Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |3 |

1. Nazwa witryny : Osuszanie murów

Osuszanie murów
Opis strony :

Aquastop - generalny przedstawiciel w Polsce firma Wekami. Firma oferuje inowacyjny system osuszania budynków Aquastop. Jeżeli Twoim problem jest wilgoć to skorzystaj z naszej oferty - usuwanie wilgoci, zawilgocenie, osuszanie budynków oraz osuszanie murów.

adres strony : http://www.aquastop.com.pl/


Data dodania : 2008-07-10

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Tarasy

Tarasy
Opis strony :

Nasza firma od 1986 roku specjalizuje się w kompleksowym zabezpieczeniu budynków przed przenikaniem wody i wilgoci, uszczelnieniu konstrukcji żelbetowych i wykonywaniu izolacji przeciwwodnych tarasów itp. Usługi wykonywane są na wysokim poziomie. Materiały które wykorzystuje nasza firma posiadają znak CE i są zgodne z Polskimi Normami. Kompleksowo osuszamy budynki po zalaniach i wilgoci. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

adres strony : http://www.budwod.com.pl/


Data dodania : 2009-03-31

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Baseny - System Universal Sp. z o.o.

Baseny - System Universal Sp. z o.o.
Opis strony :

Przedmiotem działalności firmy System Universal Sp. z o.o. jest projektowanie i wykonywanie basenów kąpielowych, pływackich oraz budowa basenów prywatnych jak i użytku publicznego, parków wodnych oraz hal basenowych wraz z pełnym zestawem najnowocześniejszych urządzeń techniki basenowej. System Universal z powodzeniem realizuje remonty, modernizacje oraz przebudowę już istniejących basenów. Zakres prowadzonych przez firmę prac obejmuje wszystkie etapy inwestycji budowlanych realizowanych na tere

adres strony : http://www.system-universal.com.pl/


Data dodania : 2009-07-17

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : kurtyny powietrzne

kurtyny powietrzne
Opis strony :

Firma Stanisławski - w ofercie nagrzewnice, kurtyny powietrzne, klimatyzatory. Tylko u nas oryginalne urządzenia renomowanych producentów. Jeszcze nigdy osuszanie i ogrzewanie nie było tak proste. Firma Stanisławski to to firma z doświadczeniem i tradycjami. Działa na polskim rynku od przeszło 10 lat. Specjaliści firmy pomagają dobrać urządzenia odpowiednie do potrzeb klientów. Nagrzewnice, kurtyny powietrza oraz klimatyzatory spełniają swoje funkcje tylko wówczas, gdy są dobrane odpowiednio do danego pomieszczenia. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu szczegółowego zapoznania się z nasza ofertą.

adres strony : http://www.stanislawski-nagrzewnice.com/


Data dodania : 2009-11-30

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Novante.pl - Hydroizolacje

Novante.pl - Hydroizolacje
Opis strony :

Firma Novante wykonuje całościowe usługi hydroizolacji oraz osuszania budynków. Novante ma długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie, oraz wyspecjalizowany personel, potrafiący osuszyć i zabezpieczyć przed działaniem wody prawie każdy budynek. Przedsiębiorstwo Novante w szczególności realizuje następujące usługi: hydroizolacje płyt fundamentowych i ścian, uszczelnienia budynków obejmujące m.in. przejścia techniczne, wpusty, połączenia, oraz szyby windowe, a ponadto doradztwo techniczne. Działalność firmy Novante obejmuje także łączenie rys i pęknięć, iniekcje, oraz zabezpieczanie i czyszczenie powierzchni mineralnych, a także budowli betonowych i żelbetowych.

adres strony : http://novante.pl/


Data dodania : 2013-02-04

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020