Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Horeca Strategies

Horeca Strategies
Opis strony :

aktywności w obszarze out-of-home: Brand Activation | Sales i Distribution | Horeca Research | Horeca Training i Special Projects. Specjalizujemy się w obszarze B2B. Nasze bieżące i przeszłe projekty, case studies, szczegóły oferty opisane są na stronie internetowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczas zrealizowanymi projektami oraz listą wiernych klientów.

adres strony : http://www.horeca.com.pl/


Data dodania : 2009-01-09

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Curulis - szkolenia, doradztwo dla samorządów

Curulis - szkolenia, doradztwo dla samorządów
Opis strony :

Firma Curulis zajmuje się przygotowywaniem analiz finansowych oraz strategicznych, szeroko pojętym doradztwem jak również szkoleniami dla jednostek samorządu terytorialnego. Szkolenia obejmują zakres finansy publicznych, administracji publicznej jak i zamówień publicznych.

adres strony : http://curulis.pl/


Data dodania : 2009-04-16

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : RP CONSULTING | plan rozwoju eksportu, biznes plan, marketing

RP CONSULTING | plan rozwoju eksportu, biznes plan, marketing
Opis strony :

RP CONSULTING działa na rynku od 2006 roku i prowadzi kompleksową obsługę doradczą firm w zakresie zarządzania i rozwoju działalności, a także marketingu i sprzedaży. Firma realizuje projekty związane z opracowaniem strategii marketingowej, prowadzeniem kampanii reklamowych, przygotowaniem biznes planu a także opracowaniem strategii ekspansji na rynki zagraniczne - planu rozwoju eksportu. Opracujemy Twoją strategię i budżet marketingowy ! Przygotujemy dla Ciebie biznes plan oraz plan rozwoju eksportu ! Poprowadzimy Twoje działania marketingowe ! Zorganizujemy sprzedaż Twoich produktów ! Będziemy reprezentować Cię w negocjacjach z Klientami i partnerami biznesowymi !

adres strony : http://www.rpconsulting.pl/


Data dodania : 2009-12-06

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : OPEN group - Produkcja filmowa, Internet, Strategia, Outdoor

OPEN group - Produkcja filmowa, Internet, Strategia, Outdoor
Opis strony :

Firma OPEN group oferuje Państwu produkcję wysokiej jakości materiałów filmowych. Jakość tą gwarantuje doświadczona kadra oraz profesjonalny sprzęt filmowy na którym pracujemy. Główny profil działalności firmy to produkcja filmowa. Oferujemy Państwu pełną obsługę produkcji filmowej - od pomysłu do gotowego produktu. Specjalizujemy się w produkcji filmów reklamowych oraz materiałów wideo emitowanych w internecie. Zapraszamy do odwiedzenie naszej strony www.opengroup.com.pl

adres strony : http://www.opengroup.com.pl/


Data dodania : 2010-01-25

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : CODES - rynkowe strategie ponadprzeciętnego wzrostu

CODES - rynkowe strategie ponadprzeciętnego wzrostu
Opis strony :

W CODES Strategie pracujemy z klientami nad podniesieniem wartości marki, firmy lub holdingu. Opracowujemy strategie jak zbudować wyróżnienie od konkurentów, wyeksponować i wykorzystać unikalne kompetencje oraz uaktywnić potencjał rozszerzania. Wyróżnienie, czyli jak być nie tylko innym, ale przede wszystkim lepszym od konkurentów jest podstawą budowania skali działania. Zbudowane w ten sposób udziały rynkowe podnoszą pozycję rynkową i wartość finansową firmy. Unikalne kompetencje, umiejętności firmy w kształtowaniu wartościowej i docenionej przez klientów oferty są podstawą budowania wyższych niż konkurencja marż to składnik strategii rynkowej, który generuje zyskowność biznesu.

adres strony : http://www.codes.pl/


Data dodania : 2011-04-26

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019