Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : MBO-HUTMEN druty cynowo-cynkowe

MBO-HUTMEN druty cynowo-cynkowe
Opis strony :

Gdy szukają Państwo dobrej jakości stopów metali białych, a także materiałów lutowniczych, to wybór firmy MBO HUTMEN jv będzie najkorzystniejszy. Od lat dokładamy wszelkich starań, żeby spełnić oczekiwania zleceniodawców oraz osiągnąć status lidera na rynku. W naszych trzech zakładach produkcyjnych, a także laboratorium naukowo-rozwojowym znajduje się specjalistyczny sprzęt umożliwiający nam produkcję na światowym poziomie. I tak wszelkie spoiwa posiadają atesty czołowych producentów sprzętu elektronicznego oraz elektrotechnicznego, a także spełniają wymagania stawiane produktom lutowniczym. Rekomendujemy również stopy odlewnicze oraz bezołowiowe i in. Więcej na naszej stronie internetowej.

adres strony : http://mbohutmen.com.pl/


Data dodania : 2014-08-05

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Podkładki - STALMUT Marek Maśka Spółka Jawna

Podkładki - STALMUT Marek Maśka Spółka Jawna
Opis strony :

Jeśli poszukują Państwo elementów złącznych, śrubowych lub specjalistycznych narzędzi, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, przygotowaną przez firmę Stalmut, której siedziba znajduje się w Bielsku-Białej. Mamy w ofercie bardzo dużą ilość różnorodnych produktów, które pozwolą każdemu klientowi na dobranie najodpowiedniejszych do swoich wymagań. Naszą solidność potwierdza obecność na rynku, która przekracza 20 lat. Błyskawicznie przygotowujemy każde produkty dla naszych kontrahentów, które przesyłamy za pośrednictwem kuriera.

adres strony : http://www.stalmut.pl/


Data dodania : 2015-01-21

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZIELONKA

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZIELONKA
Opis strony :

Firma P.W. Zielonka zajmuje się sprzedażą wyrobów z metali kolorowych. Siedziba firmy znajduje się w Zielonce niedaleko Bydgoszczy. Okazała oferta zawiera między innymi płaskowniki, kształtowniki, a ponadto pręty aluminiowe oraz skonstruowane z innych surowców. wszelkie wyroby wytworzone zostały z metali najlepszego gatunku, co zapewnia ich wieloletnią odporność i wysoką jakość. P.W. Zielonka jest w stanie realizować nie tylko zlecenia detaliczne, ale również ogromne dostawy dla klientów hurtowych. Jednostka ma własne samochody ciężarowe, dzięki którym może ekspresowo i efektywnie dostarczać zamówione produkty. Szczegóły oferty są przystępne na stronie internetowej.

adres strony : http://www.pwzielonka.pl/


Data dodania : 2015-04-13

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020