Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Szkolenia

Szkolenia
Opis strony :

Aktyw-bhp Warszawa - nadzór, szkolenia bhp, szkolenie ppoż. Kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Działmy od 1999r w Warszawie. Organizacja szkoleń - doradztwo i szkolenia dla firm pracowników, Bezpieczeństwo i higiena pracy, pierwsza pomoc, ocena i analiza ryzyka zawodowego.

adres strony : http://www.aktyw-bhp.pl/


Data dodania : 2008-02-22

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Sufity gipsowo kartonowe

Sufity gipsowo kartonowe
Opis strony :

ALFA - wykonawstwo, projektowanie, aranżacje i wykończenia wnętrz W Warszawie. Usługi budowlane Warszawa - sufity podwieszane, instalacje elektryczne, zabezpieczenia przeciwpożarowe ppoż, wykończenie wnętrz, sucha zabudowa, sufity mineralne, gips-karton, ścianki gipsowo-kartonowe i sufity mineralne.

adres strony : http://www.alfa-staniewicz.pl/


Data dodania : 2008-09-10

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Tompleks - kompleksowe usługi BHP i P.POŻ

Tompleks - kompleksowe usługi BHP i P.POŻ
Opis strony :

Tompleks firma zajmująca się kształceniem w zakresie BHP. Szkolenia pracowników i pracodawców - BHP lubuskie. Nadzór zakładów pracy, doradztwo bhp. Głównym celem firmy Tompleks jest zapewnienie zdrowia i życia pracowników w obsługiwanych zakładach pracy, jak również nieustanny rozwój i jakość wykonywanych usług. Profesjonalne i sumienne wykonywanie powierzonych zadań oraz efektywność przeprowadzonych działań sprawia, że jesteśmy firmą godną zaufania dla naszych Klientów. Każdego Klienta, każde zadanie, każdy problem rozpatrujemy z osobna w terminie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa przy zapewnieniu przestrzegania poufności danych.

adres strony : http://tompleksbhp.pl/


Data dodania : 2011-05-15

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Sklep pożarniczy

Sklep pożarniczy
Opis strony :

Przedsiębiorstwo POŻ-POL zaprasza do zaznajomienia się z różnorodną paletą sprzętu ppoż. Kompleksowa oferta obejmuje ponad 3000 artykułów. W sklepie internetowym znaleźć można dane o około 1300 artykułach dla OSP i PSP jak również zakładów instalacyjnych. Klarowny rozkład kategorii, liczne zdjęcia, opisy techniczne, możliwość porównywania artykułów - to jedynie zasadnicze udogodnienia, na które mogą oczekiwać odwiedzający. Od nieomal 10 lat dostarczamy jednostkom straży pożarnej sprzęt oraz umundurowanie strażackie, radzimy w najwłaściwszym wyborze towaru. Firmy niebudżetowe mogą wyposażyć się m.in. w hydranty - obszerny wybór, wszystkie rodzaje hydrantów zgodnych z polską normą, mające zest

adres strony : http://www.ppoz.sklep.pl/


Data dodania : 2014-03-02

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : ALEKSANDRA GRĄDZIEL ocena ryzyka zawodowego - woj. opolskie

ALEKSANDRA GRĄDZIEL ocena ryzyka zawodowego - woj. opolskie
Opis strony :

Doskonała organizacja szkoleń BHP, przeciwpożarowych oraz ocena ryzyka zawodowego - to tylko nieliczne usługi, jakie gwarantuje nasza firma. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej grupy, atrakcyjne warunki współpracy oraz korzystne stawki cenowe. Mamy wieloletnie doświadczenie, jednakże stale zwiększamy nasze kwalifikacje, aby oferować Państwo usługi najwyższej jakości. Z przyjemnością sporządzimy dla Państwa dokumentację powypadkową, przeprowadzimy kontrolę warunków BHP i ppoż. w firmie i zapewnimy doradztwo w zakresie wprowadzania metod połączonych z organizacją stanowisk pracy. Zachęcamy do odwiedzin strony internetowej.

adres strony : http://www.szkoleniabhpopole.pl/


Data dodania : 2014-11-20

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020