Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |

1. Nazwa witryny : Szamba Olsztyn - szamba Białystok

Szamba Olsztyn - szamba Białystok
Opis strony :

Szamba Olsztyn, szamba Białystok. Przedsiębiorstwo ALUMIX jest przedstawicielem firmy TRAIDENIS na Polskę w zakresie oczyszczalni ścieków typu NV. Oferujemy szamba w Olsztynie, Białymstoku oraz na terenie całej Polski, oferujemy także: płyty obornikowe, roboty ogólnobudowlane.

adres strony : http://www.alumix.eu/


Data dodania : 2009-01-22

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Szamba ekologiczne

Szamba ekologiczne
Opis strony :

PROEKO - szamba ekologiczne, przydomowe oczyszczalnie, ekologiczne zbiorniki na ścieki, osadniki gnilne, szamba, zbiorniki na wodę. Produkty firmy PROEKO wykonane są z laminatu poliestrowo-szklanego, na bazie wysokiej klasy żywic poliestrowych, co czyni je produktami o długiej żywotności i bardzo wysokiej wytrzymałości na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne. Dodatkową zaletą produktów firmy PROEKO jest ich niska waga, co powoduje że transport, magazynowanie i montaż nie wymaga kosztownego sprzę

adres strony : http://www.szamba.net.pl/


Data dodania : 2009-03-02

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Opis strony :

Zapraszamy do serwisu informacyjnego o tematyce budowlanej, poświęconego w całości przydomowym oczyszczalniom ścieków. Ekologiczne oczyszczalnie przydomowe to niekwestionowanych hit ostatnich lat. Są zdecydowanie tańsze w eksploatacji niż tradycyjne szczelne szamba, a w dodatku spełniają rygorystyczne normy środowiskowe. Warto dowiedzieć się więcej na temat przydomowych oczyszczalni ścieków.

adres strony : http://www.oczyszczalnie-ekologiczne.pl/


Data dodania : 2009-06-10

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Walbud szamba betonowe wodoszczelne oraz zbiorniki na gnojówkę i gnojo

Walbud szamba betonowe wodoszczelne oraz zbiorniki na gnojówkę i gnojo
Opis strony :

Szamba betonowe wodoszczelne oraz zbiorniki na gnojowicę i gnojówkę produkcja, sprzedaż Radom, Wsola, możliwość dowozu, najwyższej klasy beton, najniższe ceny w regionie. Siedziba firmy znajduje się we Wsoli koło Radomia, natomiast współpracujemy z wieloma dużymi miastami w Polsce. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam produkować szamba betonowe oraz zbiorniki najwyższej jakości.

adres strony : http://walbud.com.pl/


Data dodania : 2009-07-11

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Eco-Home - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, serwis, sprzedaż

Eco-Home - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, serwis, sprzedaż
Opis strony :

Do zaoferowania Państwu mamy przydomową oczyszczalnię ścieków - tunelową dla maksymalnie 5 mieszkańców. Zaletą oczyszczalni tunelowych jest przede wszystkim zredukowanie do minimum powierzchni działki potrzebnej do zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnia proponowana przez nas składa się z produktów najwyższej jakości produkowanych z bardzo dobrej jakości polietylenu (nie jak w wielu przypadkach proponowanych tańszych oczyszczalni z żywicy).Zbiornik firmy Sotralentz jako osad

adres strony : http://www.eco-home.pl/


Data dodania : 2009-08-17

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020