Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Psycholog online :: IPP Bebia

Psycholog online :: IPP Bebia
Opis strony :

Internetowa Poradnia Psychologiczna BEBIA (psycholog online) zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną bezpośrednio w Twoim komputerze. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych możliwości technologicznych takich jak sieć internetowa umożliwia przeobrażanie tradycyjnych zasad funkcjonowania gabinetu psychologicznego w bardziej elastyczne formy działalności. Kontakt odbywa się poprzez system całkowicie zintegrowany z serwisem. Wiadomości, wewnętrzny czat, rozmowa internetowa oraz wideokonferencja - w

adres strony : http://www.bebia.pl/


Data dodania : 2009-05-31

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Kancelaria LEX

Kancelaria LEX
Opis strony :

W Kancelarii LEX gwarantujemy Państwu profesjonalną pomoc doświadczonych prawników, którzy specjalizują się w najróżniejszych dziedzinach prawa, dzięki czemu każdy Klient i każdy problem otrzymuje należytą, indywidualnie dobraną pomoc prawną, dokładnie w takim zakresie, w jakim tego potrzebuje i oczekuje. Rozwiązujemy zarówno sprawy związane z prawem pracy, prawem rodzinnym, prawem finansowym czy prawem gospodarczym. Zajmujemy się również windykacją należności oraz kompleksową obsługą prawną firm.

adres strony : http://www.polisolokaty.com/


Data dodania : 2015-01-26

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Ubieraj się modnie - mag.net.pl

Ubieraj się modnie - mag.net.pl
Opis strony :

Na mag.net.pl znajdziemy sporo przydatnych tekstów w kwestii tego, na jakie ubranie postawić oraz czego lepiej unikać. Tego typu sugestie sprawią, że zawsze wyglądać będziemy dobrze oraz będziemy mogli cieszyć się modą, czerpiąc z niej jak najwięcej przyjemności. Jedyne, co trzeba zrobić to znaleźć najbardziej interesujący dla nas temat i poddać się lekturze. Portal ukazuje nam poradniki z obrębu modowej klasyki, aczkolwiek porusza też temat najnowszych trendów. Można tam znaleźć teksty o tym, jak nosić dres, o modnych wzorach w wersji oficjalnej czy klasycznych tenisówkach, a to zaledwie kropla w morzu mnóstwa treści, z jakimi można się tam zapoznać.

adres strony : http://mag.net.pl/


Data dodania : 2015-09-09

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020