Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : ADWOKACI SJS - Prawnik w Krakowie

ADWOKACI SJS  - Prawnik w Krakowie
Opis strony :

Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski jest to miejsce gdzie, każdy znajdzie fachową radę prawną. Na każdym etapie sprawy Klient ma wgląd w dokumentacje i podjęte funkcjonowania. Oferujemy kompetentną poradę i profesjonalne podejście poprzedzone wieloletnim doświadczeniem. Stale dbamy o dobro naszych Klientów i z tej przyczyny nie ujawniamy nikomu konfidencjonalnych informacji, jakie nagromadziliśmy w trakcie przygotowywania działania jurydycznego. Naszą dewizą jest fachowość i dokładność. Więcej wiadomości dotyczących naszej pracy i kierowanych spraw znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:

adres strony : http://sjsadwokaci.pl/


Data dodania : 2013-02-05

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Kancelaria adwokacka w Bydgoszczy

Kancelaria adwokacka w Bydgoszczy
Opis strony :

Radca prawny Aleksandra Koźlińska oferuje niezwykle bogaty zakres usług prawnych, obsługa prawna klientów odbywa się w siedzibie głównej kancelarii w Bydgoszczy, a także w Iławie w Warmińsko-Mazurskiem. Kancelaria Prawna Aleksandra Koźlińska specjalizuje się w następujących dziedzinach prawa: prawo pracy, cywilne, administracyjne, gospodarcze, spadkowe, rodzinne i opiekuńcze, windykacyjne i upadłościowe. Skuteczne działania w obszarze prawa kanonicznego pozwalają uzyskiwać klientom rozwód kościelny - stwierdzić nieważność małżeństwa. Wizyty w kancelarii wymagają wcześniejszego umówienia terminu.

adres strony : http://www.adwokat-kopczynska.pl/


Data dodania : 2014-02-07

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Kancelaria Prawna - Prawo Wodne

Kancelaria Prawna - Prawo Wodne
Opis strony :

Kancelaria prawna prawa publicznego z siedzibą w Warszawie (ul. Puszczyka 5/23 możliwość kontaktu przez komunikator internetowy, obowiązkowe podpisanie umowy o świadczenie usług prawnych). Kancelaria wspiera głównie jednostki samorządu terytorialnego, wykonawców i zleceniodawców w strefie zamówień publicznych. Prawo handlowe, prawo wodne i prawo administracyjne to tylko niektóre z kluczowych specjalizacji.

adres strony : http://kppp.com.pl/


Data dodania : 2020-11-09

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020