Oficjalny Katalog Stron Internetowych. Spis polskich portali i serwisów
Katalog stron, rejestracja  serwisów internetowych
 
forum o zarabianiu

1 |

1. Nazwa witryny : Szkolenie bhp

Szkolenie bhp
Opis strony :

Szkolenie to proces składający się z kilku etapów. Profesjonalne podejście do klienta zamawiającego szkolenie rozpoczyna się od analizy potrzeb. Następnie konstruuje się program, zazwyczaj obejmujący miniwykłady, ćwiczenia, gry symulacyjne i testy. Wszystkie formy mogą być zastosowane z wykorzystaniem platformy e-learningowej, szczególnie przydatnej i możliwej do wykorzystania do ćwiczeń utrwalających i do skill drills. Platforma e-learningowa daje bardzo duże możliwości modyfikacji szkoleń zarówno w warstwie merytorycznej, jak i w warstwie wizualnej.

adres strony : http://elearning.4system.com/


Data dodania : 2012-11-09

Wpis jest nieaktualny ?

2. Nazwa witryny : Assessment Center

Assessment Center
Opis strony :

ILM72 to nowoczesny program, który bada zdolności przywódcze managerów i ocenia, czy są one wystarczające do wypełniania określonych obowiązków. Program ocenia indywidualny styl przywództwa, uczy rozpoznawać jaki styl stosować do danej sytuacji, zapoznaje z nowymi stylami oraz uczy jak wprowadzać je w życie i na nich korzystać. Program jest wysoce skuteczny i nie jedyny w szerokiej ofercie firmy 4bp. Doradztwo i badania z zakresu efektywności pracy pracowników oraz potencjału firmy. Profesjonalnie i bardzo skutecznie. Development Center.

adres strony : http://4bp.com.pl/


Data dodania : 2012-11-22

Wpis jest nieaktualny ?

3. Nazwa witryny : Considero - Development Center

Considero - Development Center
Opis strony :

Firmy, które wkładają pieniądze w swoich pracowników są w stanie osiągnąć sukces na rynku. Odkrycie umiejętności a także potencjału konkretnych pracowników a także umiejętność zmotywowania ich do pracy jest kluczowym elementem, szczególnie w takich firmach, gdzie wyspecjalizowana kadra jest atutem firmy i jej niezaprzeczalną wartością. Nasza firma jako specjaliści w dziedzinie HRM wdrażamy rozwiązania, które pozwalają badać opinie pracowników, nawiązywać z nimi komunikację, wskazywać osoby o bardzo dużym potencjale, a także pokazujemy w jakim kierunku poprawiać umiejętności swoich pracowników.

adres strony : http://considero.pl/


Data dodania : 2017-05-28

Wpis jest nieaktualny ?

4. Nazwa witryny : www.HRE.pl - Audyt kompetencji

www.HRE.pl - Audyt kompetencji
Opis strony :

Od wielu lat nasza firma zajmuje się wykonywaniem usług związanych z doradztwem personalnym. Jesteśmy w stanie pochwalić się zatrudnieniem doświadczonej ekipy pracowników, która da sobie radę z każdą kwestią. Wśród zadań, które jest w stanie zaoferować prowadzona przez nas firma są szkolenia pracowników, coaching, testy pracowników, wykonywanie rekrutacji oraz wiele innego rodzaju zadań. Siedziba naszej firmy jest w Poznaniu. Możemy pochwalić się wieloma referencjami od zachwyconych klientów a także atrakcyjnymi cenami naszych usług. Dzięki naszej firmie każdy będzie miał możliwość pochwalić się dobrymi pracownikami.

adres strony : http://hre.pl/


Data dodania : 2017-08-24

Wpis jest nieaktualny ?

5. Nazwa witryny : Szkolenia managerskie - solution.pl

Szkolenia managerskie - solution.pl
Opis strony :

Każdy przedsiębiorca liczy, że zatrudnienie pracownika pozwoli mu zwiększyć zyski firmy, ale obawia się przekazania mu odpowiedzialności za jej rozwój. Jeśli Ty również jesteś w podobnej sytuacji, to zapoznaj się z ofertą firmy Solution.pl, która prowadzi szkolenia menadżerskie dla właścicieli firm i ich pracowników. Na uwagę zasługuje fakt, że marka istnieje na rynku od ćwierć wieku i pomogła zwiększyć zasoby ludzkie setek przedsiębiorstw.

adres strony : http://solution.pl/


Data dodania : 2020-01-07

Wpis jest nieaktualny ?

RSS Katalog stron www
© 2007 - 2021