Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Szkoła rysunku artystycznego we Wrocławiu - Pracownia Otwarta.

Szkoła rysunku artystycznego we Wrocławiu -  Pracownia Otwarta.
Opis strony :

Malarstwo i rysunek rozwijają wrażliwość, kreatywność, pomysłowość, które przydadzą się każdemu dziecku, nie tylko tym, które wybiorą w przyszłości studia artystyczne. Aby rozwijać w dzieciach cierpliwość, koordynację ruchową, niekonwencjonalne myślenie i oczywiście talenty artystyczne, serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców do zapisywania swoich pociech na nasze zajęcia artystyczne, które odbywają się w Szkole Pracownia Otwarta. Szczegóły programu i cennik znajdą Państwo na naszej stronie. Zapraszamy.rn

adres strony : http://www.pracowniaotwarta.com/


Data dodania : 2014-05-13

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Profesjonalne przygotowanie na studia architektoniczne - totu.net.pl

Profesjonalne przygotowanie na studia architektoniczne - totu.net.pl
Opis strony :

Szkoła rysunku TOTU specjalizuje się w pomaganiu uczniom w zdaniu egzaminów wstępnych na uczelnie wyższe. Zapewniamy również sposobność rozwijania umiejętności dla osób zajmujących się rysunkiem hobbystycznie. W naszej szkole zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, będących najlepszą gwarancją skuteczności prowadzonego nauczania. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej przez nas oferty klienci odnajdą na stronie internetowej. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zapisywania się na zajęcia telefonicznie albo mailowo.

adres strony : http://totu.net.pl/


Data dodania : 2017-07-20

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Nauka rysunku w Warszawie - totuwarszawa.pl

Nauka rysunku w Warszawie - totuwarszawa.pl
Opis strony :

Jeżeli interesuje Państwa kurs malarstwa Warszawa, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo TOTU Szkoła Rysunku i Malarstwa Warszawa. Działamy w branży od wielu lat, dzięki czemu potrafimy dostosować zakres czynności do oczekiwań i sposobności każdego kursanta. Naszą propozycję cechuje duża różnorodność pozwalająca na właściwy dobór dla wszystkich zainteresowanych klientów. Szkoła malarstwa Warszawa z fachowym podejściem do zajęć to właśnie nasz zespół.

adres strony : http://totuwarszawa.pl/


Data dodania : 2017-08-14

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Szkoła rysunku

Szkoła rysunku
Opis strony :

Kurs rysunku Kraków? Zapraszamy do naszej pracowni. Nauczanie rysunku, malarstwa i innych dziedzin sztuki jest naszym powołaniem. Z nami przygotujesz się na wymarzone studia artystyczne lub architektoniczne na każdej uczelni w Polsce i za granicą. Dodatkowo, do kursu intensywnego dorzucamy naukę historii sztuki zupełnie za darmo, natomiast do kursu podstawowego oferujemy 50% zniżki na naukę historii sztuki. Nauka w naszej pracowni to czysta przyjemność, panuje u nas domowa, przyjazna atmosfera.

adres strony : http://domin-krakow.pl/


Data dodania : 2019-06-30

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020