Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Prace magisterskie

Prace magisterskie
Opis strony :

netpisanie.pl - pomoc w pisaniu prac naukowych. Nasi redaktorzy napiszą dla Ciebie opracowania, referaty, prace magisterskie i licencjackie. Specjalizujemy się w różnych dziedzinach nauki. Profesjonalne wzory prac na zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą - pisanie prac.

adres strony : http://www.netpisanie.pl/


Data dodania : 2009-01-01

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne
Opis strony :

Serwis prezentacjematuralne.com.pl. oferuje pomoc w pisaniu prac i przygotowywaniu prezentacji maturalnych z języka polskiego. Jesteśmy do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu. Nasi redaktorzy przygotują wzorcowe prace, wypracowania oraz prezentacje maturalne. Każda praca zawiera bibliografię, ramowy plan wypowiedzi oraz materiały pomocnicze. Przygotowujemy również prezentacje multimedialne w Power Point.

adres strony : http://www.prezentacjematuralne.com.pl/


Data dodania : 2009-09-19

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Prezentacje maturalne

Prezentacje maturalne
Opis strony :

Strona poświęcona maturze ustnej z języka polskiego. Zajmujemy się profesjonalnym pisaniem prac na zamówienie. Naszą specjalizacją są prezentacje maturalne z języka polskiego, natomiast głównym celem i misją jest pomoc maturzystom w zdaniu egzaminu ustnego. Matura z pewnością będzie łatwiejsza, jeśli odpowiednio się do niej przygotujesz. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie poznasz wyjątkową ofertę edukacyjną, dzięki której stworzysz idealną prezentacje maturalną. Prace pisane przez naszych specjalistów spełniają najwyższe oczekiwania i gwarantują dobry wynik na maturze. Zobacz także materiały, które przygotowaliśmy dla maturzystów.

adres strony : http://prezentacjematuralne.eu/


Data dodania : 2009-10-02

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Prezentacje maturalne 2011 Jak napisać? darmowy ebook

Prezentacje maturalne 2011  Jak napisać? darmowy ebook
Opis strony :

Prezentacje maturalne 2011 Jak napisać? darmowy ebook Zupełnie nie wiesz jak napisać swoją prezentacje maturalną? Szukasz wskazówek, porad? Stworzyliśmy dla Ciebie ebook pt. Prezentacje maturalne Jak napisać? Który będzie Ci na pewno pomocny. Dodatkowo posiadamy 1200 gotowych prac, Wszystkie prezentacje maturalne są umieszczone na naszej stronie. Napiszemy też prezentacje maturalne specjalnie dla Ciebie.

adres strony : http://www.prezentacjamaturalna.com.pl/


Data dodania : 2010-12-11

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Pestka Maturalna - kursy z prezentacji maturalnej

Pestka  Maturalna - kursy z prezentacji maturalnej
Opis strony :

Dlaczego tak bardzo liczą się ostatnie minuty wystąpienia? Czy komisja egzaminacyjna zawsze nas słucha? Jesteśmy pierwszą na rynku firmą oferującą kompleksowe kursy z prezentacji maturalnej z języka polskiego. Pod okiem ekspertów ze świata mediów i pedagogów maturzyści nauczą się jak profesjonalnie przygotować i wygłosić prezentację maturalną. Powiemy jak napisać konspekt, selekcjonować informacje i występować publicznie. Zdradzimy także tajniki skutecznego opanowania stresu i tremy oraz przeprowadzimy warsztaty głosowe. Zostań mistrzem retoryki!

adres strony : http://www.pestkamaturalna.pl/


Data dodania : 2010-12-20

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020