Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 | 2 |

1. Nazwa witryny : HYDROBLASK

HYDROBLASK
Opis strony :

Celem firmy HYDROBLASK jest utrzymanie czystości Państwa obiektów, a co za tym idzie dbałość o Państwa wizerunek. W naszej pracy wykorzystujemy niemieckie rozwiązania wysokociśnieniowe firmy Putzmeister oraz szwedzkie technologie firmy Trion Tensid AB. Oferujemy: usuwanie graffiti, zabezpieczanie przed graffiti, mycie elewacji, czyszczenie elewacji, usuwanie śniegu, odśnieżanie dachów, mycie fasad, renowacja pomników, mycie elewacji i konserwacja, czyszczenie i zabezpieczenie kostki brukowej, czyszczenie wiat przystankowych, mycie barierek, słupków, renowacja powierzchni kamiennych, czyszczenie pokryć dachowych, dezynsekcja, dezynfekcja i deratyzacja, za

adres strony : http://www.hydroblask.pl/


Data dodania : 2010-02-16

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Odśnieżani Gdańsk

Odśnieżani Gdańsk
Opis strony :

Firma Koga świadczy kompleksowe usługi w zakresie odśnieżania dróg, ulic, chodników, dachów, parkingów, placów i boisk szkolnych. Dodatkowo oferujemy usuwanie nawisów śnieżnych, sopli oraz wywóz śniegu. Odśnieżone drogi posypywane są solą, chlorkiem wapnia i piaskiem w celu wyeliminowania zagrożenia poślizgiem. Wykorzystujemy profesjonalny sprzęt oraz przeszkolonych w tym zakresie pracowników.

adres strony : http://www.odsniezanie-24h.pl/


Data dodania : 2010-12-17

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Prace wysokościowe, usługi archeologiczne

Prace wysokościowe, usługi archeologiczne
Opis strony :

Nad-ziemni to firma wykonująca specjalistyczne zlecenia z dziedzin archeologii oraz alpinizmu przemysłowego. Nasza ekipa alpinistyczna posiada niezbędne uprawnienia oraz wieloletnie doświadczenie w pracach wysokościowych. Są to prace z rodzaju budowlanych, remontowych, konserwacyjnych, instalacyjnych oraz wiele innych. Dostęp linowy i asekuracja alpinistyczna ułatwia i przyśpiesza mycie, malowanie, montaże w miejscach trudno dostępnych. Zimą zapewnia bezpieczne odśnieżanie i usuwanie sopli. Prace archeologiczne, którymi się zajmujemy, to nadzory archeologiczne nad inwestycjami budowlanymi oraz badania archeologiczne o charakterze ratowniczym. Pracujemy sprawnie, dotrzymując ustalonych te

adres strony : http://nad-ziemni.pl/


Data dodania : 2011-02-24

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : Spychanie lodu i śniegu

Spychanie lodu i śniegu
Opis strony :

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy MP.POLRAJ. Śnieg zalega na parkingu, dachu czy posesji? Nie masz czasu na odśnieżanie? Chcesz usunąć nadmiar śniegu lub skuć lód? MP.POLRAJ szybko i bardzo skutecznie usuwa skutki ostrej zimy. Odśnieżanie, usuwanie sopli oraz lodu czy wywóz śniegu. Kompleksowe usługi świadczone w Poznaniu i okolicach. Oferta skierowana dla instytucji, firm jak i osób prywatnych. Wieloletnie doświadczenie na rynku, 5 profesjonalnych ekip oraz nowoczesny sprzęt, który poradzi sobie z każdym śniegiem.

adres strony : http://odśnieżaniewielkopolska.pl/


Data dodania : 2012-11-05

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Odśnieżanie chodników Warszawa

Odśnieżanie chodników Warszawa
Opis strony :

Odśnieżanie na terenie Warszawy i okolic to podstawa działalności przedsiębiorstwa reklamującego się na stronie internetowej bezsniegu.pl. Przedsiębiorstwo zarządza profesjonalnym sprzętem do odśnieżania, posiada także wykwalifikowanych pracowników. Świadczenia firmy dotyczą nade wszystko odśnieżania chodników oraz dachów. Firma jest jednak w stanie przeprowadzić odśnieżanie nawet najbardziej wymagających miejsc. Z usług przedsiębiorstwa mogą skorzystać tak samo klienci prywatni, jak i przedsiębiorcy. Przedsiębiorstwo posiada kilkadziesiąt lat doświadczenia, jest też w stanie przeprowadzić odśnieżanie o każdej porze.

adres strony : http://bezsniegu.pl/


Data dodania : 2014-01-29

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2020