Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Zielony Serwis - ogrody

Zielony Serwis - ogrody
Opis strony :

Kreowanie krajobrazu jak i wykonawstwo oparte o własne propozycje, to usługi oferowane przez przedsiębiorstwo Zielony Serwis. Firmie tej na pewno można zlecić zaprojektowanie i realizację przeróżnego typu obszarów zielonych. Oferta firmy obejmuje ogrody indywidualne, zieleń parkową, zieleń mieszkalną, zieleń przydrożną i także reprezentacyjną. Szczegóły są na witrynie internetowej www.zielonyserwis.com. Z zakresu usług Zielonego Serwisu skorzystają instytucje prywatne, właściciele dużych i małych ogrodów, instytucje państwowe, uczelnie i gminy. Jednostka przygotowuje podłoża pod ogrody, sadzi trawę, nawadnia obszary, pokrywa rabaty różnymi podłożami, kupuje rośliny. Dodatkowo wykonuje elemen

adres strony : http://www.zielonyserwis.com/


Data dodania : 2013-07-17

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : CORYLUS - Projekt ogrodu we Wrocławiu

CORYLUS - Projekt ogrodu we Wrocławiu
Opis strony :

Corylus Barbara Bogacz to firma rodzinne, jakie gwarantuje bardzo fachowe usługi połączone z organizacją, a też konserwacją skwerów. Przygotowujemy i realizujemy projekty własne, a również projekty polecone nam przez zamawiającego. W naszą pracę wkładamy duże serca, to może naturalnie dlatego nasze projekty są tak dopieszczone i drobiazgowe. Gwarantujemy wszechstronne informacje na wszelkim etapie przeprowadzania projektu. Konsultujemy się z naszymi użytkownikami, żeby wykreować skwer, jaki będzie odpowiadał ich filozofią życia, a dodatkowo będzie dla nich piękny i funkcjonalny. Szczegóły naszej współpracy a także ceny dostępne są pod adresem WWW.

adres strony : http://www.ogrodycorylus.pl/


Data dodania : 2013-07-19

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Usługi ogrodnicze we Wrocławiu - PPW PlusGarden

Usługi ogrodnicze we Wrocławiu - PPW PlusGarden
Opis strony :

Jesteśmy młodą firmą, lecz realizacja ogrodów jest naszą pasją od wielu lat. Grono usługobiorców przychodzi do naszej firmy już z projektem ogrodu i z chęcią ich wysłuchujemy. Bardzo wielu potrzebuje porady już na pierwszym etapie projektowania. Nie ważne czy masz wizję własnego ogrodu, czy też nie. Jesteśmy po to by pomóc Ci w spełnianiu marzeń. Wyróżniamy się przystępnymi cenami, rzetelnością i solidnością. rnrnMarzysz o takim ogrodzie? Jeśli tak to napisz do nas maila bądź zadzwoń!

adres strony : http://www.plusgarden.pl/


Data dodania : 2014-09-19

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020