Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |6 |7 |

1. Nazwa witryny : Tłumacz przysięgły języka angielskiego

Tłumacz przysięgły języka angielskiego
Opis strony :

Oferuję tłumaczenia przysięgłe i zwykłe z angielskiego na polski i z polskiego na angielski. Wykonuję również tłumaczenia ustne, w tym tłumaczenia przysięgłe ceremonii w USC. Tłumaczę również skany dokumentów. Oryginał dokumentu należy okazać wówczas przy odbiorze, w przeciwnym razie na tłumaczeniu widnieje informacja o tłumaczeniu z kopii. Płatności przelewem, gotówką i w systemie PayPal. Adrs mojego biura: ul. Nowiec 66 80-293 Gdańsk tel. 502407534

adres strony : http://annawencel.com.pl/


Data dodania : 2011-10-14

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Biuro tłumaczeń

Biuro tłumaczeń
Opis strony :

Tłumaczenia nie są łatwą branżą, ponieważ ażeby stworzyć porządnej rangi translację o tematyce ekonomicznej należy nie tylko biegle znać język obcy jednak również znać terminologię naukową. Dlatego też biuro przekładów MIW ma w swojej ofercie przekłady o różnorodnej tematyce i równocześnie zatrudnia do tych tłumaczeń ludzi posiadających doświadczenie w tego wariantu przekładach. Na witrynie filii MIW można zapoznać się z cennikiem przekładów specjalistycznych jednakże też ustnych, a także przysięgłych. Na następnych podstronach można poczytać, że przedsiębiorstwo MIW wykonuje przekłady z kilkudziesięciu języków oraz, że wśród translatorów MIW- u jest m.in. tłumacz czeskiego francuskiego czy

adres strony : http://www.tlumaczenia-miw.pl/


Data dodania : 2012-03-02

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Tłumaczenie z polskiego na czeski

Tłumaczenie z polskiego na czeski
Opis strony :

Język czeski, mimo że jest językiem słowiańskim, to dla wielu Polaków okazuje się niezrozumiały i często stanowi przedmiot kpin z uwagi na zabawne brzmienie. Jako że istnieje nieduża liczba Polaków znających język czeski, w nagłych sytuacjach, kiedy potrzebujemy przetłumaczyć coś z tego języka na nasz, sięgamy po usługi typu tłumaczenia czeski.Tłumacz języka czeskiego oferuje usługi w zakresie translacji wszelkiego rodzaju tekstów z języka polskiego na czeski i odwrotnie.

adres strony : http://www.czeski-tlumaczenia.pl/


Data dodania : 2012-11-12

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : BIURO TŁUMACZEŃ LYNX tłumaczenia zwykłe

BIURO TŁUMACZEŃ LYNX tłumaczenia zwykłe
Opis strony :

Przekłady specjalistyczne z zakresu: medycyny, chemii, informatyki, prawa, biznesu i techniki w aż trzydziestu językach oferuje Kancelaria Tłumaczy Przysięgłych LYNX, jaka mieści się w Bydgoszczy. LYNX to zespół doskonale wykwalifikowanych i kompetentnych fachowców, świadczących usługi na najwyższym poziomie. Firma obsługuje klientów biznesowych i indywidualnych, proponując również tłumaczenia ustne jak i pisemne. Specjalnością Kancelarii są tłumaczenia projektów unijnych oraz dokumentów samochodowych, niezbędnych do zarejestrowania w kraju samochodu nabytego za granicą.

adres strony : http://lynx.net.pl/


Data dodania : 2013-04-02

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Biuro tłumaczeń we Wrocławiu

Biuro tłumaczeń we Wrocławiu
Opis strony :

Zapraszamy na stronę wrocławskiego biura tłumaczeń LEKTOR. Na rynku działamy już od ponad dwudziestu lat, więc możemy pochwalić się dużym doświadczeniem. Nasza oferta obejmuje tłumaczenia symultaniczne i konsekutywne, a także tłumaczenia przysięgłe z języka angielskiego i niemieckiego. Zajmujemy się też pełną obsługą tłumaczeniową konferencji. Swoją ofertę kierujemy zarówno do firm jak i do osób prywatnych. Zapraszamy!

adres strony : http://www.atl.com.pl/


Data dodania : 2013-06-06

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020