Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Solidna księgowość warszawa MM Kaczmarscy

Solidna księgowość warszawa MM Kaczmarscy
Opis strony :

Zespół MM Kaczmarscy prowadzi usługi doradcze z zakresu księgowości. Usługi prowadzone są po niewysokich cenach, a księgowość prowadzona z dbałością. Biuro Kaczmarscy znajduje się w centrum Warszawy. Zakres obejmuje: doradztwo podatkowe warszawa, skrupulatne usługi rachunkowe warszawa w pełnym zakresie oraz kwestie kadrowe. Prowadzimy księgi rachunkowe w firmie lub u klienta, dając pomoc właścicielowi oraz zatrudnionym. Pomoc z zakresu doradztwa podatkowego i księgowość warszawa pomogą Waszemu spółce na bieżąco rozwiązywać trudne problemy wynikłe z ulegającego zmianie prawodawstwa. Polecamy biuro: doskonała księgowość Warszawa!

adres strony : http://www.kognitariat.com/


Data dodania : 2010-11-23

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Biuro rachunkowe Warszawa, usługi rachunkowe Warszawa, AJT

Biuro rachunkowe Warszawa, usługi rachunkowe Warszawa, AJT
Opis strony :

Biuro rachunkowe AJT, to profesjonalna księgowość i rachunkowość. Siedziby biura rachunkowego, to Warszawa - Praga Północ, 50 metrów od Urzędu Skarbowego Warszawa Praga oraz Warszawa - Wola, przy skrzyżowaniu ulicy Górczewskiej z Młynarską. Biuro Rachunkowe AJT powstało na bazie kilkunastoletnich doświadczeń zawodowych zdobytych przez założycieli firmy. Wspólnicy firmy: Pani Teresa Lityńska oraz Joanna Lityńska posiadają wpisy na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Od początku działalności biuro stawia na jakość świadczonych usług oraz utrzymuje z klientami bardzo dobre kontakty interpersonalne, co ułatwia i wzbogaca pracę po obu stronach.

adres strony : http://www.ajteam.pl/


Data dodania : 2010-12-01

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : ADAMUS PIT rozliczenie roczne - Warszawa Ursynów

ADAMUS PIT rozliczenie roczne - Warszawa Ursynów
Opis strony :

Przedstawiamy Państwu kancelarię księgowo-podatkową Abacus. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie. Specjalizujemy się w księgowości małych i średnich firm. Prowadzimy księgi handlowe, sporządzamy deklaracje podatkowe i przygotowujemy sprawozdania finansowe za rok obrotowy. Zajmujemy się również obsługą umów cywilno-prawnych, przygotowywaniem umów o pracę i wypowiedzeń, tworzeniem list płac z uwzględnieniem zwolnień lekarskich i urlopów. Gwarantujemy rzetelne wykonanie każdej z naszych usług i zachowanie poufności danych klientów. Aby dowiedzieć się więcej, warto wejść na naszą stronę internetową.

adres strony : http://www.adamus.net.pl/


Data dodania : 2015-01-28

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2019