebersetzer.com/


Data dodania : 2016-01-04

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020