Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Pomoce dla szkół - dydaktyczne - naukowe - szkolne - badanie gleby

Pomoce dla szkół - dydaktyczne - naukowe - szkolne - badanie gleby
Opis strony :

Firma JANGAR dostarcza szkolne pomoce naukowe i dydaktyczne. Dostarczamy mikroskopy, preparaty mikroskopowe i inne pomoce dla szkół. Dzięki naszym produktom edukacja przyrodnicza, środowiskowa to czysta przyjemność. Badanie gleby, wody tylko z Jangar - edukacja ekologiczna. Edukacja środowiskowa, w tym edukacja ekologiczna i edukacja przyrodnicza to jedna z naszych głównych specjalności, stąd w naszej ofercie m.in. szeroka gama przyrządów oraz pomoce dla szkół i innych instytucji badawczych

adres strony : http://www.jangar.pl/


Data dodania : 2009-08-10

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Asko Pomoce Dydaktyczne, pomoce szkolne, pomoce naukowe, edukacyjne

Asko Pomoce Dydaktyczne, pomoce szkolne, pomoce naukowe, edukacyjne
Opis strony :

Proponujemy Państwu szeroką ofertę pomocy dydaktycznych. Oferta skierowana jest do nauczycieli, uczniów, rodziców oraz firm i Klientów indywidualnych. Współpracujemy wyłącznie z producentami produkującymi pomoce wysokiej jakości. Produkty są przyjazne dla dzieci, niezbędne w edukacji zarówno w szkole jak i w domu. Oferta nasza obejmuje pomoce dydaktyczne na różnym poziomie nauczania dla następujących przedmiotów: biologia, chemia, matematyka, fizyka, geografia, historia, język angielski, nauczanie zintegrowane.

adres strony : http://www.asko.biz.pl/


Data dodania : 2010-09-13

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Pomoce szkolne - Nowa Szkoła

Pomoce szkolne - Nowa Szkoła
Opis strony :

Firma Nowa Szkoła to producent mebli szkolnych i przedszkolnych, który działa na polskim rynku nieprzerwanie od 1992 roku. Zajmujemy się także wyposażaniem placówek publicznych oraz klientów indywidualnych w sprzęt edukacyjny dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo również pomoce dydaktyczne i naukowe. Zajmujemy się także wyposażeniem świetlic oraz żłobków. W razie pytań zawsze służymy pomocą.

adres strony : http://nowaszkola.com/


Data dodania : 2015-09-21

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020