Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : Lekarze Opole - informacja medyczna

Lekarze Opole - informacja medyczna
Opis strony :

Przejrzysty serwis informacyjny dla pacjentów o gabinetach lekarskich, specjalistach, przychodniach, placówkach diagnostycznych - adresy, numery telefonów. Serwis zawiera dane teleadresowe oraz informacje o zakresie świadczonych usług podmiotów z branży medycznej działających na terenie Opola i okolic. W dwóch kliknięciach znajdziecie Państwo specjalistę i wszelkie informacje konieczne, aby umówić się na wizytę. Zapraszamy!

adres strony : http://www.lekarzeopole.pl/


Data dodania : 2010-03-14

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : SOFIMED Usg 4d w Krakowie

SOFIMED Usg 4d w Krakowie
Opis strony :

Sofimed na rynku usług medycznych działa przez cały czas od kilku lat. Dokładamy każdych starań, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów i rynku. Nasza placówka medyczna zarządza nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu możemy podejmować się wykonywania kompleksowych i szczegółowych badań diagnostycznych. Zatrudniamy lekarzy specjalistów, którzy trudnią się w takich dziedzinach jak ginekologia i położnictwo, ginekologia onkologiczna i leczenie chorób sutka. W naszej placówce medycznej mogą Państwo liczyć na osobiste traktowanie oraz fachową, rzetelną opiekę i pomoc medyczną. Zapraszamy pacjentów z Krakowa i nie tylko. Więcej na stronie www.

adres strony : http://www.sofimed.pl/


Data dodania : 2014-08-13

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Babińska-Schmidt Ewa prowadzenie ciąży w Łodzi

Babińska-Schmidt Ewa prowadzenie ciąży w Łodzi
Opis strony :

Gabinet ginekologiczny Dr nauk med. Ewa Babińska-Schmidt znajduje się w Łodzi. Specjalizuje się w diagnostyce oraz leczeniu chorób kobiecych. Prowadzi ciąże i wykonuje konieczne badania. Przeprowadza konieczne szczepienia np. przeciw nowotworowi szyjki macicy. W gabinecie przeprowadzane są także niezbędne zabiegi jak: usuwanie polipów czy łyżeczkowanie. Propozycja mieści prowadzenie ciąży od jej początku, cytologię, mammografię, regulację cyklu miesiączkowego, konsultacje oraz zabiegi ginekologiczne, również z obszaru onkologii. Gabinet czynny jest w poniedziałki i czwartki. W celu ustalenia daty oraz detalów wizyty, prosimy Państwa o kontakt telefoniczny. Wszelakie dane adresowe i kontaktow

adres strony : http://www.ginekologpolozniklodz.pl/


Data dodania : 2014-10-03

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Medic House

Medic House
Opis strony :

Jeśli są Państwo zainteresowani wysokiej jakości usługami medycznymi, to zachęcamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Medic House, której siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Zatrudnianie doskonałej klasy fachowców, którzy mają długoletni staż pracy, pozwala nam na zagwarantowanie naszym pacjentom najwyższych standardów oferowanych usług. Klienci odnajdą u nas dużą liczbę gabinetów specjalistycznych, co pozwoli na dostosowanie lekarza do określonych przypadłości. Udostępniamy możliwość rezerwacji terminów internetowo albo telefonicznie.

adres strony : http://medichouse.pl/


Data dodania : 2015-11-22

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : USG jamy brzusznej - Zatoka Zdrowia

USG jamy brzusznej - Zatoka Zdrowia
Opis strony :

Interesującą propozycję powiązaną z usługami medycznymi znajdą Państwo w przychodniach lekarskich Zatoka Zdrowia, które znajdują się w Gdyni. Oferowane przez naszą firmę usług pozwalają na sprostanie oczekiwaniom wielu klientów. Mamy wiele specjalistycznych gabinetów. W każdym znajdą Państwo lekarza z wieloletnim stażem pracy. Umożliwia to zapewnienie doskonałej klasy proponowanych przez nasz ośrodek usług. Szczegóły propozycji oraz poglądowy cennik usług znajdą Państwo na prowadzonej przez nas witrynie internetowej.

adres strony : http://www.zatokazdrowia.pl/


Data dodania : 2017-05-08

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021