Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Nity zrywalne

Nity zrywalne
Opis strony :

INCOP Bytom to firma z tradycją. Oferujemy nitownice, śruby nierdzewne, nity zrywalne, nitonakrętki, nitośruby, pręty gwintowane oraz wkręty samowiercące. Dostarczamy sprzęt do nitowania wysokiej klasy. Naszym celem jest dostarczenie wysokiej jakości elementów złącznych, sprzętu, i towarów pochodzących od renomowanych producentów światowych. Zapraszamy do współpracy z naszą hurtownią!

adres strony : http://www.incop.pl/


Data dodania : 2009-07-21

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Fuzer.eu europejska giełda ofert elementów złącznych

Fuzer.eu europejska giełda ofert elementów złącznych
Opis strony :

Dysponujemy bogatą i profesjonalną bazą ofert na wszystkie elementy złączne: śruby, nakrętki, wkręty, blachowkręty, kołki, wpusty, gwoździe, nity, podkładki, pręty gwintowane, sworznie, pierścienie, płytki, smarowniczki, liny , zawleczki jak również wyroby specjalne i branżowe. Odbiorcy zamieszczają darmowe zapytania. Dostawcy rejestrują dowolną ilość ofert sprzedaży oraz zyskują możliwość dodatkowej promocji firmy poprzez wizytówkę, i publikację katalogu produktów. Zobacz najnowsze oferty elementów złącznych na fuzer w dziale ostatnio dodane.

adres strony : http://www.fuzer.eu/


Data dodania : 2010-06-09

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Służący do przeliczania wagi i ilości produktów

Służący do przeliczania wagi i ilości produktów
Opis strony :

Nowoczesne rozwiązanie Hertz - zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną na śruby, nakrętki, pręty. Na stronie profesjonalny kalkulator służący do przeliczania wagi i ilości produktów. Firma dostarcza rozwiązania z wykorzystaniem elementów złącznych i systemów zamocowań - śruby, blachowkręty, nakrętki, nity, gwoździe, kołki, pręty, podkładki, wkręty do drewna i blachy. Nowa wielojęzyczna strona spółki oraz sklep internetowy Hertz . Firma działa w obszarze dystrybucji elementów złącznych i oferuje wybrany asortyment w bardzo atrakcyjnych cenach. W ofercie też warsztaty szkoleniowe. Zapraszamy po śruby i nakrętki.

adres strony : http://www.e-hertz.com/


Data dodania : 2011-06-10

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Hurtownia aluminium - PK MET

Hurtownia aluminium - PK MET
Opis strony :

Taśmy aluminiowe to opcja, która jest możliwa do zrealizowania w naszej hurtownia. jest to opcja, która z pewnością będzie dla nas opcją, która przyniesie nam najwięcej korzyści. Oferujemy usługi, które warto wykorzystać przy tworzeniu własnych projektów. Cieszymy się z tego powodu. Nasze stopy aluminiowe będą dla na najlepszym z możliwych wyborów. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do sprawdzenia naszych usług na stronie internetowej. Jesteśmy pewni, że przypadną Państwu do gustu. Hurtownia aluminium to dobry pomysł

adres strony : http://www.pkmet.pl/


Data dodania : 2014-03-06

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : NYCZ hurtownia gwoździ

NYCZ hurtownia gwoździ
Opis strony :

Za pośrednictwem NYCZ INTERTRADE mają Państwo okazję korzystać z ciągu usług dla Kontrahentów indywidualnych i przedsiębiorstw. Ochoczo podejmujemy się też współpracy z firmami usługowymi, handlowymi lub produkcyjnymi o różnorodnym profilu działalności. Dystrybuujemy przetestowane elementy złączne najwyższej jakości oraz narzędzia potrzebne w wielu branżach - elektronarzędzia, oprzyrządowanie ogrodowe i inne. Co więcej wykonujemy utylizację ścieków lub odpadów płynnych i niebezpiecznych. Dysponujemy nawet prywatnym zakładem galwanizacyjnym, wskutek czego mogą Państwo zaufać naszemu wszechstronnemu doświadczeniu. Dodatkowe wiadomości mieszczą się na stronie internetowej.

adres strony : http://www.wzorowy.pl


Data dodania : 2014-07-08

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020