Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : global-clean.pl

global-clean.pl
Opis strony :

Skórzane tapicerki na meblach czy w samochodzie wymagają odpowiednich zabiegów i pielęgnacji, aby było w dobrym stanie i służyły przez długie lata. Firma Global Clean oprócz bogatej oferty sprzątania pomieszczeń i czyszczenia różnego rodzaju przedmiotów oferuje kompleksowe usługi odżywiania skórzanych obić nowoczesnymi i skutecznymi metodami z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu czyszczącego. Eliminacja zabrudzeń, nieprzyjemnych zapachów- pełna konserwacja i odżywienie. Global Clean, czyli skuteczność czyszczenia gwarantowana.

adres strony : http://global-clean.pl/


Data dodania : 2012-12-13

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : DOBRY SERWIS firma sprzątajaca w Warszawie

DOBRY SERWIS firma sprzątajaca w Warszawie
Opis strony :

Dobry Serwis to firma funkcjonująca w branży sprzątającej od 2007 roku. mamy więc powyżej 5 lat doświadczenia w świadczeniu wszechstronnych usług sprzątania na obszarze Warszawy, a również najbliższych okolic. Zajmujemy się porządkowaniem firm, sprzątaniem biurowców, porządkowaniem osiedli mieszkaniowych, myciem garaży, praniem wykładzin. Naszą specjalizacją jest wysokościowe mycie okien w największych biurowcach w Warszawie. Nasze wieloletnie doświadczenie przekłada się na najwyższą jakość zaświadczanych usług w przystępnych cenach, z których nasi klienci na pewno będą zadowoleni. Firmy i instytucje zaciekawione współpracą zapraszamy na stronę WWW.

adres strony : http://www.dobryserwis.waw.pl/


Data dodania : 2015-04-20

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Sprzątanie biura - idealnesprzatanie.pl

Sprzątanie biura - idealnesprzatanie.pl
Opis strony :

Idealne Sprzątanie to firma z Warszawy, specjalizująca się w sprzątaniu biur, praniu wykładzin, myciu okien (także na wysokościach) oraz sprzątaniu po remontach. Gwarantujemy szybkość realizacji usługi, precyzyjność oraz najwyższą jakość sprzątania. Otrzymasz od nas czystą i zdrową przestrzeń od pracy. Zapomnisz o kurzu i brudzie! Jeśli więc potrzebujesz profesjonalnej firmy sprzątającej, jesteśmy dla Ciebie!

adres strony : http://idealnesprzatanie.pl/


Data dodania : 2020-08-24

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020