Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Wieliczka

Wieliczka
Opis strony :

Sprzątanie Kraków, Wieliczka, Skawina, Myślenice, Wieliczka - Avangarda firma sprzątająca. Oferta w zakresie utrzymania czystości. W ofercie też sprzątanie grobów i cmentarzy Kraków. Skorzystaj z naszej oferty - ścieranie kurzu, sprzątanie biur, budynków, kamienic, osiedli, apartamentowców, sklepów i biurowców. Kompleksowa pomoc i przystępne ceny - profesjonalne mycie okien w Krakowie, woj. małopolskie - sprzątanie Wieliczka, Kraków, Skawina, Myślenice itd.

adres strony : http://www.avangarda.krakow.pl/


Data dodania : 2011-01-16

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Sprzątanie Biur

Sprzątanie Biur
Opis strony :

Firma Sprzątająca Clear Express - Profesjonalne Sprzątanie Biur w Krakowie.rnrnKomfortowo od 2006 roku nasza firma sprzątająca Clear Express, świadczy profesjonalnie sprzątanie biur, mieszkań i domów w Krakowie. Żebyśmy byli konkurencyjni w naszym czyszczeniu i praniu dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Krakowie, wyposażyliśmy nasze zespoły sprzątaczy w energooszczędny sprzęt do generalnego sprzątania biur i domów w Krakowie.rnZapraszamy Państwa na nasze profesjonalne sprzątanie w Krakowie 24h.

adres strony : http://www.clearexpress.pl/


Data dodania : 2012-09-05

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Firma sprzątająca - Nowy Sącz

Firma sprzątająca - Nowy Sącz
Opis strony :

Firma sprzątająca Clean Rejon realizuje usługi w takic Nowy Sącz, Kraków, Katowice. Czym się zajmujemy? Od 1996 roku zajmujemy się wyspecjalizowanym sprzątaniem biur, firm oraz instytucji na terenie Małopolski oraz Śląska. Usługi wykonujemi na terenie Krakowa, Nowego Sącza, Katowic oraz pozostałych miast województwa małopolskiego oraz śląskiego. Naszym Klientom w ramach kompleksowej usługi oprócz sprzątania oferujemy również środki czystości, materiały higieniczne oraz sprzęt konieczny do realizacji usługi. Zajmujemy się sprzątaniem od kilkunastu lat. Posiadamy wszelkiego typu sprzęt zwłaszcza ten specjalistyczny. Wykonujemy usługi mycia okien, czyszczenia wykładzin za

adres strony : http://www.clean.pl/


Data dodania : 2014-04-09

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019