Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Przesiewanie

Przesiewanie
Opis strony :

Dostarczamy wysokiej jakości urządzenia i maszyny firm Terex-Pegson i Powerscreen. Na rynku polskim jesteśmy wyłącznym przedstawicielem oraz dostawcą tych wytrzymałych i niezawodnych maszyn budowlanych. Oferujemy korzystny cennik oraz dostosujemy ofertę do indywidualnych potrzeb klienta.

adres strony : http://www.mpspolska.pl/


Data dodania : 2008-03-07

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Regranulat, przemiał, płatek PET

Regranulat, przemiał, płatek PET
Opis strony :

Regranulaty i przemiały to główne produkty firmy Drewnex Recycling Plastics z Dąbrowy Górniczej, która od 12 lat swojej działalności działa w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych i recyklingu. Firma Drewnex oferuje swoim klientom pakiet kompleksowych usług taki jak: usługa regranulacji tworzyw, usługa mielenia tworzyw, usługa recyklingu oraz ODBIÓR ODPADÓW. Firma również stawiając na najwyższą jakość swoich produktów i usług uruchomiła niedawno własne zaplecze laboratoryjne a nawet wprowadziła dwie nowe usługi: compounding tworzy oraz outsourcing. Zapraszamy

adres strony : http://www.drewnex.pl/


Data dodania : 2010-07-21

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Unimetal Recycling

Unimetal Recycling
Opis strony :

Firma Unimetal Recycling prowadzi skup zużytych katalizatorów. Katalizatory jakie możemy wycenić to te z wkładem ceramicznym oraz katalizatory z wkładem metalowym oraz monolit ceramiczny. Każdy kto podejmie decyzję o sprzedaży nam katalizatora , a także monolit otrzymuje się wartość zgodną z obowiązującymi cenami metali szlachetnych zawartych w katalizatorze. Podejmij kontakt z firmą Unimetal Racycling, a jej przedstawiciele wycenią znajdujące się u Ciebie katalizatory w oparciu o model katalizatora, stopień jego zużycia, bieżące ceny metali szlachetnych i bieżące kursy walut.

adres strony : http://unimetalrecycling.pl/


Data dodania : 2017-05-28

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020