Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Hale

Hale
Opis strony :

W.P.I.P - hale stalowe, budowa stref czystych typu Cleanroom w zakładach przemysłowych, hale Astron. Także przenośniki, transportery, przenośniki kubełkowe, conveyors, oczyszczanie powietrza oraz odpylanie powietrza. Zapraszamy po hale i przenośniki.

adres strony : http://www.wpip.pl/


Data dodania : 2008-06-09

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Zakład mechaniczny

Zakład mechaniczny
Opis strony :

Nasza Firma Lewtech to niewątpliwie dominujący gracz na rynku polskim w produkcji zbiorników, zbiorników przemysłowych, produkcji i montażu instalacji przemysłowych i odpylających. Firma posiada doskonałą kadrę specjalistów, inżynierów zapewniających wysoką jakość świadczonych usług i wysokiej jakości produkty. Dzięki temu Lewtech jest bardzo czesto wybieraną firmą i posiada całą rzeszę zadowolonych klientów.

adres strony : http://www.lewtech.eu/


Data dodania : 2012-07-19

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Odciągi do trocin

Odciągi do trocin
Opis strony :

Węże elastyczne wykonane z poliuretanów wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłu w tym przemysłu drzewnego są produktem szczególnie polecanym przez nasz zakład Kuma. Jako firma z długoletnim stażem produkujemy jedynie produkty dobrej jakości, sprawdzone i solidne. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz dzięki hali magazynowej wiele produktów mamy gotowe do wysyłki, co skraca czas oczekiwania. Zapewniamy pakowanie naszych węży w formie, która pozwala na dostarczenie produktu bez jakichkolwiek uszkodzeń.

adres strony : http://www.metal-flex.pl/


Data dodania : 2013-06-25

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Instalacje odpylania

Instalacje odpylania
Opis strony :

Jednym z najlepszych decyzji dla wielu firm/działalności jednoosobowych/przedsiębiorstw przemysłowych będą na 100% instalacje atex, które są sprawdzoną opcją. Wiadomo, że system centralnego odkurzania w takich miejscach bardzo się przyda, o ile nie chcemy posiadać problemów z zanieczyszczeniami, a to jest wszakże w tym zakresie najbardziej istotne. Śmiało można stwierdzić fakt, że wentylacja przemysłowa to detal, którego nie można lekceważyć, bo dzięki takiej wentylacji praca jest dużo przyjemniejsza, a też zdrowsza, a to pracownikom należy zagwarantować.

adres strony : http://www.odpylanie.eu/


Data dodania : 2013-11-17

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020