Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |

1. Nazwa witryny : ARB Tłumaczenia z języka niemieckiego w Zabrzu

ARB Tłumaczenia z języka niemieckiego w Zabrzu
Opis strony :

Efektywne, solidne oraz bezusterkowe tłumaczenia z języka rosyjskiego i niemieckiego a prócz tego bezpośrednie przekłady z jednego języka obcego na inny osiągalne są na terenie Katowic i Zabrza w ARB - Biurze Tłumacza Przysięgłego. Przedsiębiorstwo kierowane jest przez sprawdzonego, wyedukowanego oraz doświadczonego tłumacza z uprawnieniami tłumaczeń naukowo-technicznych oraz przysięgłych. Wśród dokumentów podlegających przekładom znajdują się m.in. dokumenty samochodowe (przekładane w trybie ekspresowym), teksty sądowe czy też handlowe a nawet fachowe instrukcje obsługi maszyn oraz urządzeń. Z kompletną ofertą można zapoznać się przez stronę www.

adres strony : http://arb-tlumaczenia.pl/


Data dodania : 2013-07-24

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Übersetzungen ins polnische - Marcela Pikuła, Primus Tłumaczenia

Übersetzungen ins polnische - Marcela Pikuła, Primus Tłumaczenia
Opis strony :

Teksty prawne są z reguły trudne do przetłumaczenia ze względu na to iż zawierają one dużą ilość specjalistycznego słownictwa. Niniejsza oferta dotyczy tłumacza przysięgłego Marceli Pikuły, ktora poradzi sobie nawet z najbardziej niebanalnymi tekstami - zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Godzina tłumaczenia ustnego cennikowo wynosi 100 złotych netto, warto przy tym zaznaczyć iż minimalny blok tłumaczeniowy ma nie mniej aniżeli 2 godziny, natomiast tłumaczenia krótsze rozliczane są jak te dwugodzinne. Do zobaczenia!

adres strony : http://primus-tlumaczenia.pl/


Data dodania : 2013-10-27

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Tłumacz przysięgły niemieckiego ze znajomością prawa z miasta Warszawa

Tłumacz przysięgły niemieckiego ze znajomością prawa z miasta Warszawa
Opis strony :

Doskonałej jakości tłumaczenia Pani Elżbiety Gajdel z Warszawy pozwalają na lepsze porozumienie oraz wzajemne odkrywanie podobieństw pomiędzy kulturą niemiecką i polską. Dzięki pracy Pani Elżbiety mogliśmy poznać wiele niemieckich filmów, książek i seriali. Ta ważna praca owocuje ocieplaniem się stosunków między Niemcami a Polską, wspiera handel między naszymi krajami. Jeśli więc potrzebują Państwo profesjonalnego tłumacza języka niemieckiego, pisemnego lub ustnego, warto wybrać Panią Elżbietę.

adres strony : http://www.verbatua.pl/


Data dodania : 2013-11-13

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : MCT - tłumacz przysięgły w Płocku

MCT -  tłumacz przysięgły w Płocku
Opis strony :

Praca z tekstami napisanymi we wszystkich językach europejskich nie stanowi żadnego problemu dla ekspertów z Mazowieckiego Centrum Tłumaczeń w Płocku. Mają oni wysokie kwalifikacje, poparte długoletnim doświadczeniem w usługach translatorskich. Są w stanie zaoferować tłumaczenia pisemne przysięgłe oraz nieprzysięgłe a także ustne symultaniczne i konsekutywne. Wykonują również korekty dokumentów już przetłumaczonych. Żeby nadać dokładność sensu niektórych tekstów, podejmują się współpracy ze specjalistami wielu branż, przede wszystkim prawa, finansów, ekonomii, medycyny, marketingu, zarządzania, techniki, motoryzacji oraz wielu innych, w zależności od wymagań klientów. Gwarantujemy, że każde

adres strony : http://mct-tlumaczenia.pl/


Data dodania : 2014-01-21

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Biura tłumaczeń w Warszawie

Biura tłumaczeń w Warszawie
Opis strony :

Rzetelne-Tlumaczenia.pl to strona internetowa biura tłumaczeń, które posiada atrakcyjne ceny oraz krótki czas realizacji pracy. Interesanci mogą liczyć na tłumaczenia różnego pokroju tekstów w nawet dwudziestu językach świata. W usługach znajdują się tłumaczenia między innymi aktów notarialnych, bądź też i oprogramowania komputerowego, jak też witryn internetowych. Kilkunastoletnie doświadczenie poskutkowało współpracą z licznymi klientami indywidualnymi i firmowymi jak i tysiącami zrealizowanych tłumaczeń. Zainteresowani tłumaczeniami interesanci korzystając z zamieszczonego w witrynie formularza mailowego mogą uzyskać wycenę w ciągu piętnastu minut.

adres strony : http://rzetelne-tlumaczenia.pl/


Data dodania : 2014-01-28

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020