Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |4 |

1. Nazwa witryny : Organizacja Bankietów, Cateringu Rzeszów

Organizacja Bankietów, Cateringu Rzeszów
Opis strony :

Hotel Marand Rzeszów oferuje komfortowe i tanie noclegi dla wszystkich odwiedzających miasto Rzeszów. Świadczymy także usługi dla firm, pomagamy organizować konferencje firmowe, imprezy firmowe i imprezy okolicznościowe.

adres strony : http://www.hotelmarand.pl/


Data dodania : 2008-01-24

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : CocoEvent.pl - kompleksowa organizacja wesel i ceremonii ślubnych Pozn

CocoEvent.pl - kompleksowa organizacja wesel i ceremonii ślubnych Pozn
Opis strony :

CocoEvent zajmie się kompleksową organizacją Twojego ślubu i wesela. Zadba o wszelkie szczegóły, od formalności poprzez zaproszenia, listy prezentów, aranżację wystroju i oprawę muzyczną, aż po stroje, akcesoria i atrakcje. Inspiracje najnowszymi trendami, doświadczenie i perfekcjonizm sprawiło, że zespół CocoEvent stał się ekspertem w dziedzinie tworzenia niezapomnianych chwil.

adres strony : http://www.cocoevent.pl/


Data dodania : 2008-10-13

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Stylowy klub i restauracja na Kazimierzu, Kraków.

Stylowy klub i restauracja na Kazimierzu, Kraków.
Opis strony :

Klub Le Scandale łączy najnowsze trendy z klasyką, styl ze współczesnością. Dzięki temu jest w stanie sprostać nawet najbardziej wysublimowanym gustom, a każdy gość znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Spokojny lunch z lampką wina zaproponowaną przez mistrza sommelier, aromatyczną kawę, fantastyczną Margaritę i Mojito, wszystko to i wiele wiecej w Le Scandale.

adres strony : http://www.lescandale.pl/


Data dodania : 2008-10-29

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Delfin Wellness

Delfin Wellness
Opis strony :

Klub Delfin Wellness położony jest na ponad dwóch hektarach pięknego parku w Józefowie, będącego prawdziwą oazą zdrowego wypoczynku. Na terenie Klubu powstała infrastruktura zapewniająca idealne warunki do organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W oparciu o wieloletnie doświadczenia oferowane usługi są całkowicie kompleksowe. Podczas przyjęć okolicznościowych Klub bierze na siebie wszystkie sprawy organizacyjne, począwszy od zaproponowania scenariusza imprezy, menu i dodatkowych

adres strony : http://www.delfin-wellness.pl/


Data dodania : 2009-07-18

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Organizacja wesel Łódż Warszawa

Organizacja wesel Łódż Warszawa
Opis strony :

Jeśli chcecie pokazać całemu światu swoje szczęście i radość, chcecie przeżyć ten najpiękniejszy, wyjątkowy dzień w swoim życiu zdajcie się na nas. Nasza firma chce sprawić, by przygotowania do tak ważnego i niezapomnianego wydarzenia były lekkie i przyjemne. Dołożymy wszelkich starań, aby zorganizować uroczystość od przysłowiowego A do Z. W naszej firmie znajdziecie wszystko, aby uroczystość była jak z bajki. Dzięki naszej ofercie zaoszczędzicie Państwo czas i pieniądze. Naszą rolą jest maksymalnie Was odciążyć od stresów towarzyszących przedślubnym obowiązkom, nie odbierając Wam jednocześnie związanych z nimi przyjemności.

adres strony : http://organizacjawesel.az.pl/


Data dodania : 2009-09-19

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020