Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Oczyszczalnie biologiczne,oczyszczalnie przydomowe

Oczyszczalnie biologiczne,oczyszczalnie przydomowe
Opis strony :

Wid-Bud Warszawa - przydomowe oczyszczalnie ścieków z drenażem rozsączającym,studnią chłonną oczyszczalnie przemysłowe,oczyszczalnie przyzagrodowe,oczyszczalnie ze studnią chłonną.studzienki wodomierzowe, kanalizacyjne, zbiorniki szambowe, zbiorniki z tworzyw sztucznych, szambo.

adres strony : http://www.wid-bud.pl/


Data dodania : 2008-12-01

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Przydomowe oczyszczalnie ścieków

Przydomowe oczyszczalnie ścieków
Opis strony :

Zapraszamy do serwisu informacyjnego o tematyce budowlanej, poświęconego w całości przydomowym oczyszczalniom ścieków. Ekologiczne oczyszczalnie przydomowe to niekwestionowanych hit ostatnich lat. Są zdecydowanie tańsze w eksploatacji niż tradycyjne szczelne szamba, a w dodatku spełniają rygorystyczne normy środowiskowe. Warto dowiedzieć się więcej na temat przydomowych oczyszczalni ścieków.

adres strony : http://www.oczyszczalnie-ekologiczne.pl/


Data dodania : 2009-06-10

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Eco-Home - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, serwis, sprzedaż

Eco-Home - przydomowe oczyszczalnie ścieków, szamba, serwis, sprzedaż
Opis strony :

Do zaoferowania Państwu mamy przydomową oczyszczalnię ścieków - tunelową dla maksymalnie 5 mieszkańców. Zaletą oczyszczalni tunelowych jest przede wszystkim zredukowanie do minimum powierzchni działki potrzebnej do zamontowania przydomowej oczyszczalni ścieków. Oczyszczalnia proponowana przez nas składa się z produktów najwyższej jakości produkowanych z bardzo dobrej jakości polietylenu (nie jak w wielu przypadkach proponowanych tańszych oczyszczalni z żywicy).Zbiornik firmy Sotralentz jako osad

adres strony : http://www.eco-home.pl/


Data dodania : 2009-08-17

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Przydomowe oczyszczalnie ścieków - panele fotowoltaiczne

Przydomowe oczyszczalnie ścieków - panele fotowoltaiczne
Opis strony :

EKO-SIL przydomowe oczyszczalnie ścieków to najprostszy i najtańszy sposób unieszkodliwiania ścieków pochodzących z gospodarstw domowych. Projektujemy i montujemy kolektory słoneczne, panele fotowoltaniczne, separatory tłuszczy i węglowodorów oraz pojemniki do selektywnej zbiórki odpadów.Nasze produkty są odpowiednie zarówno dla małych gospodarstw,jak i dużych osiedli mieszkaniowych, zakładów czy gmin. Oferujemy Państwu wykonanie pełnych projektów wraz z infrastrukturą, instalacje oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Działalność firmy jest zgodna z systemem zapewniania jakości ISO 9002.

adres strony : http://www.eko-sil.pl/


Data dodania : 2009-08-30

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Biologiczne oczyszczalnie

Biologiczne oczyszczalnie
Opis strony :

Witryna pokazuje ofertę przydomowych oczyszczalni ścieków firmy Troidenis. Można się na niej zapoznać z szeroką specyfikacją techniczną oczyszczalni ściekóworaz poznać zasady ich funkcjonowania. Na stronie opisane są korzyści, jakie płyną ze stosowania przydomowych oczyszczalni ścieków, przepisy prawne dotyczące ich budowy, jak i warunki gwarancji producenta. Są zamieszczone tutaj również dane kontaktowe do firmy Zielone Oczyszczalnie, będącej ich dystrybutorem.

adres strony : http://www.zieloneoczyszczalnie.pl/


Data dodania : 2011-07-05

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020