Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |5 |

1. Nazwa witryny : serwisy społecznościowe

serwisy społecznościowe
Opis strony :

Strona firmowa poświęcona serwisom społecznościowym grupy Space4u. Jeśli jeździsz na deskorolce, interesujesz sie skate zajrzyj na nasz portal skateboard. Szukasz przygód na desce i lubisz zime? Musisz koniecznie odwiedzić nasz serwis o snowboard. Natomiast, jeżeli fascynuje cie sport dla prawdziwych facetów zajrzyj do rugbypolska. Polecamy także nasz portal - zaklinacze koni. Jeżeli uwiebilasz konie, chciałbyś nauczyć się jeździć i podzielić z innymi swoim hobby zapraszamy na nasz serwis o koni

adres strony : http://www.space4u.pl/


Data dodania : 2009-07-15

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Perfumy - serwis społecznościowy

Perfumy - serwis społecznościowy
Opis strony :

Dyskutuj, oceniaj i dodawaj ulubione perfumy w serwisie Perfunauci.pl. Znajdź najlepszy zapach dla siebie! Każdy z użytkowników serwisu ma możliwość założenia własnego "profilu zapachowego" i stworzenia kolekcji ulubionych perfum. Serwis ponadto udostępnia informację o składzie perfum. Serwis powstał z myślą o osobach, które chciałby podzielić się swoimi opiniami na temat zapachów. Ma on też ułatwić wybór odpowiednich perfum dla siebie, jak i na prezent dla bliskiej osoby.

adres strony : http://www.perfunauci.pl/


Data dodania : 2009-08-23

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Ogólnopolski Portal Informacyjny

Ogólnopolski Portal Informacyjny
Opis strony :

Duno.pl to zdecydowanie portal społecznościowy nowej generacji. Serwis dla ludzi lubiących rzetelną informację oraz dobra rozrywkę. Znajdziesz tu wszystko czego inni poszukują przez wiele godzin na wielu portalach - Praca, pogoda, fotki, kartki, plotki, randki, filmiki, gry online, kalendarz, horoskop, tapety, opisy gg, dzwonki, turystyka, wiersze, ogłoszenia, finanse, waluty oraz jeszcze więcej artykułów z najróżniejszych branż.

adres strony : http://duno.pl/


Data dodania : 2009-09-07

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Dziennikarstwo internetowe

Dziennikarstwo internetowe
Opis strony :

Nie od dziś wiadomo, że przemysł internetowy rozwija się niezwykle dynamicznie. Dzięki nowym pomysłom i nowym serwisom zwiększyły się możliwości dla wielu zawdów. Możliwość wykreowania własnego nazwiska w branży dziennikarskiej umożliwiają serwisy,w których każdy może opisać dane wydarzenie. Tzw. Dziennikarstwo obywatelskie to wielka szansa dla wszystkich osób pragnących wypowiedzieć swoje zdanie.

adres strony : http://www.poto.pl/


Data dodania : 2010-05-04

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : projektowanie stron internetowych, tworzenie stron www

projektowanie stron internetowych, tworzenie stron www
Opis strony :

Nasza firma zajmuje się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych, społeczności, aukcji, systemów CMS. Jednym słowem zajmujemy się wszelkimi rozwianiami dla internetu. Naszym klientem są firmy z sektora dużych i średnich przedsiębiorstw. Skupiamy się głównie natworzeniu i projektowaniu stron internetowych oraz sklepów internetowych. Na swoim koncie mamy także stworzenie społeczności i aukcji internetowej, na zlecenie podejmujemy się także tworzenia systemów intranetowych. Korzystamy tylko z autorskich rozwiązań co pozawala na praktycznie nieograniczone rozbudowywanie projektów.Tworzone przez nas witryny są przyjazne dla wyszukiwarek(przyjazne linki, bezbłędny kod). Za

adres strony : http://www.designpark.pl/


Data dodania : 2010-05-07

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020